Kto je Celina Powell? Nahá pravda vychádzajúcej hviezdy IG – Wiki

ObsahKto je Celina Powell?

Celina Powel je vychádzajúca hviezda Instagramu, ktorá si v posledných rokoch získala popularitu vďaka svojim neustálym aféram s populárnymi rappermi, ako napríklad s The Game, 50 Cent a Snoop Dogg, medzi inými hviezdami hudobného priemyslu.

Celina Powell Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Celina Powell sa narodila 13. júna 1995 v Denveri, Colorado, USA, mala ťažké časy vyrastania – nevie, kto je jej biologický otec, a jej matka je prostitútka, ktorá strávila život vo väzení aj mimo neho. .

https://www.instagram.com/p/CBhaJOCgzKK/

Má staršieho brata, dve staršie sestry a mladšieho brata, ktorý je v pestúnskej starostlivosti. Vyrastala vo svojom rodnom meste, žila so svojimi staršími súrodencami a tetou a starou mamou, ktoré ju vychovávali. Celina chodila do kresťanskej školy cez základnú školu a neskôr sa zapísala na Wheat Ridge High School. V jednom zo svojich videí na YouTube hovorila o znásilnení vo veku 12 rokov mužmi v susednom parku po tom, čo pila s priateľkou svojho brata. Po incidente sa rodina presťahovala do Wheat Ridge, kde chodila na strednú školu.

Celina sa však začala obliekať vyzývavo, čo ju dostalo do problémov v škole aj mimo nej.

Nahá pravda Celiny Powellovej

Celina spustila svoju stránku na Instagrame a začala nahrávať svoje fotografie a posielať obrázky a textové správy rôznym celebritám, väčšinou rapperom. V dôsledku toho si začala vymýšľať príbehy o svojich údajných románikoch s týmito rappermi – jeden taký príbeh zahŕňal rappera Offseta, ktorý tvrdil, že s ňou podviedol svoju manželku Cardi B a že otehotnela.

Hľadala od neho 50 000 dolárov za potrat, no jej príbeh bol samozrejme klamstvom, ktoré neskôr vysvetlila na svojom YouTube video .

Celina pokračovala vo vydávaní vymyslených príbehov o sebe a rôznych celebritách, čím sa jej popularita akosi zvýšila najmä na Instagrame a po zverejnení niekoľkých provokatívnych záberov na sebe sa Celina obrátila s množstvom populárnych modelingových agentúr, ktoré odštartovali jej modelingovú kariéru. Odvtedy spolupracovala s množstvom značiek, čo ešte viac prispelo k jej popularite a bohatstvu.

Rise to Stardom, kanál YouTube

Celina sa naďalej stávala populárnou v šoubiznise, a hoci väčšina z toho bola negatívna pozornosť, stále sa jej dostávali slová chvály – teraz má viac ako 150 000 sledovateľov. oficiálna stránka Instagramu . V posledných rokoch ju spustila Celina kanál YouTube tiež, na ktoré nahráva videá súvisiace s jej každodenným životom a hovorí o svojich (údajných) vzťahoch s celebritami. Má už vyše 80 000 odberateľov, pričom jej videá si pozrelo necelých päť miliónov krát, čo do značnej miery prispelo k jej bohatstvu.

Medzi jej najobľúbenejšie videá patrí Čo mi urobil Blueface? | Čas na príbeh , teda okolo 800 000 zobrazení Stratím V-kartu vo veku 10 rokov!! Nie Clickbait (500 000) a Zjedol som rappera 50 centov... s dôkazom , ktoré si pozrelo necelých 400 000 krát, okrem iných videí, ktoré len zvýšili jej popularitu a bohatstvo.

Celina má tiež jej vlastnú webovú stránku , na ktorú nahráva rôzny obsah, no svojim fanúšikom účtuje určitý členský poplatok, aby mohli vidieť jej obrázky a videá.

Celina Powell Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Hoci bola Celina kritizovaná za svoje správanie, stala sa hviezdou a jej bohatstvo rástlo podľa jej úspechu. Zdroje odhadujú, že Powellov čistý majetok je začiatkom roku 2020 až 1 milión dolárov. Celina je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), pričom váži približne 124 libier ~ 56 kg a jej dôležité štatistiky sú 33-25-34, podprsenka veľkosť 32B. Má hnedé oči a tmavohnedé vlasy, aj keď si ich farbí z blond na čierne. Celina je veľkým fanúšikom tetovania a na tele, rukách a nohách má množstvo tetovaní. Tiež si dala výplne do pier a chrbta, čím sa očividne stala príťažlivejšou.

https://twitter.com/The_SavageRoom/status/1271803532014956550

Osobný život Celiny Powell, zoznamka, priateľ

Celina, známa svojimi mnohými „aférami“, je momentálne slobodná, jeden z jej mála stálych vzťahov bol s rapperom DJ Akademiksom a o ich vzťahu a rozchode hovorila na svojom kanáli YouTube.

Celina je však najlepšie známa tým, že v roku 2018 trávila noci so Snoop Doggom a v roku 2015 s Dwightom Howardom, medzi inými celebritami.

Celina Powell News, fakty

Celina je v médiách veľmi populárna a pre svoj falošný príbeh o tehotenstve s Offsetom si v jeho manželke Cardy B. urobila nepriateľa na celý život.

Z tohto dôvodu sa dostala na stránky Hotnewhiphop.com, kde sa so spevákom a modelom rozprávala o svojom hovädzom mäse. Tiež sa objavila na titulných stránkach niekoľkých časopisov a online publikácií, kvôli jej romániku so Snoop Doggom .

Celina bola zapojená do niekoľkých nezákonných aktivít, vrátane krádeží, dopravných priestupkov a iných obvinení, a v decembri 2018 ju zatkli dvaja lovci odmien. Našťastie sa jej podarilo vyhnúť väzeniu, ale po porušení podmienečného prepustenia strávila nejaký čas v domácom väzení. .