Kto je CashNasty? Skutočné meno, vek, priateľka, čistá hodnota

ObsahAké je skutočné meno CashNastyho?

CashNasty – skutočné meno neznáme – sa narodil vo Vidalii, Louisiana, USA, 4. decembra 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to YouTuber, hviezda Twitch a osobnosť sociálnych médií , ktorý môže byť najlepšie známy pre svoj YouTube kanál CashNasty, na ktorý väčšinou nahráva komediálny obsah.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný CashNasty (@cashnasty)

Detstvo a vzdelanie

CashNastyho vychovávala ako jedináčik vo Vidalii jeho matka, ktorá bola pokladníčkou v miestnom supermarkete, a otec taxikár – CashNasty mal vždy blízko k svojej matke a nahral niekoľko obrázkov, na ktorých sú oni dvaja spolu. jeho instagramový účet.

Bol jedným z najtalentovanejších detí na základnej škole, čo ho priviedlo k súťaži na Štátnu výtvarnú súťaž, ktorú vyhral.

CashNasty sa nakoniec začal zaujímať o hranie videohier , a väčšinu svojho voľného času trávil súperením s ostatnými ľuďmi na internete, ako aj so svojimi rovesníkmi – začal sa tiež zaujímať o komédie a rád rozosmial svoju rodinu a priateľov.

Po imatrikulácii v roku 2008 začal CashNasty pracovať, aby sa finančne podporil, a nakoniec sa ocitol ako asistent manažéra v obchode Wal-Mart – s touto prácou skončil, keď začal zarábať dostatok peňazí na internete.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Svoj kanál YouTube spustil 22. júna 2013, pôvodne sa volal WhatChaMaCalling – tento kanál má dnes takmer 3,9 milióna ľudí, ktorí ho odoberajú, a môže sa pochváliť viac ako 800 miliónmi zhliadnutí všetkých CashNastyho videí dohromady. Jeho dve najpopulárnejšie videá sú NAJVIAC PREPOJENÁ STRELECKÁ KARTA! DIAMANTOVÝ STEPHEN CURRY! Hra NBA 2k16 MyTeam, ktorá bola od 9. decembra 2015 zhliadnutá viac ako šesť miliónov krát, a SOM SI ZLOMIL ČLENKY! CROSSOVER ROKA! WHEN DEFENDING GOES WRONG!, sledované viac ako 4,7 milióna krát od 15. septembra 2016.

Tiež behal ďalší kanál YouTube so svojou teraz už bývalou priateľkou AshONasty . CashNashVlogs spustili 30. mája 2014 a na jeho odber sa prihlásilo viac ako 80 000 ľudí, pričom spolu počítajú takmer štyri milióny zhliadnutí všetkých ich videí. Títo dvaja však za posledné tri roky nenahrali žiadne nové videá.

CashNasty je aktívny aj na Twitchi a jeho kanál CashNastyGaming sleduje viac ako 810 000 ľudí – zvyčajne si len chatuje so svojimi fanúšikmi počas svojich živých prenosov, a keď hrá videohry, je to Medzi nami.

Na Instagrame je dosť aktívny, pretože ho sleduje viac ako 1,1 milióna ľudí, a odovzdal okolo 230 obrázkov, z ktorých väčšina bola urobená v telocvični alebo na basketbalovom ihrisku. Je aktívny aj na Twitteri, sleduje ho viac ako milión fanúšikov a má tendenciu tweetovať aspoň raz denne. Jeho facebooková stránka má takmer 2000 sledovateľov.

Milovať život a priateľku

CashNasty začal chodiť so svojou priateľkou Ash v roku 2007, predpokladá sa, že sa stretli na tej istej strednej škole.

Pokračovali v spolupráci a objavovaní sa vo vzájomných videách a hovorilo sa, že títo dvaja sa zasnúbili v roku 2014 a že sa v roku 2015 zosobášili aj na súkromnom obrade, čo však dodnes nebolo potvrdené.

V auguste 2017 CashNasty na svojom účte na Twitteri oznámil, že sa s Ashom rozišli, čo mnohých jeho fanúšikov šokovalo – neskôr v ten istý deň, uviedol, že tweet bol iba vtip Väčšina ľudí sa však domnieva, že títo dvaja sa skutočne rozišli, pretože v roku 2017 prestali nahrávať videá na svoj spoločný kanál vrátane obrázkov, na ktorých sú obaja spolu.

Od novembra 2020 sa zdá, že CashNasty je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

CashNastyho obľúbeným koníčkom je basketbal, ktorý hrá od strednej školy, rád hrá aj basketbalové videohry a sleduje živé zápasy Národnej basketbalovej asociácie (NBA).

Rád cestuje a pracovne aj zábavne bol po celých USA, pričom mal možnosť navštíviť aj Anglicko a Francúzsko v Európe.

Je milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené, no nemá žiadneho domáceho maznáčika, pretože mu chýba čas na to, aby sa mu venoval.

CashNasty je fyzicky dosť aktívny, ako aj on štyri až päť tréningov v telocvični týždenne , teda jeho svalnaté telo – je aj vášnivým plavcom a surferom.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rád pozerá filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek – Russell Crowe, Tom Cruise a Angelina Jolie – ako napríklad Gladiátor, Posledný samuraj a Lara Croft: Tomb Raider – The Kolíska života.

Vek, výška a čistý majetok

CashNasty má 29 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 170 libier (78 kg).

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.