• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Caroline Konstnar? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota

Kto je Caroline Konstnar? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Caroline Konstnar?

Caroline Grossman sa narodila 4. augusta 2003 v znamení Leva v New Yorku v USA, židovského a švédskeho pôvodu. Je to 16-ročná baletná tanečnica, herečka, ilustrátorka, speváčka a fenomén sociálnych médií, pravdepodobne najznámejší pre tvorbu komediálnych skečov a obsahu paródie na piesne pre YouTube. Známejšia ako Caroline Konstnar – priezvisko je švédske slovo, ktoré znamená „umelkyňa“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

S láskou na Zacha. Nie, nezomrel, ale inšpiroval titulok k predchádzajúcemu príspevku. Si šťastný?

Príspevok zdieľaný používateľom Caroline (@caroline_konstnar) 9. januára 2020 o 10:33 PST

Aká bohatá je teraz? Caroline Konstnar Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Caroline odhaduje na viac ako 850 000 dolárov, ktoré získala nielen vďaka krátkej hereckej kariére, ale aj vďaka svojej úspešnej internetovej profesii youtuberky a tvorcu online komediálneho obsahu. Okrem toho vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, čo tiež zvýšilo jej bohatstvo.

Raný život, národnosť, etnicita

Caroline strávila svoje rané roky v New Yorku, vychovaná so svojím bratom Joeym Grossmanom a sestrou Talia Grossman ich otcom Sethom Grossmanom a matkou Liz Grossmanovou. Podľa národnosti je Američanka a patrí k belošskej etnickej skupine.

Vzdelávacie pozadie a balet

Caroline chodila do domácej školy, pretože navštevovala akreditovanú online súkromnú školu Laurel Springs School. Navštevovala aj Školu výtvarných umení, kde študovala ilustráciu.

Okrem toho Caroline roky trénovala klasický balet, študovala na tanečnom konzervatóriu Valentiny Kozlovej v New Yorku a neskôr pokračovala v štúdiu na The School of American Ballet. V roku 2016 sa Caroline stala víťazkou Juhoafrickej medzinárodnej baletnej súťaže, ktorá sa konala v Kapskom Meste v Južnej Afrike.

Herecká kariéra

Predtým, ako sa Caroline Konstnar stala osobnosťou sociálnych médií a youtuberkou, venovala sa svojej kariére herečky jej debutové televízne vystúpenie v malej úlohe v epizóde Looking For Liz/Lilly Changes z komediálno-dramatického seriálu FX Louie.

V roku 2013 hosťovala ako Janie v epizóde Ends And Means z policajného seriálu CBS Blue Bloods, ktorý vytvorili Robin Green a Mitchell Burgess. Potom sa objavila ako hosť v epizóde What Jesus Said z dobového kriminálneho seriálu HBO Boardwalk Empire v roku 2014 a neskôr získala malú rolu Amber v epizóde The City of the TBS komediálneho seriálu The Detour.

Hviezda sociálnych médií: Instagram a Twitter

Počas štúdia na Škole vizuálnych umení sa Caroline rozhodla zdieľať svoje originálne ilustrácie na niektorých z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií.

https://twitter.com/CKornstar/status/1246914473811730437

Spustila teda svoj oficiálny účet na Instagrame pod používateľským menom 'caroline_kostnar' , a začala nahrávať svoje pôvodné ilustrácie v marci 2016. Okrem toho robila vtipné videá a návody zo svojich maliarskych sedení, ktoré boli postavené vedľa seba, a tiež ich zdieľala, čo zvýšilo počet jej sledovateľov. K dnešnému dňu má takmer 300 000 sledovateľov. Svoj vplyv navyše rozšírila na Twitteri, na ktorom si nazbierala viac ako 12 000 sledovateľov – nájdete ju pod užívateľským menom @CKornstar .

Kanál YouTube a najobľúbenejšie videá

Ako čas plynul, Caroline prišla s nápadom natočiť komediálne skečové videá a rôzne paródie na piesne a 8. augusta 2018 spustila svoj oficiálny kanál YouTube s vlastným názvom. Jej kariéra youtuberky sa oficiálne začala 30. marca nasledujúceho roku, keď odovzdala svoje prvé video s názvom CornCast: Makayla a ja kričíme ktorý sa stal virálnym a dosiahol viac ako milión zobrazení. Len ju to povzbudilo, aby pokračovala vo výrobe videí s podobným obsahom a navyše začala nakrúcať vlogy.

https://www.youtube.com/watch?v=D_vnf0wcjSM

Získala viac ako 550 000 odberateľov, pričom jej videá celkovo získali viac ako 25 miliónov videní. Niektoré z jej najsledovanejších videí sú Pieseň STD , Striptérsky kúzelník , a Pieseň o depresii , medzi mnohými inými.

Toto je v najlepšom prípade ohromujúce

Caroline Konstnar je známa aj ako speváčka a skladateľka – 31. augusta 2019 vydala na Spotify svoje debutové EP s názvom This Is Underwhelming At Best, pozostávajúce z piatich skladieb – Ants In My Pussy, Dead Dad Date Night, I Shit Myself, I Pissed Ja a narodeninová párty. Album bol opísaný nielen ako humorný a surrealistický, ale aj ako znepokojujúci, vulgárny a mizantropický.

Vzhľad a vitálna štatistika

Multitalentovaná hviezda sociálnych médií má dlhé svetlohnedé vlasy a modré oči. Má štíhle telo, stojí vo výške 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom jej hmotnosť je približne 120 libier (54 kg). Jej veľkosť šiat je 4 (USA) a veľkosť topánok 8 (USA).

Osobný život a bydlisko

Caroline Konstnar má tendenciu držať svoj súkromný život ďaleko od očí verejnosti. Vo veku 16 rokov sa však verí, že je momentálne slobodná, ale v jednom zo svojich videí uviedla, že je bisexuálna. Jej súčasné bydlisko je v New Yorku.