Kto je Carnie Wilson? Aktuálna hmotnosť, čistá hodnota, manžel

ObsahKto je Carnie Wilson?

Carnie Wilson sa narodila 29. apríla 1968 v Bel Air v Kalifornii v USA a je televíznou osobnosťou a zároveň speváčkou, ktorá je pravdepodobne najznámejšia ako členka hudobnej skupiny Wilson Phillips. Dievčenskú skupinu tvoria dcéry členov kapiel, ktoré boli populárne v 60. až 70. rokoch 20. storočia.

Čistá hodnota Carnie Wilsonovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Carnie Wilson odhaduje na viac ako 24 miliónov dolárov, zarobených úspechom v zábavnom priemysle. Okrem hudobných releasov sa od 90. rokov minulého storočia aktívne podieľala aj na rôznych televíznych programoch. Zapojila sa aj do iných obchodných aktivít, vrátane pekárne a kaviarne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zostaň v kľude. Zostaňte v pohode. Dýchajte. Modlite sa. Zostať doma. Xo @knottyhatz

Príspevok zdieľaný používateľom Carnie Wilsonová (@ carnie68) 13. apríla 2020 o 21:41 PDT

Raný život a hudobná kariéra

Carnie je dcérou člena The Beach Boys Briana Wilsona z jeho manželstva so speváčkou Marilyn Rovell. Ako dieťa obdivovala spevácku kariéru svojich rodičov a spriatelila sa s deťmi iných populárnych kapiel. Počas dospievania sa zblížila s Chynnou Phillips, dcérou The Mamas a Papas John a Michelle Phillips, a spolu s mladšou sestrou Wendy vytvorilo trio skupinu Wilson Phillips.

Vďaka rodinným prepojeniam v hudobnom priemysle a vrodenému talentu detí skupina nakoniec podpísala nahrávaciu zmluvu a vydala debutový album s vlastným názvom.

Potom vydali svoje druhé dielo Shadows and Light, ktoré bolo úspešný , predaj miliónov kópií najmä v USA. Mali niekoľko top hitov, ale skupina sa rozhodla rozpustiť v roku 1993. Pokračovala v hudbe so svojou sestrou a vydala vianočný album Hey Santa! pred prácou na ich uznávanom albume The Wilsons, ktorý vyšiel v roku 1997. Album bol chválený kritikmi, ale z hľadiska predaja nedopadol tak dobre.

Televízna kariéra

Vďaka sláve, ktorú získala vďaka svojej rodine a hudbe, bola Wilsonovi nakoniec ponúknutá možnosť moderovať talk show s názvom Carnie!

Relácia mala podobný formát ako iné populárne talkshow z 90. rokov, ktoré boli prirovnávané k bulvárnym médiám. Prehliadka však trvala len rok, kým bola zrušená. Objavila sa aj v iných programoch a hosťovala v Sabrine, Teenage Witch a That 70s Show. V polovici roku 2000 sa začala zúčastňovať programu reality Fit klub celebrít , pretože bolo pre ňu ťažké udržať si váhu.

Ako roky plynuli, začala sa viac sústrediť na hosťovanie a začala pracovať pre Entertainment Tonight ako jedna z ich korešpondentiek.

Medzi ďalšie projekty, ktoré dostala v najbližších rokoch, patrili Gone Country, Celebracadabra a The Newlywed Game. Urobila tiež pokusy o vzkriesenie sólovej hudobnej kariéry a plánovala vydať album, no jej singel na propagáciu albumu nedopadol dobre, čo nakoniec viedlo k tomu, že jej vydavateľstvo odložilo celý projekt. Vrátila sa k televíznej práci, stala sa hviezdou reality show Carrie Wilson: Unstable.

Wilson Phillips Reunited a ďalšie projekty

Koncom roku 2000 sa Wilson Phillips znovu pripojil a nakoniec znovu zjednotený . Znovu začali koncertovať a vystupovali pre niektorých svojich dlhoročných fanúšikov.

Carnie Wilsonová

Podpísali nahrávaciu zmluvu so Sony Music a potom pracovali na treťom albume – California – ktorý obsahoval veľa hitov z čias ich rodičov, piesne od Beach Boys a The Mamas & The Papas boli uvedené na zozname skladieb. Okrem tohto albumu vydala aj sólový album plný uspávaniek, ktorý vznikol po narodení jej dcérky. Potom pracovala na ďalšom sólovom albume Christmas with Carnie.

V roku 2012 hosťovala v programe Celebrity Wife Swap a potom opäť spolupracovala s Wilsonom Phillipsom v reality show Wilson Phillips: Still Holding On, ktorá sa vysielala na TV Guide Network, a vystupovala s ich kapelou, keď sa pokúšali dostať po opätovnom zjednotení späť na trať a vysielal sa niekoľko mesiacov.

Súťažila aj v programe Chopped: All-Stars, v ktorom proti sebe varili známe osobnosti o cenu. V epizóde dokázala skončiť na druhom mieste.

Nedávne projekty

V roku 2013 Wilson súťažil počas druhej sezóny Rachael vs. Guy: Celebrity Cook-Off vstup do tímu Racheal Ray. Dosiahla druhé miesto v súťaži a vyhrala 10 000 dolárov, ktoré venovala Nadácii pre výskum autizmu. Počas tohto obdobia sa tiež často objavovala ako hosťujúca hostiteľka na The Talk, čo viedlo k špekuláciám, že je silne považovaná za prioritu na nahradenie v prípade, že sa niektorý zo stálych hostiteľov rozhodne odísť.

Začala tiež úzko spolupracovať s progresívnou poisťovňou, pričom pre spoločnosť urobila niekoľko reklám.

V roku 2016 súťažila počas ôsmej sezóny Celebrity Apprentice, ktorá sa vysielala o rok neskôr, no v súťaži dlho nevydržala, keďže bola druhá, ktorá vypadla. V tom istom roku vystúpil Wilson Phillips v programe Greatest Hits na ABC, šou, ktorá obsahuje populárnu hudbu z uplynulých desaťročí. Nasledujúci rok tiež hosťovala v The Real Housewives of Beverly Hills.

Popri televíznych vystúpeniach si založila aj biznis, pekáreň a kaviareň Love Bites by Carnie, ktorú založila so svojou kamarátkou z detstva Tiffany Miller.

Pečivo z obchodu je možné objednať a dodať do ktorejkoľvek časti USA.

Osobná láska

Carnie sa po niekoľkoročnom vzťahu vydala v roku 2000 za hudobného producenta Roberta Bonfiglia. Majú spolu dve deti. Je príbuzná s členom Beach Boys Mikeom Love a jeho bratom Stanom Loveom, ktorý je profesionálnym basketbalistom na dôchodku, ktorý hral v Národnej basketbalovej asociácii (NBA) – to znamená, že je príbuzná Stanovmu synovi Kevinovi Loveovi, ktorý hrá za tím. , Cleveland Cavaliers.

Dnes som späť na The Talk! Skontrolujte svoje miestne záznamy CBS pre vysielací čas!

pridané Carnie Wilsonová na štvrtok 16. mája 2019

Väčšinu svojho života bojovala s obezitou, ktorá sa počas vrcholu slávy Wilsona Phillipsa ešte zhoršila, keď dosiahla 300 kíl. Vďaka svojej sláve bola často terčom komikov, no aj tak znášala chudnutie len veľmi ťažko. Rozhodla sa podstúpiť bypass žalúdka, pri ktorom je žalúdok rozdelený na dva vaky, aby pomohla znížiť chuť do jedla. Operácia jej pomohla schudnúť o polovicu svojej hmotnosti a odvtedy túto procedúru propagovala, no nakoniec zistila, že opäť pribrala, čo viedlo k ďalšiemu výsmechu. Na ďalší zákrok išla v roku 2012, tentoraz operácia brušného pásu a dúfa, že sa dostane späť do formy, keďže v minulosti bola dostatočne fit na to, aby pózovala pre Playboy.