Kto je Bridget McCain? Wiki dcéry Johna McCaina, súrodenci

ObsahKto je Bridget McCain?

Bridget McCain je adoptívnou dcérou slávneho amerického politika, John McCain , teraz zosnulý. Svoju slávu si buduje ako politická osobnosť a dieťa prominentných rodičov. Kariéru sa ešte len nevenuje, no všetko hovorí, že bude političkou ako jej adoptívny otec.

Bridget McCain Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Bridget McCain sa narodila 21. júla 1991 v Kulaure v Bangladéši a prvé tri mesiace života strávila v sirotinci, ktorý prevádzkuje matka Tereza . Cindy McCain ju videla ako prvá a premýšľala o tom, že by si ju adoptovala.

pridané Bridget McCainová na Streda 4. januára 2017

John a Cindy podnikli požadované kroky a Bridget s nimi okamžite odviezli do USA. Je najmladšou zo siedmich McCainových detí a nie je jediná, ktorá bola adoptovaná – Doug a Andrew sú Johnove adoptované deti a ich matka je Carol Shepp McCain, Johnova prvá manželka, a ich otec je Carolin bývalý manžel. Ďalšími Bridgetovými súrodencami sú Sidney McCain, Meghan McCain, James McCain a John Sidney McCain IV.

Bridgetini bratia sú zapojení do americkej armády John Sidney IV je pilot vrtuľníka, ktorý v roku 2009 absolvoval námornú akadémiu USA, zatiaľ čo James bol dvakrát u námornej pechoty vo vojne v Iraku, zatiaľ čo Doug bol pilotom prúdového lietadla v americkom námorníctve.

Meghan je osobnosť sociálnych médií a televízna moderátorka, zatiaľ čo o Sidneym neexistujú žiadne informácie. Pre svoje vzdelanie sa Bridget zapísala na Arizona State University Tempe Campus, ale nezdieľala, ktorú oblasť študovala.

Osobné informácie Bridget McCain, merania, zoznamky, správy

Bridget si ešte musí urobiť kariéru, ale už o tom informovala, jej adopcia bola veľmi kontroverzná, keďže je farebná. Do povedomia verejnosti sa dostala v roku 2000, keď mala iba deväť rokov. Politický škandál vypukol uprostred súboja o republikánsku prezidentskú nomináciu medzi Johnom McCainom a Georgeom W. Bushom – Bush a jeho tím viedli kampaň proti Johnovi s vyhlásením, že kto by volil Johna, ktorý je otcom nemanželské čierne dieťa. Bridgetin otec prehral preteky.

Odvtedy sa ešte niekoľkokrát dostala do centra pozornosti v roku 2008 na Republikánskom národnom zhromaždení, prvýkrát sa objavila na verejnosti ako Johnova dcéra a v marci 2019 pred Johnovou smrťou zle hovorila o súčasnom prezidentovi Donaldovi Trumpovi a jeho útoky na jej otca. To z nej urobilo hviezdu u niektorých politikov a priaznivcov jej zosnulého otca.

Bridget je vysoká 5 stôp 4 palce (1,64 m), pričom váži približne 180 libier ~ 82 kg a jej dôležité štatistiky sú 36-34-44 a veľkosť podprsenky je 36B. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Bridgetin otec, John McCain

John Sidney McCain III sa narodil 29. augusta 1936 v Coco Solo v zóne Panamského prieplavu, (vtedy) USA, čo je námorná letecká stanica, jeho otcom bol John S. McCain Jr., ktorý zomrel v roku 1981, a Roberta rodená Wright . John bol prostredné dieťa so staršou sestrou Sandy a mladším bratom Joeom. Jeho otec aj starý otec boli absolventmi americkej námornej akadémie a dosiahli štvorhviezdičkovú hodnosť admirála. Počas svojej mladosti sa John veľa sťahoval po USA, nasledoval svojho otca v jeho námornej kariére, a preto navštevoval 20 škôl, kým sa rodina usadila v Severnej Virgínii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes som hovoril na výročnej Mníchovskej bezpečnostnej konferencii o budúcnosti Západu a liberálnom svetovom poriadku, ktorý bol vytvorený z popola druhej svetovej vojny. Nemýľte sa, priatelia: Toto sú nebezpečné časy, ale nemali by ste počítať s Amerikou a nemali by sme odpočítavať jeden druhého. Som hrdým, neospravedlňujúcim sa veriacim Západu a verím, že sa zaň musíme vždy, vždy postaviť – lebo ak nie my, kto to urobí? #MSC2017

Príspevok zdieľaný používateľom John McCain (@senjohnmccain) 17. februára 2017 o 11:14 PST

V roku 1954 absolvoval biskupskú strednú školu a vstúpil na námornú akadémiu USA, ktorú ukončil v roku 1958.

Vojenská služba

Po ukončení štúdia sa John stal námorným letcom, ktorý absolvoval dva a pol ročné školenie v Pensacole. Bol pridelený na riadenie pozemných útočných lietadiel a žiadal o bojové pridelenie. Keď mal 30 rokov, začala sa jeho prvá bojová misia v operácii Rolling Thunder počas vojny vo Vietname. V júli 1967 tam bol John počas požiaru na USS Forrestal a podarilo sa mu uniknúť z horiaceho prúdového lietadla, pričom sa snažil pomôcť aj pilotovi uniknúť s ním, ale bomba explodovala a John utrpel zranenia nôh a hrudníka.

Po zániku USS Forrestal bol vyslaný na USS Oriskany. V októbri toho istého roku Johna zajali Severovietnamci počas bombardovacej misie, zostrelili ho nad Hanojom a utrpel vážne zranenia, keď sa katapultoval zo svojho lietadla.

Strávil takmer šesť rokov ako vojnový zajatec, počas ktorých bol mučený a ponechaný s ťažkými zraneniami, pričom až do konca života nedokázal zdvihnúť ruky nad hlavu. John strávil ďalších osem rokov v námorníctve pred odchodom do dôchodku ako kapitán, po ktorých sa John presťahoval do Arizony, kde sa začala jeho politická kariéra.

Politická kariéra, osobný život, smrť

John vstúpil do amerického Senátu v roku 1987 a až do svojej smrti zastával rôzne funkcie. Bol predsedom Výboru pre ozbrojené sily Senátu a okrem iného predsedom Výboru Senátu pre obchod. Zúčastnil sa dvoch prezidentských kampaní, v rokoch 2000 a 2008, ale v oboch prípadoch prehral, ​​prvýkrát s Bushom a potom s Barackom Obamom.

John bol dvakrát ženatý, jeho prvou manželkou bola od roku 1965 do roku 1980 Carol Shepp. Pred ich rozvodom sa John stretol so Cindy Hensley, s ktorou začal romantický vzťah, a požiadal Carol, aby mu umožnila rozvod.

Carol bola v zlom zdravotnom stave po tom, čo pred rokmi utrpela autonehodu, a ich deti boli proti a s Johnom sa niekoľko rokov nerozprávali. Carol prijala žiadosť o rozvod a ako vyrovnanie dostala niekoľko majetkov a platieb. S Cindy sa oženil 17. mája 1980 a obaja zostali manželmi až do jeho smrti.

John zomrel 25. augusta 2018, keď mu v roku 2017 diagnostikovali rakovinu mozgu, až do dňa pred smrťou sa liečil. Rodina 24. augusta 2018 oznámila, že sa už nebude liečiť na rakovinu a nasledujúci deň zomrel.