Kto je Bobby Goodson z „Swamp Loggers“?

ObsahBobby Goodson je lesník, ktorý vlastnil ťažobnú spoločnosť, na ktorú sa zamerala relácia Discovery Channel Swamp Loggers. Podnikateľ a hviezda televíznej reality show, v Goodsonovi je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá. Priznal sa, že má špinavú minulosť, nasiaknutý drogami, násilím a alkoholom, no tvrdí, že obrátil nový list. Jeho manželka Lori plne verí v jeho premenu, pretože ho zažila vo všetkých jeho najhorších chvíľach. Trvalo takmer tragickú udalosť, ktorá vyvolala jeho zmenu, pretože jeho rodina nikdy nepovažovala za vhodné zasiahnuť, napriek potenciálne fatálnym vyhliadkam jeho vzťahov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posledný deň veľtrhu lesníckeho vybavenia Mid-South v Starkville, Mississippi! Príďte navštíviť stánok Tigercat a pozdravte Bobbyho Goodsona! . . #lesníctvo #bobbygoodson #swamploggers #midsouthforestryshow #midsouthforestryequipmentshow #tigercat

Príspevok zdieľaný používateľom Tigercat Industries (@tigercat_machines) 22. septembra 2018 o 7:15 PDT

Raný život a rodina

Rodina

Bobby Goodson sa narodil v roku 1964 v Severnej Karolíne v USA. do Marvin Bobby a Cathy Jo Mobely Goodson. Má brata Michaela, ktorý ho stále sprevádza v ťažobnom biznise, a sestru Ashley Goodson, ktorá sa vydala za Chrisa Wellsa. Bobby sa už vo veku 11 rokov podieľal na ťažbe dreva, čo bol pre drevorubačov štvrtej generácie nevyhnutný osud. Možno to bola práca medzi drevorubačmi, ktorá mu umožnila cítiť sa pohodlne medzi staršími ľuďmi a viedla k tomu, že zapadol medzi skupinu starších detí v škole.

Detstvo

Ukázalo sa, že trávenie času so staršími deťmi bolo škodlivé, párty a zneužívanie alkoholu ho výrazne ovplyvnilo do takej miery, že sa v škole ukázal ako opitý, keď bol ešte v piatej triede. povedal Bobby CBN že Keď sa obzriem späť na svoj život, nevedel som si spomenúť na deň, kedy by som sa nenadchol, nepil alebo neužíval nejaký druh drogy. Goodson, ktorý mal ďaleko od bežného detstva, už chodil s celým množstvom dievčat, keď stretol Lori, keď mali 13 rokov.

Síce spolu nezačali chodiť hneď, bola to len otázka času, keď mali 14 rokov, no ich vzťah ani zďaleka nebol zdravý.

Obaja mali prchkú a násilnú povahu a nedokázali potlačiť svoju vzájomnú nespokojnosť a hnev. Bobby priznáva, že by si starostlivo vyberal slová a vyberal tie, ktoré by jej ublížili najviac – v podstate ide o verbálne urážky. Bol tiež fyzicky násilný a Lori, ktorá zostávala v posteli niekoľko dní, si vyžiadala emocionálnu daň. Napriek akýmkoľvek obavám mali obaja svoje prvé dieťa, keď mali iba 16 rokov.

Vzdelávanie

Napriek narušeniu jeho školskej kariéry, ktoré spôsobili drogy a alkohol, nehovoriac o tom, že sa v 16 rokoch stal otcom, stále zvládol maturitu so známkami postačujúcimi na to, aby zapísať sa na Chowan College, kde vyštudoval grafickú komunikáciu.

Titul mu však nemohol poskytnúť také uspokojenie ako ťažba dreva a vrátil sa do rodinného podniku, aby pokračoval v rodinnej tradícii.

Kariéra

Kariéra ťažby dreva

Po skončení vysokej školy začal Bobby pracovať pre svojho otca v drevorubačskom priemysle. Rozhodol sa však, že si chce urobiť meno pre seba a svoju rodinu, a v roku 1986 v Jacksonville v Severnej Karolíne založil spoločnosť Goodson’s All Terrain Logging Inc s cieľom poskytovať kvalitu a efektivitu. Zatiaľ čo mnohí ľudia sú náchylní pohoršovať sa nad drevorubačmi za to, čo považujú za ničenie životného prostredia, ťažba dreva je nevyhnutnou súčasťou ekonomiky. Goodson's All Terrain Logging sa však nespoliehal iba na tento príbeh a využíval techniku ​​lopaty, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu.

Discovery Channel

Discovery má zmysel pre objasnenie nezvyčajných, no zásadných povolaní a postáv a rodín, ktoré za nimi stoja. Nebolo tomu inak, pokiaľ ide o Goodson's All Terrain Loggers. Pilgrim Films spoločnosť oslovila v záujme vytvorenia dokumentárneho seriálu, ktorý by osvetlil ťažobný priemysel. Výsledok bol Swamp Loggers , ktorý mal premiéru na Discovery Channel 15. júna 2006.

Predstavenie sledovalo zjavnú drinu ťažby dreva a zdanlivo nekonečný tok protivenstiev. Väčšina spoločností vyžadujúcich drevo využíva komercializované spoločnosti, čo sťažuje úspech menším spoločnostiam, ako je Bobby's.

16-členná posádka sa musí každý týždeň snažiť splniť svoju kvótu a prekonať problémy, ako sú zlé poveternostné podmienky, poruchy zariadení, problémy s dopravou a nespoľahliví zákazníci.

Show bola natočená v Pendor County a okolitých lesoch, ale mala krátke trvanie, nakoniec trvala len štyri sezóny a naposledy sa vysielala 10. januára 2012. To neubralo na popularite relácie a na Quest sa často opakuje. v Írsku, USA a Spojenom kráľovstve.

Osobný život

Potom, čo sa im narodil syn Justin. Lori a Bobby sa konečne uzavreli o päť rokov neskôr v roku 1985, keď mali 21 rokov. Ani vtedy sa násilná dynamika v ich vzťahu nezlepšila a členovia rodiny sa obávali, že manželstvo problém len prehĺbi.

Napriek tomu, namiesto toho, aby poskytovali rady alebo zasahovali, sa uzatvárali stávky – Bobby neskôr zistil, že jeho brat Michael stavil, že do roka zavraždí svoju manželku Lori.

Takmer smrteľné stretnutie prinútilo Bobbyho Goodsona prehodnotiť svoje životné rozhodnutia. Potom, čo sa jednej noci vrátili domov opití, Bobby a Lori sa pobijú. Nebolo to nezvyčajné, ale eskalovalo to rýchlejšie ako normálne a Bobby nechal Lori prišpendliť k stene rukami okolo jej hrdla. Bobby by ju zabil, keby nezazvonil telefón. Lori spomína, že si pamätám, že ma práve pustil a ja som spadla na operadlo tej postele a rozbilo ju to. Zdvihol telefón, akoby sa nič nedialo. Pozrel sa na mňa a povedal: ‚To je tvoj otec.‘

Nasledujúce ráno sa Bobby prebudil do búrlivého a chaotického domu a údajne si na incident vôbec nepamätal. To bol však stimul, ktorý potreboval na reformu svojho života. Uvedomil si, že sa takmer stal vrahom, pochodoval dolu a zasvätil svoj život Cirkvi.

Či už nadprirodzeným zásahom alebo katarznými účinkami modlitby, Bobby dokázal zmeniť svoj život. On a Lori opustili svoju kultúru drog a alkoholu a dali sa pokrstiť. Dnes, on, Lori a ich deti Brittany a Justin, všetci zostávajú veriaci. Obe jeho deti sú vydaté, Justin s Bethany a Brittany s neznámym mužom. Goodson je neuveriteľne hrdý na svoje deti a vnúčatá a svoje úsilie zameriava na udržiavanie svojho životného štýlu a udržiavanie rodinného podniku.

pridané Swamp Loggers na Streda 3. júla 2019

Vzhľad

Hoci jeho dôležité štatistiky nie sú známe, Bobby Goodson je veľký muž so širokými ramenami so sivými vlasmi a strniskom, hnedými očami a otvorenými a skutočnými črtami. Napriek svojmu veku zostáva podľa všetkého zdravý a silný.

Čistá hodnota a plat

Goodson’s All Terrain Logging ťaží a prepravuje každý týždeň viac ako 92 nákladných áut dreva, ktoré sa potom používa v miestnych papierňach. Jeho príjem pochádza najmä z ťažby dreva, v ktorej pracuje aj jeho brat Michael a syn Justin. Ťažba dreva je nekonečne lukratívnejšia, než sa predpokladalo, čo je logické, ak vezmeme do úvahy potrebnú manuálnu prácu. Od polovice roku 2020 má Bobby Goodson čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 3 milióny dolárov.