• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Blanca Suárez? Čistá hodnota, miery, priateľ

Kto je Blanca Suárez? Čistá hodnota, miery, priateľ

ObsahÚvod

Španielsko nám prinieslo niektoré z najväčších mien v hereckom priemysle – jedným z nich je určite Blanca Martinez Suárez. Táto dievčina sa dostala na španielske titulky, keď bola veľmi mladá, a len nedávno začala preraziť v americkej televízii. Koľko viete o Blance Suárezovej? Kto je muž, ktorý jej ukradol srdce?

Raný život a vzdelanie

Blanca Martinez Suárez sa narodila 21. októbra 1988 v Madride v Španielsku španielskej národnosti a jej znamenie zverokruhu sú Váhy.

Pondelková nálada.

pridané Blanca Suarezová na Pondelok 18. mája 2020

O jej ranom živote a rodičoch sa toho veľa nevie, okrem toho, že je prostrednou zo siedmich detí! Po imatrikulácii na miestnej strednej škole sa zapísala na Univerzitu kráľa Juana Carlosa, ktorá sa nachádza v južnej časti Madridu. Ona tiež zúčastnili Škola dramatických umení Artes Escenicas Troton.

Kariéra

Suárez debutovala v roku 2007, keď bola obsadená ako Julia Medina v 3-kanálovom televíznom seriáli Anténa The Boarding School, ktorý je v španielčine známy aj ako El Internado.

Zostala v šou, kým sa neskončila o tri sezóny neskôr, v roku 2010, a za tento výkon získala Cenu Fotogramas de Plata za najlepšiu herečku a získala Zlatú nymfu v kategórii najlepšia herečka v nominácii na drámu v televízii Monte-Carlo. Festival v roku 2010.

V roku 2009 bola obsadená do dvoch španielskych filmov, dramatického filmu Zbabelci a hororu Shiver. V oboch týchto filmoch stvárnila menšie úlohy, no jej výkony si všimli diváci a niekoľko kastingových agentov.

V tom istom roku mala svoju prvú prácu hlasového herectva, keď nahovorila Angela vo filme Fernanda Gonzalesa Molinu Brain Drain. V nasledujúcich dvoch rokoch, pred dokončením nakrúcania filmu The Boarding School, účinkovala aj vo filmoch The Consul of Sodom, Neon Flesh – v ktorých sa objavila po boku Maria Casasa – a The Hemisphere.

V dvoch rokoch 2011 účinkovala vo filme The Skin I Live In, kde stvárnila Normu Ledgard. Jej spoluhráčmi boli Elena Anaya a Antonio Banderas a za tento film bola nominovaná na cenu Goya v kategórii najlepšia nová herečka.

Ešte dôležitejšie je, že sa stala hviezdou jednej ďalšej série Antény 3, The Boat, a jej stvárnenie Ainhoa ​​Montero jej prinieslo celosvetovú slávu, ako aj nomináciu na cenu TP de Oro za najlepšiu herečku a vyhrala cenu Ondas za najlepšiu Kategória herečka, ako aj Cena Fotogramas de Plata v kategórii Najlepšia televízna herečka. V šou zostala až do roku 2013 a súčasne sa objavila v dramatickom filme Winning Streak a spoluúčinkovala v povojnovom filme Orange Honey, ktorý režíroval Imanol Uribe.

Jej prvou úlohou po skončení The Boat bola postava Ruth v komediálnom filme I’m So Excited, ktorý mal premiéru v roku 2013.

V roku 2014 sa vedľajšia objavila v televíznom seriáli Tell Me a Story a mala hlavnú úlohu v televíznom miniseriáli Kráska a zviera. Ďalší rok si Suárez zahrala v komédii Off Course a objavila sa v troch epizódach televízneho seriálu The Ours, v ktorom stvárnila Isabel Santanu. Opäť sa pripojila k svojmu kolegovi z Neon Flesh Mariovi Casasovi v komediálnom filme Moja veľká noc a získala opakujúcu sa úlohu v televíznom historickom seriáli Charles, King Emperor.

V roku 2016 stvárnila Suárez taliansku dámu Daniellu v romantickom filme Bakery in Brooklyn, jej prvom americkom filme, a v tom istom roku hrala v televíznom miniseriáli o zakázanej láske Lo Que Escondian Sus Ojos.

Suárez, opäť spolu s Mariom Casasom, v hlavnej úlohe v hororovom komediálnom filme The Bar v roku 2017 za stvárnenie Eleny bola nominovaná na najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe na treťom odovzdávaní cien Premios Feroz. Získala tiež hlavnú úlohu v televíznom dramatickom seriáli Cable Girls a od mája 2020 v tejto show stále stvárňuje Lidiu Aguilar. V roku 2018 sa objavila v krátkom filme Asesinato en el Hormiguero Express a v poslednom filme Jose Luisa Cuerdu Time After. O rok neskôr si zahrala v komediálnom filme Napriek všetkému po boku Macareny Garciovej a Amaie Salamanca.

Ďalšie profesionálne snahy

Suárez sa objavila v rôznych hudobných videách, najmä v Ladrones' Estoy Prohibido v roku 2010 a so svojím priateľom v tom čase Dani Martin's Emocional v roku 2014.

Okrem herečky je Suárez tiež a novinár , pracuje pre španielsky Vogue od februára 2014.

Suárez tiež modelovala pre niekoľko známych časopisov, ako aj pre prestížnu taliansku značku spodnej bielizne Intimissimi.

Osobný život

Suárez ich mal hneď niekoľko vzťahy s verejnosťou , prvý s hereckým kolegom Javierom Pereirom.

Vzťah sa začal v roku 2008 a skončil v roku 2010. V roku 2011 nadviazala vzťah s Miguelom Angelom Silvestrom, ktorý bol jej spoluhráčom vo Winning Streak, no pár sa rozišiel v roku 2014. V tom istom roku oznámila vzťah so španielskou popový hudobník Dani Martin, ale vzťah ukončili neskôr v roku 2014. V rokoch 2015 až 2017 chodila s hercom Joelom Bosquedom. Začiatkom roku 2018 nadviazala vzťah so svojím kolegom z rôznych filmov Mariom Casasom, ale tento vzťah netrvalo dlho a koncom roka 2019 sa rozišli.

Povesť začala koncom roka 2019, že sa vydala za nezverejneného manžela, ale klebety nikdy nekomentovala.

V rokoch 2011 a 2014 bola podľa magazínu Fotogramas najvyhľadávanejšou interpretkou na internovaných. Španielsky magazín GQ ju v roku 2014 zvolil za ženu roka.

Suárez je aktívna na rôznych sociálnych médiách, ako sú Twitter, Facebook a Instagram, na ktorých často zverejňuje svoje fotografie a jej jazvečíka Pistacho.

28. septembra 2019 sa objavila fáma o jej údajnej smrti, ktorá mnohých znepokojila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pamela, ktorá vzdorovala dáždnikom ⛱ Odpojte sa v @theadelantehouse ♡ @studiojessicabataille ♡ @jessicabataille Obrázok od @daveeilansbury

Príspevok zdieľaný používateľom Blanca Suarezová (@blanca_suarez) 28. júna 2020 o 13:01 PDT

V ten istý deň však potvrdila, že je živá a zdravá a že klebety nie sú pravdivé.

Čistá hodnota

Blanca Suárez je známa v Španielsku a celej Európe, ako aj v USA. Úlohy v televíznych seriáloch a filmoch jej vyslúžili odhadnutý čistá hodnota okolo 5 miliónov dolárov od polovice roku 2020.

Fyzicka charakteristika

Suárez je štíhla žena, ktorá meria 5 stôp, 1,65 metra a váži približne 56 kg, pričom jej dôležité štatistiky sú okolo 33-25-35, nosí podprsenku veľkosti 33B. Vlasy má tmavohnedé a oči orieškové. Na 26. Goya Awards bola označená ako najlepšie oblečená celebrita na podujatí, čo znamená, že väčšina by ju považovala za štýlovú a nádhernú.