Kto je austrálska 16-ročná modelka Emily Feld? Vek, výška

ObsahKto je Emily Feld?

Emily Feld sa narodila 17. apríla 2003 na Gold Coast v Queenslande v Austrálii a je osobnosťou sociálnych médií, ako aj modelkou, ktorá je známa najmä vďaka tomu, že sa spočiatku preslávila prostredníctvom webovej stránky Instagram. Je profesionálkou podpísaná s Que Models a má státisíce sledovateľov online.

Čistá hodnota Emily Feldovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Emily Feld odhaduje na viac ako 150 000 dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v modelingu. Vďaka svojej práci získala vysoko cenené zmluvy, ako aj online sponzorstvo. Jej príspevky na Instagrame spolu s jej profesionálnym úsilím mali veľký vplyv na budovanie jej bohatstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ranné plávanie

Príspevok zdieľaný používateľom Emily Feldová (@emily.feld) 7. februára 2020 o 21:18 PST

Raný život a začiatky kariéry

Emily vyrastala v Gold Coast Hinterland ako najmladší zo súrodencov s dvoma staršími bratmi a staršou sestrou. V mladom veku si sama seba nepredstavovala ako niekoho, kto by sa mohol stať modelkou, no v 16-tich rokoch nevedomky urobila svoj prvý vpád do terénu, keď vytvorila účtu na Instagrame.

Webová stránka. ktorá je teraz jednou z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií na svete, vlastní Facebook. Ide o platformu viac zameranú na fotografie a videá, pričom používatelia majú možnosť zdieľať tieto typy obsahu s verejnosťou.

Instagram je známy tým, že vytvoril množstvo online osobností, ktoré by mali úspech v takých oblastiach, ako je modelovanie a fotografia. Je tiež domovom mnohých celebrít, ktoré radi uverejňujú príspevky o svojom živote bez toho, aby boli príliš osobné alebo príliš zapletené so sieťami. Jej prvý príspevok bol v roku 2016, keď zverejnila fotografiu spojenú s inšpiratívnym citátom, ktorý vytvorila.

Vzostup k sláve

V priebehu nasledujúcich mesiacov si začala získavať trochu pozornosti vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu. Mala symetriu potrebnú na to, aby bola profesionálnou modelkou, a ukázala, že je ochotná urobiť všetko, čo je potrebné, aby sa tiež dostala do tela modelky.

pridané Emily Feldová na Streda 22. januára 2020

Chodila na hodiny boxu a chodila do posilňovne, aby si pomohla spevniť svoje telo a nakoniec si to všimli profesionálni fotografi a začali s ňou spolupracovať. Keď zverejnila niektoré z fotografií nasnímaných počas týchto projektov, jej sledovanosť exponenciálne vzrástla, čím sa stala jednou z najmladších modeliek na Instagrame z Austrálie.

Často spolupracovala s Michaelom Murchiem, známym fotografom pôsobiacim v Austrálii, ktorý pôsobí aj ako modelový skaut. Niektoré z modelov, s ktorými v priebehu rokov pracoval, zahŕňajú Mel Oldenburga a Shelby Hamiltona.

Charakterizovala ho jeho zručnosť v čiernobielej fotografii, portrétoch a umeleckým zobrazením ženského tela. Jej dôsledná práca s Michaelom viedla k tomu, že Emily bola predstavená Aké modely agentúra, známa zastupovaním mnohých modelov na fotkách a predvádzacích mólach s takmer dvoma desaťročiami skúseností. Majú modelky z celého sveta, s agentúrami v LA, Japonsku, New Yorku, Paríži, Ázii a mnohých ďalších.

Nedávne projekty

Okrem Instagramu Emily rozšírila svoj dosah na iné platformy a začala propagovať svoj YouTube kanál v roku 2019.

Webová stránka na zdieľanie videí je jednou z najpopulárnejších webových stránok na medzinárodnej úrovni s obrovským zdrojom videí od správ, vlogov, upútavok a mnohých ďalších. Začala zverejňovať kompilácie svojich fotografií a niekoľko videí online, v ktorých predstavila kúsok svojej práce, ako aj svoje školenia. Nezverejňuje na ňom často, ani nemá pravidelný rozvrh nahrávania, pretože je modelka zaneprázdnená.

Najmä v roku 2019 pracovala pre rôzne fotenia v časopisoch a objavila sa na móle na prehliadkach po celej Austrálii. Precestovala tiež niekoľko miest v Ázii, jej obľúbenou destináciou je zatiaľ Fidži, pretože si tam užívala pláže.

Na druhej strane jej Instagram pravidelne pridáva videá, na ktorých často nosí bikiny alebo iné plážové oblečenie, keď sa poflakuje na plážach Austrálie. Málokedy zverejňuje iné fotky, okrem niekoľkých selfie, predvádza vývoj svojho tela a vo výnimočných prípadoch nosí streetwear, keď je vonku.

Osobný život a záujmy

Feld je slobodná a pravdepodobne to tak aj zostane, keďže momentálne neprejavila záujem o randenie. Je stále zaneprázdnená svojou rozvíjajúcou sa kariérou a stále mladá a má pred sebou, dúfajme, veľa rokov. Vyjadrila túžbu viac cestovať, chcela by navštíviť najmä Európu, aby mohla byť svedkom Aurora Borealis, alebo polárnych svetiel, ako sa to bežne nazýva.

Má tiež samozvaný hlupák, ktorý miluje komiksové postavy a filmy, najmä Marvel. Vo voľnom čase rada sleduje pohyby a prehliada Netflix. Priznáva, že je nerozhodná, keď príde na tie najvšednejšie rozhodnutia.

Kvôli obrovskému objemu práce modelky nehovorí o mnohých špecifikách svojej práce. Z jej videí vyplýva, že väčšina jej práce sa sústreďuje v Austrálii, hoci po dosiahnutí plnoletosti pravdepodobne zváži viac medzinárodných projektov.

Jej znamenie zverokruhu je Baran, hoci popisy tohto znamenia nemusia nevyhnutne zodpovedať jej osobnosti. Aj keď svoju prácu modelky miluje, je introvertka a uprednostňuje fotenie, kde je na mieste veľmi málo ľudí. Nemá rada veľké davy ľudí, hoci sa ich naučila zvládať tak, ako to vyžaduje jej profesia. V roku 2019 urobila viac ako len plavky, pretože modelovala svadobné oblečenie a dokonca urobila niekoľko avantgardných prehliadok.