• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Ariela Barer (aka Gert Yorkes v Marvel’s ‘Runaways’)?

Kto je Ariela Barer (aka Gert Yorkes v Marvel’s ‘Runaways’)?

Obsah



Kto je Ariela Barer, herečka, ktorá sa objavila v Marvel’s Runaways?

Ariela Barer sa narodila v USA 14. októbra 1998 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá je azda najznámejšia vďaka stvárneniu Gert Yorkesovej v akčnej sci-fi sérii Runaways, ktorú vytvorili Stephanie Savage a Josh Schwartz a v ktorej si zahrali Rhenzy Feliz, Lyrica Okano a Virginia Gardner. Vysielal sa v rokoch 2017 až 2019 a je o šiestich tínedžeroch, ktorí po zistení, že ich rodičia sú superzloduchovia, odídu z domu, aby napravili to, čo ich rodičia zničili – séria získala štyri ceny a bola nominovaná na ďalšie štyri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ariela Barer Source

Raný život a vzdelanie

Ariela bola vychovaná po boku svojej sestry Libe Barer, ktorá je teraz slávnou herečkou známou svojimi úlohami v krátkom filme Disfluency, dramatickom seriáli Tí, ktorí nemôžu a rodinnej komediálnej sérii Parenthoods – dievčatá vychovali ich rodičia, ktorí sú Mexičania. -rodení Židia.

Ariela sa začala zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku a v troch rokoch sa začala objavovať v reklamách a televíznych reklamách, no svoju hereckú kariéru oficiálne odštartovala až v roku 2008. Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej bola členkou dramatický krúžok a účinkoval v mnohých divadelných predstaveniach v škole i v miestnom divadle. Po imatrikulácii v roku 2016 Ariel sa rozhodla, že nebude pokračovať v štúdiu na vysokej škole , ale sústrediť sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy v televíznych seriáloch

Ariela debutovala v televíznom seriáli v roku 2008, keď stvárnila Jasmine Escalante v epizóde Život po smrti romantickej drámy ER, a potom sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je romantická komédia 90210, komédia Valentine. a komediálna kriminálna dráma Weeds.

Uznanie si získala v roku 2011 po pozvaní, aby stvárnila Samanthu, jednu z hlavných postáv v štyroch epizódach komediálneho seriálu Keenan’s Crush, v ktorom si zahrali aj Keenan Cahill a Jessica Uberuaga, a je o Keenanovi, ktorý je zamilovaný do svojej horúcej susedky.

Nasledujúci rok sa objavila v epizódach Models and Parents of komédia New Girl a Ariela sa naďalej objavovala v jedinej epizóde mnohých seriálov, vrátane romantickej komédie Moderná rodina, komediálnej drámy I Did’t Do It a dobrodružnej rodinnej fantasy Gortimer Gibbon’s Life on Normal Street. V roku 2017 Ariela stvárnila Carmen v štyroch epizódach komédie One Day at a Time, ktorú vytvorili Gloria Calderon Kellett a Mike Royce a v ktorej si zahrali Justina Machado Todd Grinnell a Isabella Gomez. Príbeh sleduje matku, dcéru a babičku, ktoré spolu žijú v jednom dome.

Nasledujúci rok sa Ariela objavila ako Bailey Bennett v komediálnej dráme Atypické, zatiaľ čo ona tiež vyjadrila svoj hlas The Super Martian Robot Girl v animovanej komediálnej dráme Yo Gabba Gabba! Jej posledná rola bola v epizóde Life on Mars z roku 2020? kritikmi uznávanej romantickej drámy Grey’s Anatomy, zatiaľ čo Ariela bola nedávno obsadená do chystanej drámy Rebel, v ktorej budú hrať aj Sam Palladio a Kevin Zegers.

Úlohy vo filmoch

Ariela debutovala vo filme v roku 2009, keď bola obsadená ako Sonali Matthews v rodinnej dráme An American Girl: Chrissa Stands Strong, ktorú napísali Mary Casanova a Christine Coyle Johnson, režírovala Martha Coolidge a v ktorej si zahrali Sammi Hanratty, Annabeth Gish a Timothy Bottoms.

Sleduje niekoľko detí, ktoré sa rozhodnú bojovať so svojimi tyranmi, a film bol nominovaný na dve ceny. V tom istom roku si Ariela zahrala Kamanda v dráme Stellina Blue.

V roku 2011 bola pozvaná, aby stvárnila Mariu v rodinnom filme All Kids Count, ktorý napísal a režíroval Michael J. Nathanson a v ktorom hrali AJ Abaya, Kyle Agnew a Sal Alessandro. Jej nasledujúca rola prišla o dva roky neskôr, keď hrala vedľajšia postava Sofie v komédia Kráľ Ján , ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť. V roku 2018 si Ariela zahrala v krátkej komediálnej dráme A Place I’d Like to Be, ktorú napísala a režírovala Paige Gresty a ktorá je o dospievajúcej dievčine Sarah, ktorá chce čo najrýchlejšie dospieť.

Tri z najnovších úloh Ariely vo filmoch boli v thrilleri Ladyworld z roku 2018, v ktorom hrala hlavnú postavu Olivie, v dráme Love Goes Through Your Mind z roku 2018, v ktorej si zahrala aj ako Nina Sharma, a v krátkej dráme Line Dry z roku 2020. v réžii Anny Baumgarten a v ktorom si zahrala po boku Katie Cetta.

Ariela bola nedávno obsadená, aby sa objavila v dvoch pripravovaných filmoch: dráme Disfluency a ďalšej dráme The Ultimate Playlist of Noise.

Milovať život a priateľa

V tweete, ktorý Ariela zverejnila v novembri 2016, sa otvorila o tom, že je gay, a uviedla, že je nebinárna a uprednostňuje byť označovaný ako „oni“ a „oni“ .

Je známe, že v septembri 2018 mala vzťah s tajomným dievčaťom, pretože na svoj Twitter účet nahrala obrázok bundy, ktorú vyrobila jej priateľka. Ariela bola odvtedy veľmi tajná, pokiaľ ide o jej milostný život, a hoci mnohí ľudia veria, že by mohla byť stále vo vzťahu s rovnakým dievčaťom, iní tvrdili, že sa rozišli začiatkom roka 2019.

Keďže nehovorila o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohla chodiť, Ariela je od októbra 2020 slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ariela začala chodiť na hodiny spevu vo veku deviatich rokov a je veľkým fanúšikom indie hudby, pričom medzi jej obľúbené kapely patria The Paper Kites, The Lumineers a Angus & Julia Stone. Je tiež členkou dievčenskej alternatívnej punkovej indie kapely – The Love-Inns – so sídlom v Los Angeles v Kalifornii.

Ariela je milovníčkou zvierat a má domáceho maznáčika maltézskeho psa ktorú možno vidieť na množstve obrázkov nahraných na jej fanúšikovskú stránku na Instagrame – keďže nie je veľkým fanúšikom siete, nemá účet na Instagrame.

Ariela rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, aby nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek sú Cara Delevingne, Jodie Foster a Ellen Page a niektoré z jej obľúbených filmov sú Juno, Inception a My Days of Mercy.

Vek a výška

Ariela má 21 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,63 metra) a váži približne 59 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 800 000 dolárov.