Kto je Alex Zedra? Naked Truth Of IG Star – Wiki Alex Zedra

ObsahKto je Alex Zedra? Wiki Bio

Alex ‚Zedra‘ Rogers sa narodila v Južnej Karolíne v USA 3. novembra 1991, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je hviezdou Instagramu , hráčka, partnerka na Twitchi a elitná atlétka, ale najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 750 000 ľudí a na ktorý nahrala viac ako 1 000 obrázkov. Jej meno „Zedra“ pochádza od postavy z jednej z jej obľúbených hier – masívnej multiplayerovej online RPG hry World of Warcraft (WOW).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hobby Lobby sa dnes otvorila a ja OOP. . Príde 200 dolárov, odíde 200 dolárov.

Príspevok zdieľaný používateľom A L E X (@alex_zedra) 5. mája 2020 o 16:31 PDT

Raný život a vzdelanie

Alex bola vychovaná spolu so svojím mladším bratom Sethom v Južnej Karolíne ich otcom, ktorý je účtovníkom, a ich matkou, ktorá učí na miestnej strednej škole. Alex vyrastala so záujmom o šport a videohry spolu s chlapcami zo základnej školy a po zápise na strednú školu začala hrať futbal a tenis a presedlala na serióznejšie hry ako WOW a Defense of the Ancients (DOTA).

Vo veku 16 rokov začala Alex chodiť do telocvične a po imatrikulácii sa nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na cvičenie a kariéru na internete.

Kariéra ako osobnosť sociálnych médií a iné aktivity

Alex na svoj Instagram väčšinou nahráva obrázky svojho každodenného života, vrátane tých, keď strieľa zo zbraní alebo cvičí v telocvični. Alex je aktívna aj na Twitteri, kde ju sleduje viac ako 54 000 ľudí, pričom tweetovala už viac ako 1 000-krát. Jej účet na Facebooku sleduje viac ako 210 000 ľudí a tieto dva účty aktualizuje aspoň dvakrát týždenne.

Alex rád streamuje na Twitchi pri hraní videohier, ako je napríklad strieľačka z pohľadu prvej osoby Call of Duty: Modern Warfare, ktorá vyšla v roku 2019 a ktorá sleduje dôstojníkov CIA a britských vojakov, ktorí sa spájajú v boji proti rebelom z Urzikstanu. - ázijská krajina.

Alex možno väčšinou vidieť streamovať v utorok a piatok, keď zvyčajne strávi štyri hodiny hraním hier medzi 3:00 a 7:00 (SELČ). Doposiaľ strávila streamovaním 85 hodín a má priemerne 1 700 divákov na stream. Jej dve najpopulárnejšie videá nahrané na Twitch sú, ako sa Alex objavuje, ktoré od januára 2020 videlo viac ako 10 200 krát, a Went 65 and 22… still lost, ktoré od roku 2017 videlo viac ako 7 000 krát.

Alex je aktívna aj na YouTube a 7. mája 2017 spustila svoj kanál, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 100 000 ľudí a má viac ako 2,6 milióna zhliadnutí všetkých jej videí dokopy.

Väčšinou nahráva videá zo svojho každodenného života, zatiaľ čo najobľúbenejšie video na jej kanáli je Real Life *Call of Duty* MARA prekvapuje zamestnancov GameStop! ktorý si od 21. februára 2020 pozrelo viac ako 1,45 milióna krát.

Milujte život a vzťahy

Alex drží detaily zo svojho súkromného života mimo pozornosti médií, ale často pridáva obrázky s jej priateľom Elim Cuevasom na jej instagramový účet. Obaja sa stretli na strelnici, keďže Eli rád strieľa aj zo zbraní, pričom je tiež veľkým fanúšikom hier a streamuje na platforme Twitch, pričom okrem iných hier hrá PUBG, Resident Evil 2 a League of Legends (LoL). .

Začali spolu randiť niekedy v roku 2014 a hoci sa po internete šírili zvesti, že sa v roku 2018 rozišli, keďže Alex nenahrával žiadne ich fotky, zdá sa, že sa dali opäť dokopy v januári 2019.

Je rozšírený názor, že Alex a Eli spolu žijú, ale nie sú manželia a nemajú deti, keďže sa obaja zameriavajú na svoju kariéru na internete? Hovorí sa, že sa nedávno zasnúbili. Eli má syna Rydena so ženou, s ktorou randil niekedy začiatkom roku 2010, zatiaľ čo jeho dcéra Brooklyn Rose Cuevas zomrela krátko po jej narodení v roku 2010.

Pred Eli bol Alex v dlhodobom vzťahu s iným mužom viac ako štyri roky, než sa rozišli kvôli tomu, čo sa zdá byť mužovou neverou.

Záľuby a iné záujmy

Alex je veľkým fanúšikom videohier z pohľadu prvej osoby, pričom jednou z jej obľúbených je Fortnite: Battle Royale – niektoré z prvých hier, ktoré hrala, keď bola dieťa a ktoré boli na PlayStation 1, boli Metal Gear Solid 1 a Siphon Filter. okrem iného.

Zaujíma sa o rôzne outdoorové aktivity, ako je beh, cyklistika a turistika hrať airsoft a paintball .

Je veľkým fanúšikom zvierat, ale nemá žiadneho domáceho maznáčika, pretože nemá čas sa o neho náležite starať. Alex trávi veľa voľného času v posilňovni, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov a dodržiava prísnu diétu, čo pre ňu znamená žiadne rýchle občerstvenie ani cukor.

Neskoro v noci rada pozerá filmy, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Russell Crowe, Bruce Willis a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Pulp Fiction, Šakal a Lara Croft: Tomb Raider – Kolíska života.

Vzhľad a čistý majetok

Alex má 28 rokov. Má dlhé čierne vlasy a zelené oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 56 kg.

Alex je fanúšikom tetovaní a má ich na tele veľa, pričom má nimi pokrytú celú ľavú ruku. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Eli Cuevas? Wiki Bio

Eli Cuevas sa narodil v roku 1990 v Crawfordsville, Indiana, USA – jeho znamenie zverokruhu je vraj Strelec a má americkú národnosť. Je televíznou osobnosťou a hráčom, najlepšie známym ako spolumoderátor relácie History Channel Brothers in Arms, ktorá sa začala vysielať 20. novembra 2018.

Eli bol vychovaný v Crawfordsville jeho otcom, ktorý slúžil v americkej armáde, a jeho matkou, ktorá je v domácnosti – Eli sa skutočne zaujímal o to, aby nasledoval kroky svojho otca už vo veľmi ranom veku.

Navštevoval miestnu strednú školu, kde bol fyzicky aktívny, hlavne preto, že chcel byť pripravený na vstup do armády po imatrikulácii. On neskôr sa stal Squad Designed Marksman , zatiaľ čo jeho najlepší priateľ Vincent ‚Rocco‘ Vargas sa stal armádnym strážcom a obaja slúžili spolu v Iraku a Afganistane.

Po návrate z armády spustili Double Tap Gear, ktorý zamestnáva veteránov a vyrába a predáva tovar, ako sú nože, pištole a iné zbrane.