Kto je Al Pacinova dcéra? Životopis Olivie Pacino

ObsahKto je Olivia Pacino?

Olivia Rose Pacino sa narodila v znamení Vodnára 25. januára 2001 v Los Angeles v Kalifornii v USA a je to 19-ročné dieťa celebrít, ktoré je pravdepodobne najznámejšie ako dcéra víťaza Triple Crown of Herectvo, Al Pacino a Beverly D'Angelo, známa herečka a speváčka.

Aká bohatá je teraz? Olivia Pacino Čistá hodnota a aktíva

Kariéra Olivie Pacino ešte len príde a očividne si stále užíva bohatstvo svojich slávnych rodičov. Keďže je jedným z najlepšie platených hercov vo filmovom priemysle, jej otec má pôsobivú čistú hodnotu viac ako 165 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej matka má celkovú čistú hodnotu 20 miliónov dolárov, ktorú získala ako úspešná herečka. Rodina okrem iného vlastní aj luxusné nehnuteľnosti v Pacific Palisades v Los Angeles.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Niektoré zmeny sa oplatí urobiť

Príspevok zdieľaný používateľom Olivia ✯ (@olivia.pacino) 28. februára 2020 o 20:45 PST

Popularita ako dieťa celebrít

Al Pacino a Beverly D'Angelo mali vzťah od roku 1996 do roku 2003 – vo veku 49 rokov porodila Oliviu a jej dvojča Antona Jamesa Pacina. Správa o narodení ich dvojčiat je jednou z najpopulárnejších celebrít. sa dostali do titulkov, no jej rodičia sa postarali o to, aby Olivia mala čo najnormálnejšie detstvo, ďaleko od očí médií a paparazzov. Olivia je kresťanka, má americkú národnosť a patrí k belošskej etnickej skupine. Jej otec Al Pacino bol predtým ženatý s hereckým trénerom Janom Tarrantom a v októbri 1989 sa im narodila dcéra. Olivia má teda staršiu nevlastnú sestru menom Julie Marie Pacino, ktorá je scenáristkou a producentkou. Olivia absolvovala strednú školu Fusion Academy Miracle Mile a momentálne sa pripravuje na vysokú školu.

Osobný život, vzhľad a vitálne štatistiky

Olivia Pacino bola romanticky zapletená do vzťahu s Ryanom Harleym, hip-hopovým umelcom a hudobným producentom so sídlom v Los Angeles. Olivia má dlhé tmavohnedé vlasy a modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m).

Kto je jej otcom? Al Pacino Krátka Wiki/Bio

Alfredo James ‘Al’ Pacino sa narodil 25. apríla 1940 v znamení Býka v New Yorku v USA, talianskeho pôvodu, ako syn Salvatora Pacina a Rose Gerardiovej. Po rozvode svojich rodičov, keď mal dva roky, sa presťahoval so svojou matkou do Bronxu, aby žil so svojimi starými rodičmi, Jamesom a Kate Gerardi, ktorí sa presťahovali z Corleone na Sicílii, jeho otec pochádzal zo San Fratello na Sicílii. Vypadol zo strednej školy Hermana Riddera a neskôr navštevoval Strednú školu múzických umení. Pacino nakoniec opustil svoj domov a pripojil sa k HB Studios, kde ho učil Charlie Laughton, a potom v roku 1966 prešiel konkurzom do Actors Studio, kde študoval „metodické herectvo“. pod vedením Lee Strasberga .

V roku 2010 sa stal spolupredsedom Actors Studio po boku Harveyho Keitela a Ellen Burstyn.

Kariéra na javisku

Al Pacino začal svoju kariéru na javisku v roku 1967, keď účinkoval v hrách ako Prebuďte sa a spievajte! a The Indian Wants The Bronx. V roku 1969 debutoval na Broadwayi vo filme Does A Tiger Wear A Necktie?, za ktorý získal svoju prvú cenu Tony. Potom účinkoval v The Basic Training Of Pavlo Hummer – čo mu vynieslo druhú cenu Tony – po ňom nasledovali Richard III, American Buffalo, The Resistible Rise Of Arturo Ui a ďalší. Bol tiež nominovaný na cenu Tony – najlepší herec v hlavnej úlohe v hre za stvárnenie Shylocka vo filme The Merchant Of Venice.

Filmový debut a vzostup slávy ako Corleone vo filme Krstný otec

V roku 1969 Al Pacino debutoval vo filme v malej úlohe v nezávislom komediálnom dramatickom filme Ja, Natalie.

Po tom, čo si ho všimol Francis Ford Coppola za stvárnenie postavy závislého na heroíne v romantickej dráme The Panic In Needle Park z roku 1971, bol vybraný, aby stvárnil Michaela Corleoneho v Coppolovom kriminálnom filme Krstný otec, ktorý mu získal medzinárodnú slávu a priniesol mu prvého Oscara. nomináciu. Neskôr si túto rolu zopakoval v pokračovaniach, The Godfather Part II v roku 1974, čím si vyslúžil svoju druhú nomináciu na Oscara, a The Godfather Part III v roku 1990. Pacinovo stvárnenie Corleoneho sa považuje za jeden z najväčších hereckých výkonov v histórii filmu.

Úlohy nominované na Oscara

Ďalšia veľká úloha Pacina prišla v roku 1973, keď hral v titulnej úlohe neo-noirového životopisného kriminálneho filmu Serpico v réžii Sidneyho Lumeta, čo mu vynieslo druhú nomináciu na Oscara – ďalšie nominácie na Oscara získal za stvárnenie Sonnyho v inom filme. Neo-noir film Sidneyho Lumeta Dog Day Afternoon (1975), Arthur Kirkland v dráme zo súdnej siene …And Justice For All (1979) a Big Boy Caprice v akčnej komédii Dick Tracy (1991).

V roku 1992 hral ako Ricky Roma v dráme Glengarry Glen Ross, za ktorú si vyslúžil ďalšiu nomináciu na Oscara. V nasledujúcom roku Al Pacino nakoniec vyhral cenu Akadémie za najlepšieho herca v úlohe podplukovníka Franka Sladea v dráme Scent Of A Woman, ktorú režíroval Martin Brest. Najnovšie si vyslúžil deviatu nomináciu na Oscara za úlohu Jimmyho Hoffu v epickom dramatickom filme Martina Scorseseho The Irishman (2020).

Ďalšie významné zobrazenia

Al Pacino získal úlohu Tonyho Montana v kriminálnej dráme z roku 1983 Scarface, ktorú režíroval Brian De Palma. Počas 90. rokov hral Carlita Briganteho v kriminálnej dráme Carlito’s Way (1993), stvárnil Benjamina Ruggiera v ďalšej kriminálnej dráme Donnie Brasco (1997) a vystupoval ako Lowell Bergman v dráme The Insider (1999).

Hral aj v televízii – v roku 2003 bol obsadený ako Roy Cohn v miniseriáli HBO Angels In America a hral Dr Jack Kevorkian vo filme HBO You Don’t Know Jack (2010), pričom oba mu vyniesli ceny Primetime Emmy, Zlatý glóbus a Screen Actors Guild Awards.

Producent a režisér

V roku 1990 Al Pacino produkoval drámu The Local Stigmatic, ktorú režíroval David F. Wheeler, a potom produkoval a debutoval v roku 1996 dokumentárnym filmom Looking For Richard. Potom režíroval drámu Čínska káva (2000), dokumentárny film Wilde Salomé (2011) a Salomé (2013). V roku 2014 produkoval aj romantickú komediálnu drámu The Humbling.

Kto je jej matka? Beverly D'Angelo Krátke Wiki/Bio

Beverly Heather D’Angelo sa narodila 15. novembra 1951 v znamení Škorpióna v Upper Arlington, Ohio, USA.

Beverly D'Angelo

pridané Všetko, čo viem, som sa naučil v 80. rokoch na Sobota 25. júla 2015

Je dcérou Eugena Constantina ‚Gene‘ D‘Angela, ktorý bol basgitaristom a manažérom televíznej stanice vo WBNS-TV, a huslistky Priscilly Ruth. Má troch bratov Tima, Tonyho a Jeffa. Je vnučkou architekta Howarda Dwighta Smitha, ktorý je známy projektovaním štadióna Ohio. Šla na Upper Arlington High School.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Beverly stala herečkou, pracovala ako ilustrátorka v Hanna-Barbera Studios. Potom strávila nejaký čas prácou ako záložná speváčka pre rockovú skupinu Ronnieho Hawkinsa „The Hawks“. Svoju kariéru začala ako divadelná herečka, debutovala na Broadwayi v muzikáli Rockabye Hamlet, po ktorom nasledoval televízny debut ako slečna Emmy v minisérii Captains And The Kings, obe v roku 1976.

Vzostup k sláve

Prvá veľká rola Beverly prišla v roku 1979, keď stvárnila Sheilu Franklinovú v hudobnom protivojnovom dramatickom filme Hair, ktorý režíroval Miloš Forman a vychádzal z rovnomennej hry z Broadway z roku 1968. V roku 1980 získala rolu Patsy Cline v životopisnom hudobnom filme Coal Miner’s Daughter, ktorý sleduje život country speváčky Loretty Lynn. Úloha Patsy jej vyniesla nomináciu na Zlatý glóbus za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – film. Jej najväčší zlom nastal s úlohou Ellen Griswoldovej v cestnej komédii z roku 1983 National Lampoon’s Vacation. Úlohu by si zopakovala v jej pokračovaniach National Lampoon’s European Vacation (1985), National Lampoon’s Christmas Vacation (1989), Vegas Vacation (1997) a Vacation (2015).

V roku 1984 hrala Beverly ako Stella DuBois Kowalski v televíznom dramatickom filme A Streetcar Named Desire vyhral nomináciu na cenu Emmy za vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v limitovanej sérii alebo filme.

Pokračujúci úspech

Jej ďalšia významná rola prišla v roku 1998, keď sa objavila ako Doris Vinyardová v kriminálnej dráme Tonyho Kayeho Americká história X, ktorá jej vyniesla nomináciu na Satellite Award za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe – film. V rokoch 2003 až 2008 Beverly hosťovala ako Rebecca Balthus v piatich epizódach kriminálneho seriálu NBC Law & Order: Special Victims Unit a v rokoch 2005 až 2011 bola obsadená aj ako Barbara Miller v komediálno-dramatickom seriáli HBO Entourage. nedávno Beverly hrala ako Patricia Gregson v dramatickom seriáli USA Network Shooter (2017-18) a ako Stella Rose Buckley v Netflixe. tmavé komédia-dráma séria Nenásytná (2018-19).