Kto je Aikuros? Skutočné meno, vek, miery, priateľ

ObsahKto je Aikuros?

Hyoon sa narodil 12. júna 1995 v Spojených štátoch amerických. Je ilustrátorkou, osobnosťou sociálnych médií a streamerkou Twitch, ktorá je známa tým, že spočiatku našla slávu na webovej stránke Instagram pod menom Aikuros, kde zobrazuje ilustrácie svojich obľúbených anime a hier. V priebehu rokov prešla na viac streamer videohier, iba občas ilustrovala.

Bohatí z Aikuros

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Aikuros odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý sa získal prostredníctvom úspešnej kariéry online. Získala množstvo príležitostí vďaka svojej online sláve, vrátane streamu na Twitch.

Raný život a online začiatky

V mladom veku si Aikuros vyvinul lásku a vášeň pre videohry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

čo si počúval v týchto dňoch?

Príspevok zdieľaný používateľom hyoon (@aikuros) 26. mája 2020 o 17:39 PDT

Jedna z prvých, ktorú hrala, bola jedna z hier Pokémon – v Japonsku známa aj ako Pocket Monsters. Pokémon sa stal celosvetovým fenoménom, ktorý popularizuje fiktívne stvorenia, ktoré možno chytiť a vycvičiť, aby bojovali s ostatnými v hre. Ako rástla a spoznávala viac hier, začala si obľubovať aj strieľačky z pohľadu prvej osoby (FPS) a súťažnejšie hry. Jedna z prvých FPS hier, ktorú hrala, bol Counter-Strike, režim hry Half-Life, ktorý sa neskôr stal jednou z najpopulárnejších súťažných strieľačiek na PC.

Okrem hier rada pozerala anime a nejaký čas trávila kreslením a ilustrovaním. Stala sa v tom veľmi dobrá a po tom, čo si neskôr vytvorila účet na Instagrame, začala popri svojich ilustráciách zverejňovať aj svoje fotky. Instagram je stránka na zdieľanie fotografií, ktorá je zodpovedná za slávu mnohých. Jej sledovanosť na stránke čoskoro výrazne vzrástla, keďže uverejňovala viac selfie a ilustrácií.

Prechod

Jedným z jej prvých najobľúbenejších diel na Instagrame bola ilustrácia postavy Kageyama Tobio z populárnej mangy a anime série Haikyuu!! Prehliadka sa zameriava na študenta strednej školy Shoyo Hinata, ktorý je na ceste k splneniu svojho sna stať sa jedným z najlepších stredoškolských volejbalových hráčov v Japonsku.

Rozvinie priateľstvo s bývalým rivalom Kageyamom a pripojí sa k stredoškolskému tímu Karasuna, ktorý začína súťažiť s niektorými z najlepších tímov v Japonsku vďaka ich túžbe dosiahnuť svoj plný potenciál. Je to jeden z najpopulárnejších animákov posledných rokov.

S jej stále rastúcou slávou sa čoraz viac ľudí začalo dožadovať ilustrácií alebo provízií, ktoré by priniesli extra príjem. Neskôr ju však unavilo neustále kreslenie a mala problémy s plnením niektorých objednávok, čo ju viedlo k tomu, že zmenila svoj online účet na viac osobnú stránku, na ktorej uverejňovala svoje fotografie. Stále z času na čas zverejnila niekoľko ilustrácií, od Pokémonov až po novšie hity, ako je Kimetsu no Yaiba.

Jej sláva stále rástla, keďže sa o jej prácu zaujímalo a priťahovalo viac ľudí.

Streamovanie videohier

Aikuros, ktorá chce viac komunikovať so svojimi nasledovníkmi a zarábať peniaze, si založila účet na Twitch, populárnej platforme na streamovanie videohier, na ktorej sa ľudia môžu vysielať pri hraní hier a zároveň komunikovať s publikom. Pre mnohých sa ukázalo, že je to lukratívna cesta, najmä ak sa nájde pravidelné publikum, ktoré môže neustále prinášať dary alebo predplatné. Najprv vysielala naživo, predviedla niektoré zo svojich ilustrácií alebo vytvorila niekoľko od nuly.

Neskôr vyskúšala streamovanie videohier, hranie klasických hier a neskôr prešla na Pokemon Heart Gold a Pokemon Soul Silver, remake Pokemon Gold a Silver a boli vydané pre DS. Bola to časť série prerobení starších hier Pokémon, ktoré hrala, pretože jej pripomenuli jej prvé hranie Pokémona. Hrá tiež hru Animal Crossing, ktorá sa vďaka mnohým novým funkciám stala hitom roku 2020. Ako mnohé simulačné hry, aj videohra ponúkala únik najmä tým, ktorí sú v karanténe. Ľudia mohli prostredníctvom hry komunikovať aj online a vykonávať rôzne úlohy.

Jednou z príťažlivých častí hry je interakcia s dedinčanmi, ktorí sú antropomorfnými zvieratami, ktorí sa venujú rôznym činnostiam alebo z času na čas pomáhajú svojej postave.

Nedávne snahy

V posledných mesiacoch bol Aikuros uviaznutý doma kvôli karanténnym obmedzeniam a väčšinou zverejňoval príspevky online alebo hral online videohry. Zostala doma, aby zabránila možnosti nakaziť sa koronavírusom, ktorý postihuje mnohé časti sveta. Preto streamuje dôslednejšie a dokonca spustila streamy In-Real-Life (IRL), na ktorých len chatuje so svojimi divákmi.

https://twitter.com/floaromaa/status/1264932162681237509

Kedysi mala kanál YouTube, na ktorom uverejňovala najmä videá, na ktorých hrá Counter-Strike: Global Offensive, ale neskôr sa stal neaktívnym, keď začala viac investovať do streamovania. Hrá tiež videohru Valorant, online strieľačku pre viacerých hráčov vytvorenú spoločnosťou Riot Games, ktorá je známa svojou hitovou hrou League of Legends (LoL). Táto hra berie veľa z toho, čo urobilo Counter-Strike a Overwatch úspešné, a implementuje ich do svojej hry. Zatiaľ čo sú stále v uzavretej beta verzii, hra si získava veľkú pozornosť a hovorí sa, že je to strieľačka novšej generácie, ktorá by mohla zosadiť Counter-Strike v konkurenčnom alebo eSports aspekte vecí.

Osobný život

Aikuros je slobodná a hoci chodila na rande, ešte nemala dlhodobý vzťah. Chodila s niekoľkými ďalšími významnými osobnosťami v oblasti streamovania, YouTube a Instagramu, ale väčšinou to boli rande, ktoré nikdy nikam nešli. Veľmi jej chýbajú priatelia, keďže ich kvôli karanténe nemohla vidieť.

Jej vášeň pre videohry je jedným z jej najväčších dôvodov pre jej súčasnú kariéru. Začala sa venovať vývoju hier na univerzite, aj keď nie je známe, či pracuje profesionálne ako vývojárka hier alebo ako ilustrátorka. Pravdepodobne sa zameriava hlavne na streamovanie kvôli komunite, ktorú už vytvorila. Vo svojom dome má tiež veľa zberateľských predmetov Pokémon.