• Hlavná
  • Herci
  • Kto je adoptovaná dcéra Roberta De Nira? Životopis Dreny De Niro

Kto je adoptovaná dcéra Roberta De Nira? Životopis Dreny De Niro

Drena De Niro má za sebou pestrú kariéru ponorenú do umenia. Nejde o prerušenie rodinnej tradície – ako biologická dcéra Diahnne Abbot a adoptívna dcéra hviezdneho amerického herca Roberta De Nira má jej rodina dlhú históriu angažovania sa v zábavnom priemysle. Prenikla do herectva, hudobnej réžie, filmovej réžie a ďalších rôznych oblastí, preukázala schopnosť adaptácie a teraz sa môže pochváliť množstvom ocenení.

ObsahRaný život a rodina

odtoky narodil sa 3rdseptembra 1976 v New Yorku v USA. Ona a jej biologická matka, Diahnne Abbot, nikdy neodhalili identitu svojho biologického otca, je však známe, že bola pomenovaná po potoku Drina, ktorý je výraznou črtou v knihe, ktorú jej rodičia milovali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#TGIF ⚡️⚡️⚡️ Čaute .... Asi sa osprchujem a pôjdem znova do obývačky. Aké sú vaše plány na víkend? #inothercaronawknd #overthis #stayin #washyourdamnhands

Príspevok zdieľaný používateľom Vypustite DeNiro (@thatdrenadeniro) 8. mája 2020 o 11:14 PDT

Drena prezrádza, že ho nikdy nepoznala a že nebol zapojený do jej výchovy, často označovanej ako „bohéma“, čo naznačuje kočovnú povahu jej mladosti. Svoj čas trávila rozdelená medzi New York, Los Angeles a Taliansko. Dlhé množstvo času, ktoré strávila v týchto centrách kreativity a umenia, ďalej udržiavalo životný štýl jej rodičov, čo malo priamy vplyv na jej neskoršiu kariéru a životné rozhodnutia.

V roku 1976 sa Drenina matka vydala za Roberta De Nira a jej nevlastný brat Raphael sa narodil v tom istom roku ako výsledok tohto zväzku. Drena si vzala priezvisko svojho nevlastného otca, ktorý v jej živote zohral kľúčovú otcovskú rolu.

Toto manželstvo sa skončilo v roku 1988, ale Drena si stále zachovala vzťah s Robertom. Farebná rodinná dynamika sa odráža v rade jej nevlastných súrodencov vrátane dvojčiat Aarona Kendrika a Juliana De Nira narodených v roku 1995 a Elliota a Helen Grace De Niro, detí z druhého manželstva Roberta De Nira s Grace Hightowerovou.

Vzdelávanie

Rané vzdelanie Dreny De Niro je stále zahalené v nejasnostiach. Nehovorila o svojom školskom vzdelávaní ani sa nezmienila o akomkoľvek terciárnom vzdelávaní. Napriek tomu je o jej hereckom vzdelaní známe minimum informácií – Drena študovala herectvo pod záštitou Larryho Mossa, ktorý napísal Intent to Live, rozsiahly prieskum úspešného herectva.

pridané Vedenie umelca Veronica Carbone na Štvrtok 10. marca 2016

Navštevovala aj herecké štúdio The Black Nexus Acting Studio, kde ju trénovala Susan Batson.

Kariéra

Móda

Drena De Niro sa prvýkrát objavila v centre pozornosti, keď začala svoju modelingovú kariéru. Bola modelkou pre prominentných dizajnérov vrátane Jeana-Paula Gaultiera – francúzskeho návrhára, ktorý sa preslávil kostýmami Madonny – a Vivienne Westwood, inovatívnej britskej návrhárky. Táto éra jej kariéry predchádza jej pokrokom v iných odvetviach, ale stále jej dobre slúžia, pretože znalosti, ktoré získala v tomto období, využíva na poskytovanie módneho poradenstva pre hollywoodske celebrity.

De Niro sa tiež tešila z funkcie redaktorky ženského časopisu Mademoiselle.

Hudba

Popri svojej módnej kariére si Drena získala uznanie za svoju prácu diskdžokejky, povesť, ktorá čoskoro viedla k spojeniu oblastí jej kariéry, keď získala zmluvu na prácu pre Giorgia Armaniho, renomovaného talianskeho luxusného návrhára, ktorý ju zamestnával výlučne na aranžovanie. a vybranú hudbu pre obchody Armani a špičkové módne prehliadky. To jej umožnilo vyjadriť svoju zdatnosť v módnom priemysle a sluch pre hudbu. Koniec jej spolupráce s Armanim pre ňu symbolizoval aj koniec jednej éry, keď prešla do svojej najplodnejšej fázy: do fázy herečky.

Herectvo

Práve v tejto fáze jej života je časová os najjasnejšia a o jej rozkvitnutej kariére vieme najviac. Po tom, čo hrala svoju prvú menšiu rolu vo filme Grace of my Heart v roku 1996, sa De Niro stala plodnou herečkou. Okrem toho, že ju inšpiroval, Robert De Niro sa objavil aj vo viacerých filmoch po boku svojej adoptívnej dcéry. Prvým z týchto filmov bol Wag the Dog a naposledy The Intern a Hands of Stone.

Drena hrala svoju prvú hlavnú úlohu vo filme On the Run v roku 1991, kde stvárnila postavu Rity.

Aj keď to mohla byť na nejaký čas jej najvýznamnejšia úloha, De Niro počas svojej kariéry hrala v mnohých relevantných úlohách. Ako ozvenu svojej hudobnej kariéry po boku Giorgia Armaniho predviedla Drena svoje spevácke a hudobné schopnosti na obrazovke, pričom hrala aj hlasovú umelkyňu v niekoľkých animovaných filmoch, vrátane Dobrodružstva Rockyho a Bullwinkla v roku 2000. Okrem toho sa objavila na rôznych javiskách. v inscenáciách Theatrelab, Beckett Theatre a New York Theatre. Svoju všestrannosť ukazuje prostredníctvom rôznych umeleckých aktivít, pričom sa plynule pohybuje medzi javiskom a obrazovkou.

Produkcia a réžia

odtoky vyvolalo vlny v režijnej komunite vydaním jej výpravného dokumentu Girls and Dolls v roku 2001. Jej talent a prísľub v tomto odvetví boli okamžite zjavné a na New York Independent Film and Video Festival bola odmenená cenou za najlepší režisérsky debut. Cena za dokument. V roku 2009 pokračovala ako producentka filmov Karma, Confessions a Holi – a indickej drámy.

Osobný život

Drena De Niro momentálne žije v New Yorku so svojím synom Leonardom De Nirom Rodriguezom, ktorý sa narodil v roku 2004. Hoci je teraz slobodná, bola krátko zasnúbená s americkým fotografom Austinom Youngom.

Napriek rozvodu svojej matky a Roberta De Nira si udržiava blízky vzťah so svojím (adoptívnym) nevlastným otcom, ktorý údajne prerušil zasnúbenie s Youngom, pretože Robert De Niro tento vzťah nesúhlasil.

Drena si dokáže udržať väčšinou dokonalú povesť. Jedinou škvrnou je fiasko, o ktorom sa hovorí, že bola svedkom toho, ako násilne napadla svoju bývalú snúbenicu, roztrhala mu košeľu a udierala do neho päsťami, keď bol na prechádzke so psom. Svedkom udalosti bol okoloidúci, ale katalyzátor udalosti nie je známy.

Vzhľad

S výškou 5 stôp 8 palcov (1,72 m) si De Niro v priebehu rokov zachovala svoj vzhľad.

Jej čierne vlasy a tmavohnedé oči pripomínajú jej zmiešané dedičstvo – rodinu jej matky pochádzajúcu z kreolskej, Afriky a Antiguy. Je štíhla a váži približne 132 libier (60 kg).

Čistá hodnota

Drena De Niro sa môže pochváliť čistým majetkom 300 000 dolárov, ktorý nazbierala z rôznych aktivít v zábavnom priemysle – konkrétne z jej filmov, ktorých je niekde viac ako 30. Herectvo zostáva jej hlavným zdrojom príjmu, z ktorého živí seba a svojho syna Leonarda. Jej ročný príjem sa líši v závislosti od projektov, na ktorých pracuje.

iné záujmy

Od roku 2006 je Drena hovorkyňou sponzorského programu pre siroty v Kageno, ktorý poskytuje hlas a zdroj nádeje pre deti, ktoré uviazli v Keni a Rwande. To vyjadruje jej záujem o svetové dianie a jej súcit s tými, ktorí to potrebujú.

Záujmy Dreny sa neobmedzujú len na záujmy múzických umení, ako je hudba a herectvo. De Niro sa tiež dobre vyzná v bojových umeniach, joge a Muay Thai. Je tiež zanietenou nadšenkyňou jazdectva a využíva každú príležitosť na jazdenie – činnosť, ktorá na predmestiach New Yorku nie je ľahko dostupná.