Kto je Adley Stump? Vek, výška, manžel, čistá hodnota, Wiki

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Americká hviezda sociálnych médií, country skladateľ a spevák, Adley Stump sa narodila 25. novembra 1988 v Tulse v Oklahome, kde vyrastala spolu so svojím bratom. Po imatrikulácii navštevovala Oklahoma State University a v roku 2011 promovala v odbore marketing.

Kariéra

Počas štúdia na univerzite ju priatelia odvážili zúčastniť sa družobnej produkcie konkurzom na spev. Začala tancovať a roztlieskavať už od mladosti, ale nikdy necvičila spev a neuvažovala o tom, že by na to mohla mať talent.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom *ADLEY* (@adley)

Povedala, že sa všetci smiali, keď sa jej opovážili: ‚Ale odvážim sa od kohokoľvek. Tak som začal spievať a myslím, že ľudia boli šokovaní tým, čo vyšlo. Bola som v šoku z toho, čo sa objavilo.‘ Jej hlas všetkých ohúril, zahrala si sólo a zamilovala sa do spevu, o ktorom vedela, že je to jej povolanie.

Vo svojom poslednom ročníku pravidelne vystupovala vo Willie’s Saloon v Stillwater v Oklahome, pričom pracovala v neziskovej organizácii To Write Love On Her Arms (TWLOHA), pretože bola stále vášnivá pre kariéru v oblasti public relations. Neskôr si uvedomila, že chce pokračovať v kariére v country hudbe a povedala: „Je to ako keby som sledovala Boha, ako umiestňuje kúsky skladačky môjho života“.

Povedala, že jej skúsenosti z tanca a roztlieskavania jej pomohli k sebavedomiu pred davmi a od svojich 10 rokov začala písať poéziu a dokonca písať piesne, čo jej pomohlo zlepšiť sa v písaní piesní neskôr v živote. začala robiť vlastnú hudbu. Povedala tiež, že jej diplom jej pomohol získať talent na to, ako funguje podnikanie, charitatívna práca jej pomohla stať sa empatickou a vedieť, ako sa spojiť s ľuďmi, a oboje jej pomohlo naučiť sa vystupovať na verejnosti.

V rozhovore pre Taste of Country si zaspomínala na čas, keď sa modlila a pýtala sa Boha, prečo by mala byť speváčkou: 'Mala som pocit, že ma len udrel po hlave a povedal: 'Dal som ti pódium a mikrofón, čo viac. chceš? Mali by ste tam vstať a spievať piesne, na ktorých záleží. Mali by ste povedať svoj príbeh.''

Počúvala a zúčastnila sa konkurzov na NBC The Voice v Nashville, keď našla konkurz, keď ju online vyhľadávanie How to be on Jeopardy priviedlo na zoznam pripravovaných konkurzov do reality show. „Bola som na mizine!... šalela som sa a hľadala, ako vyhrať nejaké peniaze,“ a keď videla konkurz do The Voice, pomyslela si: „Prečo nie? Žiješ len raz!'

Objavila sa v druhej sezóne The Voice In 2012, ktorú posudzovali Christina Aguilera, Adam Levine, Blake Shelton a CeeLo Green.

Na svojom Blind Audition predviedla Last Name a obaja Blake aj Christina sa za ňou obrátili – tímy Adama a CeeLo už boli plné, takže sa nemohli obrátiť, keby chceli. Ako ctižiadostivá country speváčka si Adley vybrala Team Blake pred Teamom Christinou a 5. marca bola spárovaná proti RaeLynn v Battle Rounds v šiestej epizóde a pár spieval Free Fallin’. Blake si vybral RaeLynn ako víťazku bitky a Adley bola zo súťaže vylúčená - Jermaine Paul (ďalší člen Blakeovho tímu) vyhral druhú sezónu show. Hoci súťaž nevyhrala ani sa nedostala príliš ďaleko, dostala veľa pozornosti a následne vydala svoju vlastnú hudbu nezávisle.

Keď sa zúčastnila konkurzu na šou , už pracovala na Like a Lady. Po tom, čo sa Force Majeuere Music ponúkla, že ju podpíše, sa presťahovala do Nashvillu – „Začala som sa učiť, čo to znamená písať s cieľom, spojiť štruktúru, ktorú mainstreamová hudba vyžaduje, s mojím vlastným srdcom a dušou.“ V priebehu piatich mesiacov, napísala a nahrala niekoľko piesní, než si nakoniec vybrala svojich obľúbených sedem, ktoré umiestnila na svoj album. V rozhovore uviedla, že až po výbere tracklistu a opätovnom vypočutí celého albumu si uvedomila, že každá skladba má základnú tému sily. Dva príklady, ktoré uviedla, bol text „Ak chceš rohožku, nevolaj mi“ od Addicted to Love a nedovolím nikomu, aby mi povedal, čo cítim z jej titulnej skladby.

Jej rozchodová balada Me Without Him má tiež základnú tému vnútornej sily, Adley povedala, že pieseň je o „srdcovom rozchode“, ale hlavná postava sa nad to povznáša a nespráva sa ako obeť. Povedala, že postava v podstate hovorí: ‚Stále musím vedieť, kto som ako jednotlivec.‘

Všetky piesne na albume sú inšpirované osobným životom Adley za posledný rok, čo ich napísala a nahrala, „Tento čas bol o tom, aby som zistil, kto som a za čím si stojím.“ Jej skladba Crazy Dreams bola vyvinutá. s pomocou a povzbudením od svojich priateľov, ktorí sú súčasťou rockovej kapely Hinder.

Adley uviedla, že vystupovanie na pódiu je vysoko návykové a nie je nič, čo by vyvolalo rovnaký zhon: ‚Je to, ako keby sa zapálila táto malá pochodeň a ja chcem ísť a začať s ňou divočinu.‘

Plánuje zostať pokorná a zodpovedná, bez ohľadu na to, aká slávna sa stane, cíti, že jej talent nie je niečím, čo si zaslúžila, ale skôr darom od Boha a nie niečím, čo treba považovať za samozrejmosť. „Mám pocit, že mi Boh s niečím dôveruje a ja sa len snažím byť tou najlepšou ženou, akou môžem byť pre čokoľvek, čo má v rukáve. Predpokladám, že ma predsa nechcel v kabínke.“

Stay At Home Soldier bol jej prvý hit, ktorý vyšiel 6. apríla 2015 na YouTube. Don’t Wanna Love Him je ďalšou jej piesňou, ktorá sa stala veľmi populárnou online a niekoľko jej skladieb sa stalo virálnym aj na Facebooku, vrátane Little Black Dress, Never Read This, Last Name a Weather the Storm.

V roku 2016 získala cenu Grammy Amplifier.

Jej kanál YouTube, The Adley Show, má viac ako 65 000 odberateľov, ktorí milujú jej obsah súvisiaci s hudbou, vrátane cover verzií, pôvodných skladieb a hudobných videí. Na svoj kanál tiež nahráva vlogy, žarty a virálne herné výzvy.

Osobný život

O Adley je známe, že je fitness nadšenec a zvyčajne cvičí každý deň.

V apríli 2020 sa zasnúbila s Blakeom Kinsmanom, ktorí spolu často natáčajú videá.

Vzhľad

Má blond vlasy, zelené oči, meria 1,65 metra a váži 55 kg.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, ktoré zarobila najmä z jej piesní a turné.