• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Adeline Rudolph? Wiki, Vek, Etnická príslušnosť, Výška, Priateľ

Kto je Adeline Rudolph? Wiki, Vek, Etnická príslušnosť, Výška, Priateľ

ObsahEtnická príslušnosť Adeline Rudolphovej

Adeline Rudolph sa narodila v Hong Kongu v Číne 10. februára 1995 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár, jej etnická príslušnosť je ázijská a má čínsku národnosť. Je herečkou, modelkou a hviezdou sociálnych sietí , ktorá získala uznanie po tom, čo stvárnila Agathu, jednu z vedľajších postáv fantasy hororovej série Chilling Adventures of Sabrina, ktorú vytvoril Roberto Aguirre-Sacasa a ktorá sa vysielala v rokoch 2018 až 2020.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Adeline Rudolph (@adelinerudo)

V seriáli si zahrali Kiernan Shipka, Ross Lynch a Lucy Davis a je o Sabrine, ktorá si musí vybrať, či chce byť súčasťou čarodejníckeho sveta svojich rodičov alebo ľudského sveta svojich priateľov – získal štyri ceny a bol nominovaný na 19 ďalších. .

Adeline sa tiež zaslúžila o účinkovanie v skladbe The Song of Purple Summer v epizóde seriálu Chapter 24: The Hare Moon.

Detstvo a vzdelanie

Adeline bola vychovávaná spolu so sestrou dvojčaťom Caroline v Hong Kongu, ich otcom, ktorý bol stavebným robotníkom, a ich matkou, ktorá pracovala v miestnom supermarkete.

Adeline sa začala zaujímať o modeling počas základnej školy, keďže ona a jej rovesníci často čítali dievčenské časopisy. Potom sa zapísala na King George V School, kde bola fyzicky veľmi aktívna, keďže sa venovala rôznym športom, pričom sa venovala aj herectvu v školskom dramatickom klube. Po imatrikulácii v roku 2013 Adeline sa rozhodla študovať na University College v Londýne v Anglicku, kde v roku 2017 ukončila bakalársky titul v odbore módny dizajn.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Adeline sa zatiaľ objavila iba vo filme Chilling Adventures of Sabrina a žiadne ďalšie úlohy si nepripísala, no je podpísaná vo viacerých talentových agentúrach a zúčastňuje sa konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

Svoju modelingovú kariéru začala ešte počas štúdia na strednej škole a dnes je podpísaná s agentúrou Next Model Agency so sídlom v Los Angeles v USA, Primo v Hong Kongu a PMA v Hamburgu v Nemecku – Adeline je tiež podpísaná s M+P v Londýne.

Na Instagrame je dosť aktívna a momentálne ju sleduje takmer 500 000 ľudí, pričom na svoj účet nahrala približne 60 obrázkov, väčšinou z jej každodenného života. Nedávno oznámila, že bola vybraná, aby hrala v pripravovanej sérii Tomie, ktorá je úzko založená na rovnomennej hororovej manga sérii. Adeline má stvárniť Tomie Kawakami, ktorá je tajomnou a krásnou ženou so schopnosťou prinútiť ľudí, aby sa do nej zamilovali (succubus), a preto zvyčajne začnú žiarliť a zabíjať iných ľudí – manga už bola spracovaná do deviatich hororov. vydané v Japonsku v rokoch 1999 až 2011.

Adeline je aktívna na Twitteri od marca 2018 a dnes ju sleduje viac ako 13 000 fanúšikov – hoci kedysi bola veľmi aktívna, zdá sa, že za posledné tri mesiace nič nenapísala.

Milovať život a priateľa

Adeline je trochu tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nezdieľala veľa podrobností týkajúcich sa jej a vzťahu Tommyho Martineza – títo dvaja spolu začali chodiť v roku 2018 , a odvtedy ich bolo možné vidieť, ako sa spolu zúčastňujú rôznych podujatí, pričom na svoje účty na sociálnych sieťach nahrali aj množstvo obrázkov, na ktorých sú obaja.

Tommy Martinez je herec, narodený 20. marca 1992 v USA – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a americké občianstvo. Pravdepodobne je najlepšie známy pre jeho stvárnenie Malachaia v seriáli Riverdale, ktorý je o udalostiach, ktoré súvisia s udalosťami v Chilling Adventures of Sabrina – Tommy je tiež modelom podpísaným s agentúrou Wilhelmina.

Adeline nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od októbra 2020 chodí s Tommym Martinezom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jedným z Adeliných obľúbených koníčkov je cestovanie a dúfa, že navštívi všetky krajiny sveta a spozná čo najviac kultúr. Ešte musí cestovať po Afrike, ale predpokladá, že v roku 2021 navštívi niekoľko jej krajín, ak to obmedzenia dovolia.

Je milovníčkou zvierat a v Hong Kongu mala domáceho psa, zatiaľ čo dnes žiadneho domáceho maznáčika nemá, pretože by jej chýbal čas, aby sa oňho náležite postarala. Adeline je fitness nadšenec, ktorý trávi väčšinu svojho voľného času v posilňovni a zároveň dodržiava prísnu diétu, ktorá je potrebná pre jej kariéru modelky.

Vo svojom voľnom čase Adeline rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek: zosnulým Robinom Williamsom, Willom Smithom a Natalie Portman. Niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý Will Hunting, Deň nezávislosti a V ako Vendeta.

Vek a výška

Adeline má 25 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,74 m) a váži približne 61 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.