• Hlavná
  • Herci
  • Kto je 22-ročný herec Titans Curran Walters? Vek, Priateľka, Wiki

Kto je 22-ročný herec Titans Curran Walters? Vek, Priateľka, Wiki

ObsahKto je Curran Walters?

Curran Walters sa narodil 16. januára 1998 v Oak Park, Kalifornia, USA a je hercom a zároveň bývalým modelom, ktorý je známy najmä vďaka práci v televíznom seriáli Titans. V seriáli hrá postavu Jasona Todda alebo Robina, čím sa stal prvým hercom, ktorý túto postavu stvárnil v živej akčnej show. Titans je založený na tíme DC, Teen Titans.

Čistá hodnota Currana Waltersa

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Currana Waltersa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou v hereckej profesii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Účes, schvaľujeme?

Príspevok zdieľaný používateľom Curran Walters (@curdog) dňa 23. júna 2020 o 13:14 PDT

Získal významné výplaty vďaka Titans, hoci počas svojej kariéry pracoval aj na rôznych iných televíznych reláciách.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Curran vyrastal spolu s mladšou sestrou v Oak Park a navštevoval Oak Park High School, jednu z významných stredných škôl v Kalifornii. Počas strednej školy túžil po kariére v zábavnom priemysle a po maturite začal kariéru ako model, ktorý pracoval pre niekoľko módnych značiek vrátane Lee a Tillys, čo je maloobchodná odevná spoločnosť so sídlom v Kalifornii.

Počas práce modela získal aj svoje prvé herecké príležitosti v reklamách, prvýkrát sa objavil na smartfónoch Samsung Galaxy.

Potom sa objavil v reklame na videohru NBA 2K15, čo je vydanie populárnej série NBA 2K z roku 2015. Jeho práca ho motivovala k ďalšiemu hereckému úsiliu a nakoniec opustil svoju modelingovú kariéru a uprednostnil úspech ako herec. Jeden z jeho prvých profesionálnych projektov bol v televíznom filme Growing Up and Down, v ktorom stvárnil postavu Chada.

Prechod na herectvo

Waltersovi sa otvorilo viac príležitostí a objavil sa ako hosť vo filmoch Speechless, New Girl a dvojepizódovom špeciáli pre „Girl Meets World“. V roku 2016 získal svoju prvú opakujúcu sa úlohu v televíznom seriáli Game of Silence, kde stvárnil mladšiu verziu postavy Jacksona Brooksa.

Relácia je americkou adaptáciou tureckého seriálu Suskunlar, ktorý rozpráva príbeh detí, ktoré boli odsúdené na deväť rokov väzenia po tom, čo v roku 1997 ukradli dezert, relácia je založená na skutočných udalostiach.

V tom istom roku debutoval vo filme v r Ženy 20. storočia , po boku Elle Fanning, Annette Bening a Grety Gerwig. Potom bol obsadený do jednej zo svojich prvých veľkých úloh ako jedna z hlavných postáv vo filme Too Close to Home, ktorý sa na TLC vysielal dve sezóny. Sleduje príbeh ženy, ktorá sa zapletie do aféry s americkým prezidentom, vďaka čomu sa stala centrom veľkého politického škandálu.

Potom sa vráti domov v nádeji, že unikne veľkému problému.

Titans

V roku 2018 bol Curran vybraný pre svoju doteraz najväčšiu rolu vo webovom seriáli Titans stvárňujúci Jasona Todda, jedného z ľudí, ktorí prevzali postavu Robina predtým, ako sa stal známym pre svoju prezývku, Červená čiapočka . Medzi ďalšie hviezdy seriálu patria Anna Diop, Brenton Thwaites, Teagan Croft a Ryan Potter. Séria bola pôvodne nastavená na natáčanie pre TNT, ale niekoľko rokov bola vo vývojovom pekle, kým bolo oznámené, že projekt bude prerobený s podporou DC Universe.

Členovia obsadenia boli podpísaní v roku 2017, čo viedlo k natáčaniu a vydaniu v nasledujúcom roku.

Šou začína po rozpade Titanov, ale je na pokraji opätovného zjednotenia. Spoločne začnú mariť zločiny v San Franciscu, pričom každý člen má svoj vlastný jedinečný súbor schopností. K novovzniknutým Titánom by sa pridali ďalší členovia, no veci sa začnú komplikovať, keď sa jedna z ich členiek – Rachel, inak známa ako Raven – stane terčom jej démonického otca. Prehliadka bola veľmi úspešná počas svojej prvej sezóny, ktorá viedla k druhej sezóne, v ktorej teraz oficiálne reformovaní Titani musia čeliť predchádzajúcemu nepriateľovi, zabijakovi Deathstrokeovi.

Nedávne projekty

Waltersova práca v Titans výrazne pozdvihla jeho kariéru, a hoci väčšinu času venuje šou, stále môže robiť iné projekty. Vystupoval ako hosť v šou Fam, situačnej komédii, ktorá sa vysielala na CBS, a pracoval po boku Niny Dobrev a Tone Bell. Zopakoval si aj svoju rolu Jasona Todda a hosťoval v šou Supergirl a Legends of Tomorrow. Objavil sa ako jedna z mnohých postáv zo širšieho DC Universe pre špeciál Crisis on Infinite Earths, ktorý znamenal kríženie z mnohých sérií.

Keďže však špeciálu viedli predovšetkým relácie z Arrowverse na CW, mnoho postáv vrátane neho zostalo bez uznania.

Okrem práce na predstaveniach sa má objaviť aj vo filme Neodpovedaj, ktorý je stále v predprodukcii, oneskorený kvôli problémom s koronavírusom po celom svete. Bolo tiež oznámené, že sa stal hlavným členom obsadenia Titans – relácia získala pozitívne ohlasy, najmä pre svoju temnejšiu tému a tempo, ktoré umožnilo lepší vývoj postavy.

Osobný život

Curran je slobodný a nezameriaval sa na žiadne verejné romániky, pretože je stále zaneprázdnený rozvojom svojej mladej kariéry. Túži mať takú veľkú kariéru ako Leonardo DiCaprio, dúfajúc, že ​​neskôr nájde väčšie príležitosti, hoci je na palube, aby bol s Titans dlhodobo a potreboval urobiť veľa výskumu a tréningu pre postavu.

Bol ventilátor rôznych superhrdinských postáv vyrastajúcich, hoci jeho obľúbeným by bol Spider-Man. Tiež má rád každú superschopnosť, keďže je pre nich vždy výhoda. Miluje herectvo a v dohľadnej budúcnosti chce v hereckej práci pokračovať.