Kto je 16-ročná hviezda TikTok Payton Moormeier? Vek, výška, Wiki

Payton Moormeier je populárny TikToker, ktorý tiež rozvíja svoje účty na iných platformách sociálnych médií, ako sú Instagram a YouTube. Má milióny sledovateľov, no ešte nemá ani maturitu na strednej škole.

ObsahRaný život a rodina

Payton J. Moormeier sa narodil 28. júla 2003 v St. Mary’s v štáte Georgia USA, takže jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Jeho otec sa volá Chris Addario, ale opustil rodinu, keď mal Payton asi štyri roky. Jeho matka sa volá Joanne a stará sa o Paytona a jeho sestru Faith ako slobodná matka. Payton žil niekoľko rokov so svojou sestrou a mamou v Severnej Karolíne, no začiatkom roka 2019 sa presťahoval do Los Angeles, aby sa venoval svojej online kariére.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ZMENIŤ.

Príspevok zdieľaný používateľom Payton Moormeier x( (@paytonmoormeier) 17. marca 2020 o 12:00 PDT

O pár mesiacov mu však rodina tak veľmi chýbala, že sa vrátil domov. Dokonca aj to, že neobjímal svoju mamu každé ráno, bolo pre Paytona veľmi deprimujúce a stresujúce, takže sa cítil naozaj nepríjemne, že strácal sám seba. Od novembra 2019 opäť žije v Severnej Karolíne. Nedávno sa podelil o to, že si našiel nových dobrých priateľov a strávil s nimi a svojou rodinou nejaký kvalitný čas.

Vzdelanie

Payton je študentom miestnej strednej školy v Severnej Karolíne. V roku 2021 maturuje, ale zatiaľ nezdieľal žiadne plány týkajúce sa jeho ďalšieho vzdelávania.

Kariéra

Senzácia TikTok

Payton začal svoju online kariéru ako tvorca obsahu v roku 2016 nahraním tanečných videí a videí na synchronizáciu pier na svoj profil Musical.ly. Dňa 29. apríla 2017 bol jeho profil overený na platforme, pretože prilákal masívnu sledovanosť 100 000 ľudí. V novembri 2017 aplikáciu kúpila čínska spoločnosť ByteDance, ktorá zmenila Musical.ly na TikTok a Payton presunul všetky svoje videá na novú platformu, pričom nestratil svoju popularitu. Jeho účet prilákal viac ako 3,3 milióna sledovateľov a viac ako 10 miliónov zobrazení. Stále zverejňuje nové videá na svojom účte TikTok spolu so svojimi kolegami zabávačmi, ako sú Jaden Hossler a Anthony Reeves.

V roku 2018 bol Payton pozvaný, aby sa zúčastnil podujatia Playlist Live v Orlande.

YouTube vlogovanie a uverejňovanie príspevkov na Instagrame

Paytonovo ďalšie úsilie bolo jeho YouTube kanál, ktorý od novembra 2019 príliš neaktualizoval, hoci zverejnil sedem videí odo dňa, keď 10. mája 2017 spustil svoj kanál. Aj keď je počet videí mizerný, jeho profil má takmer milión odberateľov, ktorí sú stále trpezliví čakám na nové videá od neho. Vo svojom videu Prečo som nezverejňoval *emotívne*, ktoré Payton zverejnil 19. novembra 2019, vysvetlil, že mal ťažké časy, keď sa sťahoval do Los Angeles a späť do Severnej Karolíny, takže bol príliš zničený a deprimovaný na to, aby čokoľvek zverejnil. jeho účet.

Sľúbil, že čoskoro zverejní ďalšie video a nasledujúci deň nahral video, ako ide do obchodu s potravinami. Odvtedy nenahral žiadne nové videá, aj keď sľúbil, že bude v súlade s novým obsahom na YouTube, pričom uviedol, že bude zverejňovať jedno video týždenne. Najpopulárnejšie video na jeho kanáli má názov ČO HĽADÁM NA DIEVČATÁch a má viac ako 1,4 milióna videní.

Payton je veľmi aktívny Instagram predsa. Nedávno vyčistil svoj hlavný overený účet na Instagrame a nechal tam iba dve sady fotografií, takže 3,5 milióna predplatiteľov teraz čaká na to, čo zverejní. Má tiež ďalší účet na platforme sociálnych médií, na ktorý zverejňuje vtipné obrázky, selfie a spravuje ho ako svoj zálohovací účet ktorá má viac ako 540 000 predplatiteľov.

Osobný život. Chodí Payton s Avani Gregg?

Povesti o afére Paytona s ďalším TikToker Avani Greggom

V polovici roka 2019 si ho fanúšikovia Paytona začali veľmi často všímať okolo Avaniho. Objavil sa v niekoľkých jej videách a na svojom instagramovom účte zverejnil aj ich spoločné fotografie. Fotky vyzerali, akoby spolu chodili, keďže sa jemne objímali a vymieňali si zmysluplné pohľady. Payton ani Avani však nikdy nepotvrdili, že boli vo vzťahu. Payton bol kedysi naživo na TikTok a sľúbil, že sa podelí o podrobnosti o svojom vzťahu s Avani, ale hovoril o všetkom okrem toho, čo sľúbil: 'Och, mal som povedať niečo o mne a Avani... alebo možno nie,' povedal Payton na koniec videa a zatvoril svoj priamy prenos.

Kto je Avani Gregg?

Paytonova priateľka – o ktorej sa hovorí, že je to jeho priateľka – je Avani Gregg, narodená 23. novembra 2002 v Indiane v USA. Svoj účet TikTok si založila v roku 2016, keď mala len 14 rokov, no čoskoro zaujala publikum konzistentným nahrávaním obsahu a vtipnou hudbou a videami na synchronizáciu pier. Predtým trénovala ako gymnastka úrovne 10, ale po zlomení chrbta musela so športom skončiť a zo zranenia sa nedokázala úplne zotaviť. Avani je členkou kreatívnej skupiny TikTokers s názvom The Hype House spolu so svojimi online senzáciami Chase Hudson, Charli D’Amelio a Daisy Keech. V decembri 2019 začala chodiť s Anthonym Reevesom, ďalším TikTokerom z Ashlandu v Kentucky. Ich vzťah bol oficiálne ohlásený, keďže na svojich účtoch na sociálnych sieťach zdieľajú množstvo spoločných fotografií. Ich románik ukončil klebety o vzťahu Avani a Paytona.

pridané Avani Greggová na Sobota 21. marca 2020

Payton hľadá novú priateľku

Od marca 2020 Payton uvádza, že nemá priateľku, ale na svojom kanáli YouTube zverejnil video, v ktorom uviedol veľa podrobností o tom, čo u dievčaťa hľadal. Payton v prvom rade chce, aby si jeho priateľka bola istá sama sebou, kedysi komunikoval s dievčatami, ktoré si neboli isté tým, čím prirodzene boli, snažiac sa byť niekým iným s Paytonom, a cítil, že to nie sú úprimné. Payton tiež spomenul, že sa mu páčia dievčatá, ktoré sa vedia obliekať, a dodal, že nemal na mysli nič o vysokomódnom oblečení, ale o chuti dať si outfit dokopy. Dokonalé dievča v predstavách Paytona by mu poskytlo dostatok podpory, dôvery a starostlivosti, aby neprelomilo hranice jeho osobného priestoru, ktorý niekedy potrebuje.

Payton tiež spomína, že by rád chodil s dievčaťom, ktoré je vyššie, napríklad dievča, ktoré je vyššie ako 5 stôp 2 palce, pretože Payton si je istý, že nie je jediný chlap, ktorý sa necíti sebavedomo na rande s vyšším dievčaťom. The perfektná výška pre priateľku pre Payton by bolo od 5 stôp 4 palcov do 5 stôp 11 palcov. Sľubuje, že sa ožení s dievčaťom, ktoré nosí strapatý drdol, pretože je to jeho najobľúbenejší účes všetkých čias.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Payton má rád plávanie a rád cvičí vo svojej miestnej posilňovni. Payton rád objíma ľudí, je to pre neho veľmi dôležité v akomkoľvek vzťahu, či už s rodičmi alebo priateľmi. Jeho obľúbenými spevákmi sú Post Malone, Juice WRLD a niektorí ďalší mainstreamoví umelci.

Payton rád ide von na prechádzku, keď sa nudí, pretože je pre neho skutočná zábava zabávať sa mimo domu, spomína však, že niekedy rád býva doma, objednáva si jedlo a jednoducho pozerá nejaké televízne programy, ktoré nemá rád. vytiahnutí z domu. Payton nepije kávu, hovorí však, že energiu získava z energetických nápojov, ako je Red Bull, namiesto kávy. Payton sa bojí oceánu a akýchkoľvek hlbokých vôd, kde nevidí na dno. Myslí si, že existujú malé príšery, ktoré ho chytia za nohy a zabijú ho.

Vzhľad, štýl oblečenia

Payton má prirodzene kučeravé hnedé vlasy a tmavohnedé oči.

Je vysoký 5 stôp 8 palcov (1,70 m) a váži okolo 132 libier (60 kg), jeho vitálne štatistiky sú 34-25-34. Pokiaľ ide o štýl jeho oblečenia, Payton uvádza, že je veľmi vyberavý v tom, čo má na sebe, a niekedy mu trvá niekoľko hodín, kým jednoducho vyjde z domu do obchodu s potravinami, a jeho priatelia sú dokonca rozčúlení, ako je pomalý. je v obliekaní. Najradšej nosí mikiny s kapucňou, džínsy a iné bežné oblečenie. Nemá žiadne tetovania.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok spoločnosti Payton odhaduje na približne 500 000 dolárov. Od novembra 2019 Payton prestal aktualizovať svoj kanál YouTube, ktorého čistá hodnota sa teraz odhaduje na približne 130 000 dolárov. Keďže Payton predtým vytvoril svoj účet na Instagrame, ktorý mal viac ako 3,5 milióna, sponzorovaný príspevok tam mohol stáť až 11 300 dolárov. Payton však teraz nemá na svojom profile žiadne sponzorované príspevky. Payton vlastní svoj rad tovaru, takže profituje aj z výpredajov na svojom internetovom obchode shoppytn.com.