• Hlavná
 • Herci
 • Kto je 13-ročná herečka Saniyya Sidney? Rodičia, súrodenci, bohatstvo

Kto je 13-ročná herečka Saniyya Sidney? Rodičia, súrodenci, bohatstvo

Saniyya Sidney je známa detská hviezda, no hoci jej filmografia je obmedzená, jej povesť je dosť silná. Sidneyho herecké umenie chytilo za srdce mnohých ľudí. Poďme podrobne diskutovať o tom, kto presne je Saniyya Sidney: -

ObsahRaný život, rodina a vzdelanie

Saniyya Sidney sa narodila 30. októbra 2006 v Los Angeles v Kalifornii v USA matke Malik Sidneyovej, americkej filmovej producentke. Saniyya považuje svoju matku za hlavný zdroj inšpirácie. Má tiež dvoch súrodencov menom Cameron Sidney a Tremaine Michelle – o jej otcovi nie sú dostupné žiadne informácie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetkú moju lásku posielam všetkým. Spojme sa prostredníctvom sociálneho odstupu. Urobte pozitívne zmeny, ktoré si navzájom pomôžu teraz a navždy. Viem, že to nie je len o mne. Ide o nás všetkých. ❤️#beatthevirus

Príspevok zdieľaný používateľom Krava Sidney (@saniyyasidney) 20. marca 2020 o 16:30 PDT

Pokiaľ ide o Sidneyho vzdelanie, v súčasnosti sa vzdeláva doma, pričom svoje vzdelanie vyrovnáva s jej hereckými vystúpeniami. Saniyya má americkú národnosť a patrí k afroamerickej etnickej skupine. Jej rodné znamenie je Škorpión.

Kariéra

Ako šesťročná v roku 2012 začala Saniyya Sidney svoju hereckú cestu debutom v The Babysitters ako Amity. V roku 2016 hosťovala v televíznom seriáli Roots v úlohe Kizzy Waller a v tom istom roku bola obsadená do úspešného seriálu. Americký hororový príbeh: Roanoke. Potom si zahrala rolu Raynell Maxson vo filme Fences, ktorý bol štyrikrát nominovaný na Oscara.

V rozhovore týkajúcom sa Fences Saniyya uviedol, že „Bolo pre mňa naozaj úžasné, že som sa mohol zúčastniť konkurzu na niečo, čo kedysi bolo na Broadwayi a pravdepodobne bude znova.“( BriefTalk Ďalej sa objavila v ďalšom filme Hidden Figures, nominovanom na Oscara, ako Constance Johnson, tieto dva filmy raketovo zvýšili jej kariéru, pretože získala veľa chvály za svoje vynikajúce herecké schopnosti. V roku 2018 sa Saniyya objavila vo filme Fast Color ako Lil, ktorý mal premiéru na festivale South by Southwest 10. marca 2018, po ktorom bol film uvedený aj do kín.

V januári 2019 bola Sidney obsadená do hlavnej ženskej úlohy v televíznom seriáli The Passage s upírskou tematikou, kde hrala úlohu Amy Bellafonte. Jej výkon bol ocenený ako brilantný a zožala veľa pozitívnych ohlasov. To sa však nedá povedať o sérii, keďže po jednej sezóne bola stiahnutá z vysielania. Aj v roku 2019 sa objavila v Kevin Hart’s Guide to Black History ako Riley a v súčasnosti je Sidney zaneprázdnená natáčaním autobiografickej drámy s názvom King Richard. Bude hrať rolu dcéry Richarda Williama, tenistky Venus Williamsovej, sestry Sereny, ktorej vydanie je naplánované na koniec roka 2020.

Ocenenia a nominácie

V roku 2016 bol Saniyya Sidney spoločne nominovaný na cenu ACCA za najlepší herecký súbor. O rok neskôr bola nominovaná na cenu Zlaté derby a v roku 2017 ďalšia spoločná nominácia za Vynikajúci herecký výkon vo filme za Fences. Dôležité je, že získala cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom seriáli a cenu Young Entertainer Award za najlepšiu mladú herečku vo vedľajšej úlohe za pozoruhodný výkon vo filme Fences.

Spojenie s inými známymi ľuďmi

Vo veľmi mladom veku Sidney spolupracoval s rôznymi známymi hercami a režisérmi. Počas nakrúcania filmu Roots sa stretla s Mariom Van Peeplesom. Okamžite si trafili a nadviazali medzi sebou dobrý vzťah. Pre svoj ďalší projekt Saniyya navštívila Atlantu, kde okrem iných spolupracovala s Kevinom Costnerom. Sidney potom dostal veľkú príležitosť v podobe kastingu od Denzela Washingtona, ktorý sa objavil vo Fences ako jeho dcéra spolu s Violou Davisovou.

V an rozhovor Sidney sa pýtala na jej pracovné skúsenosti s Denzelom a Violou Davisovou, na čo odpovedala, že „Splnený sen“. V každom okamihu tak tvrdo pracujú na hľadaní pravdy. Rozprávanie veľkého a dôležitého príbehu je pre nich veľmi dôležité. Inšpirovali ma, aby som sa vždy snažil stať sa lepším hercom. (BSCKIDS)“

Fyzicka charakteristika

Saniyya má momentálne 13 rokov. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m) a váži okolo 95 libier (43 kg). Farbu vlasov a očí má tmavohnedú. Sidneyho aktuálne telesné štatistiky sú 28-22-29. Jej veľkosť topánok je 4.

Záľuby/ Zaujímavé fakty o Saniyya Sidney

Tu sú niektoré koníčky/zaujímavosti o Saniyya Sidney:

 • Je veľkou fanúšičkou Leonarda DiCapria. Páčia sa jej aj Johnny Depp a Jennifer Lawrence.
 • V Sidneyho dome sú dvaja psi, ktorí sa volajú Leo a Biscuit.
 • V roku 2019 sa Saniyya pripojila k manažérskej spoločnosti Creative Artist Agency.
 • V auguste 2019 sa objavila na obálke časopisu Ouch.
 • Saniyya miluje jedenie zmrzliny, jazdu na koni, cestovanie, líčenie, kaderníctvo a trávenie kvalitného času so svojou rodinou.
 • Rím je jej obľúbeným miestom na návštevu.
 • Obľúbeným dezertom Saniyya sú talianske dezerty.
 • Michael B. Jordan je jej celebritou.
 • Sidneyho vzormi sú jej matka a Viola Davis.
 • Je kresťanka.
 • Jej obľúbená farba je ružová.
 • Saniyyove narodeniny prichádzajú na Halloween.
 • Drží vegánsku stravu a rada hrá tenis.
 • Saniyya je veľkým milovníkom zvierat a podporuje rôzne útulky pre zvieratá.
 • Nevedela, kto je Mark-Paul Gosselaar, kým spolu nepracovali v The Passage.
 • Sidney každý deň začína svoje ráno mottom ‚Som hviezda a krásna mladá dáma‘.

Čistý majetok

Začiatkom roku 2020 má Saniyya Sidney čistú hodnotu približne 1 milión dolárov.

Prítomnosť sociálnych médií

Saniya Sidney je dostupná na rôznych platformách sociálnych médií vrátane Twitteru a Instagramu, na ktorých pravidelne zverejňuje novinky týkajúce sa jej každodenného života a relácií/filmov. Je dostupná aj na Facebooku.