• Hlavná
  • Herci
  • Kto do pekla je Alexandra Cooper z „Call Her Daddy“? Wiki

Kto do pekla je Alexandra Cooper z „Call Her Daddy“? Wiki

ObsahKto je Alexandra Cooper z Call Her Daddy?

Alexandra Cooper sa narodila v Newtowne v Pensylvánii v USA 21. augusta 1994 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je rozhlasovou moderátorkou a herečkou , ktorá je známa najmä vďaka jej vystúpeniu v epizóde Fuckboy Love & Fingering for Dummies: Part 2 talkshow Call Her Daddy, v ktorej mali hrať Alexandra, Savannah Montano a Sofia Franklyn, no jej pilotnú epizódu neprevzali akékoľvek siete. Po neúspechu seriálu bol Call Her Daddy spustený ako podcast pod Barstool Sports.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Alexom Cooperom (@alexandracooper)

Raný život a vzdelanie

Alexandra bola vychovaná spolu s bratom Grantom a sestrou Kathryn, ich otcom Bryanom, ktorý bol hokejista a ktorý hral za Wisconsinskú univerzitu, a ich matkou Laurie Cooper, ktorá pracovala ako pokladníčka v miestnom supermarkete.

Alexandra začala snívať o tom, že sa stane slávnou modelkou po zápise na Pennington High School v Newtone, keďže ona a jej rovesníci trávili väčšinu voľného času čítaním dievčenských časopisov a pozeraním filmov.

K modelingovej kariére ju motivovali jej učitelia a priatelia, zatiaľ čo rodičia na ňu naliehali, aby popracovala na svojom vzdelaní. Hrala futbal za školský tím , a s nimi vyhrala štyri majstrovstvá Manitoba Curling Tour predtým, ako jej ponúkli štipendium na Bostonskej univerzite, ktorú navštevovala, študovala film a televíziu a v roku 2016 promovala s titulom BA.

Podcast Call Her Daddy

Prvá epizóda podcastu Call Her Daddy vyšla 3. októbra 2018 a hosťovali ju Alexandra Cooper a Sofia Franklyn, ktorí sú známi ako „otcovia zakladatelia“ – fanúšikovia sú známi ako „Daddy Gang“.

Podcast pokrýval rôzne témy, ako je sex, láska a randenie, a dievčatá svojim poslucháčom často poskytovali tipy na zoznamovanie a sex. Ako uviedli, ich podcast bol vytvorený, aby sa ľudia cítili slobodnejší, pokiaľ ide o sex, a tiež im pomohol zlepšiť sa vo flirtovaní a hľadaní partnerov.

Podcast bol počúvaný po celom svete a mal niekoľko miliónov fanúšikov. Prvotný nápad napadol Alexandre, keď sedela v bare v Texase s kamarátkou, za stolom sedelo niekoľko priateľov, vedľa ktorých sa Alexandra rozprávala o sexe, a keď sa do rozhovoru zapájalo stále viac ľudí, Alexandra rozmýšľala, aké by to bolo dobrý nápad začať šou, ktorá by pokrývala všetko o sexe.

V prvej epizóde podcastov sa Alexandra a Sofia rozprávali o trojiciach, paroháčoch a radili mužom, aby neposielali ženám akty, ak sa práve začali rozprávať.

Alexandra a Sofia mali v poslednej dobe veľa problémov s Barstool Sports , ako chcú odstúpiť od svojej trojročnej zmluvy, pretože nezarábajú toľko peňazí, koľko by chceli. Obom dievčatám zvýšili plat len ​​mesiac po tom, čo sa podcast začal vysielať, no čoskoro začali žiadať viac, čo Barstool zamietla. Dievčatá nakoniec prestali chodiť do ich kancelárie a potom prestali robiť podcast – Barstool im ponúkol veľa, čo Alexandra a Sofia odmietli, a zdá sa, že Barstool Sports budú dievčatá žalovať za porušenie zmluvy.

Verí sa, že to, čo veľa prispelo k vzniku týchto problémov, bol Sofiin vzťah s Petrom Nelsonom, ktorý pracuje v HBO Sports ako ich výkonný viceprezident.

Byť hviezdou sociálnych médií

Alexandra je na Instagrame veľmi aktívna, pretože má viac ako 1,7 milióna sledovateľov a na svoj účet nahrala takmer 230 obrázkov, väčšinou provokatívnych obrázkov, z ktorých mnohé sú zamerané na jej prsia. Je tiež youtuberkou, ktorá svoj kanál spustila 30. septembra 2016 – v súčasnosti ho odoberá viac ako 250 000 ľudí, pričom má spolu viac ako 8,6 milióna zhliadnutí všetkých Alexandriných videí. Jej najobľúbenejšie video - Pravda o Call Her Daddy – bol nahraný 23. mája 2020 a bol zobrazený takmer dva milióny krát.

Milovať život a priateľa

Alexandra si radšej necháva podrobnosti o svojom milostnom živote pre seba, ale je známe, že mala vzťah s Noahom ‘Thorom’ Syndergaardom, americkým hráčom bejzbalu, ktorý momentálne hrá za New York Mets a súťaží v Major League Baseball (MLB). Títo dvaja sa začali stretávať v roku 2017 krátko po tom, čo sa Noah rozišiel so svojou dlhoročnou priateľkou. a Alexandru bolo často vidieť, ako navštevuje jeho hry a fandí mu. Verí sa, že vzťah trval niekoľko mesiacov , keďže títo dvaja spolu prestali chodiť na verejnosť a už nenahrávali obrázky, na ktorých sú obaja, na svoje účty na Instagrame.

Alexandra nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, takže od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Alexandra je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, a tým pádom aj jej fit telo, a drží prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie a vyhýba sa cukru. Alexandra sa tiež dobre stará o svoje duševné zdravie, keďže robí jogu a medituje.

Rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA, pričom najradšej cestuje do zahraničia – Alexandra bola v niekoľkých európskych krajinách ako Anglicko a Francúzsko a jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Dubrovník v Chorvátsku.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Julia Roberts, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Chyť ma, ak to dokážeš, Dobrý Will Hunting a Notting. Hill. Tiež rada pozerá televízne seriály – jej obľúbený je Sex v meste.

Vek a výška

Alexandra má 26 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,63 m) a váži okolo 130 libier (58 kg).

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1,5 milióna dolárov.