• Hlavná
  • Herci
  • Kto chodí s Marcusom Rosnerom? Vek, partner, telo, čistá hodnota

Kto chodí s Marcusom Rosnerom? Vek, partner, telo, čistá hodnota

ObsahMarcus Rosner Wiki Bio

Marcus Rosner sa narodil v Campbell River v Britskej Kolumbii v Kanade 10. augusta 1989 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má kanadskú štátnu príslušnosť. On je herec ktorý môže byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Warrena Johnsona v šiestich epizódach drámy UnREAL z roku 2018, ktorú vytvorili Marti Noxon a Sarah Gertrude Shapiro a v ktorej si zahrali Shiri Appleby, Craig Bierko a Jeffrey Bowyer-Chapman. Séria ukazuje „zákulisie“ zoznamovacej súťažnej show a získala päť ocenení, pričom bola nominovaná na 18 ďalších, vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Marcusom Rosnerom (@marcus_rosner)

Detstvo a vzdelanie

Marcusa vychovával ako jediné dieťa v Kanade jeho otec, ktorý bol poisťovacím agentom, a matka právnička – rodina sa veľmi často sťahovala, zatiaľ čo Marcus strávil väčšinu svojho detstva v Sherwood Park v Alberte.

O herectvo sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku, keďže s rodičmi často sledoval televíziu. Svoje herecké schopnosti trénoval v stredoškolskom dramatickom klube, pričom sa zaujímal aj o futbal a futbal. Hoci Marcus sa chcel rovno venovať hereckej kariére , rodičia ho nabádali, aby študoval na vysokej škole, a tak sa zapísal na univerzitu a v roku 2011 ukončil bakalársky titul.

Úlohy v televíznych seriáloch

Marcus debutoval v televíznom seriáli v roku 2012, keď stvárnil Richarda Armstronga v epizóde Witness of fantasy hororovej drámy The Secret Circle, ktorú vytvoril Andrew Miller a v ktorej hrali Britt Robertson, Thomas Dekker a Phoebe Tonkin. Je o tínedžerke, ktorá sa po smrti svojej matky dozvie, že ona a päť ďalších tínedžerov sú čarodejnice – séria získala jednu cenu a bola nominovaná na ďalšie dve.

Marcus sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je dráma This American Housewife, dokumentárny seriál Untold Stories of the ER a akčný sci-fi thriller Continuum.

V roku 2014 stvárnil Kenta v epizóde We Are Family of akčná dráma Rush a v roku 2015 sa Marcus objavil v dvoch epizódach komediálnej drámy Girlfriends’ Guide to Divorce.

Uznanie si získal v tom istom roku, keď stvárnil postavu Charlesa Kensingtona v siedmich epizódach romantickej drámy When Calls the Heart, v ktorej si zahrali Erin Krakow a Martin Cummins a ktorá je o učiteľovi školy, ktorý sa presťahuje z veľkého mesta do malého uhoľného mestečka. učiť tam – získalo 20 ocenení a bolo nominované na 30 ďalších. Marcus sa naďalej objavoval v jednotlivých epizódach seriálov, ako sú komédia Single & Dating in Vancouver, dráma Ghost Unit a romantická komédia You Me Her.

Dve z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v epizódach Unmasked a Lone Gunmen z kriminálneho akčného dobrodružstva Arrow a v epizóde Sweet Home Wedding z drámy The Wedding Planners.

Úlohy vo filmoch

Vo filme debutoval v roku 2012, keď stvárnil Tya v komediálnej dráme Joey Dakota a niekoľko jeho nasledujúcich úloh bolo v krátkych filmoch ako Fighting Free a Entertainment.

V roku 2015 stvárnil Jacka Collinsa v romantickej komédii A Christmas Detour, ktorú napísal Mark Amato, režíroval Ron Oliver a v ktorej si zahrali Candace Cameron Bure, Paul Greene a Sarah Strange.

jpeg

Je o skupine ľudí, ktorí sa spoznávajú počas spoločnej cesty do New Yorku. Marcus si zahral vedľajšie postavy v rôznych filmoch, ako napríklad v romantickej komédii Jeseň na vinici, mysteriózna kriminálna dráma Framed for Murder: A Fixer Upper Mystery , a triler Nevera na predmestí.

Uznanie si získal v roku 2017, keď stvárnil Toma Nicholsa v romantickej komédii A Harvest Wedding, pričom v tom istom roku sa objavil aj vo filmoch Wasting Days, Maternal Instinct a Christmas in Evergreen. V roku 2018 si Marcus zahral Shawna Daltona v rodinnom filme Poinsettias for Christmas, v ktorom si zahrali River Angeli a Rhonda Dent a bol nominovaný na jedinú cenu.

Nasledujúci rok sa objavil v niekoľkých filmoch, vrátane Valentine in the Vineyard, The Killer Downstairs a Dance with a Demon.

Niektoré z jeho najnovších účinkov vo filmoch boli v romantickej dráme Sweet Mountain Christmas, thrilleri The Killer in the Guest House a romantickej dráme Love on Harbour Island. Marcus bol nedávno obsadený, aby stvárnil hlavnú postavu princa Nicolasa v pripravovanom romantickom filme Vianoce s korunou.

S kým chodí?

Marcus je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život a nezverejnil meno svojej partnerky ani žiadne ďalšie podrobnosti o nej, no na svoj účet na Instagrame nahral veľa fotiek s dievčaťom.

Prvý obrázok, na ktorom sú títo dvaja spolu, bol nahraný v auguste 2017, keď Marcus označoval svojho partnera ako „zajačika“ – odvtedy odovzdal množstvo ich spoločných obrázkov, pričom na niektorých ich možno vidieť bozkávať sa. Dievča údajne pracuje ako fitness trénerka v telocvični a internetom kolujú zvesti, že sa títo dvaja mohli zasnúbiť začiatkom roka 2020, no nebolo to potvrdené.

Od novembra 2020 Marcus chodí so záhadným dievčaťom, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Marcus je fyzicky dosť aktívny, pretože každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni a dodržiava špeciálnu diétu, ktorú mu pripravil jeho odborník na výživu, teda jeho svalnaté telo. Je tiež veľmi športový a často chodí plávať, pričom je tiež vášnivým lyžiarom.

Marcus je nadšený z cestovania a jeho herecká kariéra ho zaviedla po celej Kanade a tiež do niekoľkých amerických štátov ako New York, Kalifornia a Texas – doteraz nebol v Európe, ale plánuje navštíviť Paríž vo Francúzsku. jeho druhá polovica.

Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika.

Marcus má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Will Smith, Tom Hanks a Amanda Seyfried, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú I Am Legend, Sleepless in Seattle a Letters to Juliette.

Vek a výška

Marcus má 31 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 1,83 metra a váži okolo 75 kg.

Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.