Kto bola Melanie Olmstead v Yellowstone? Príčina úmrtia

ObsahKto bola Melanie Olmstead?

Melanie Olmstead bola členkou posádky niekoľkých významných hollywoodskych relácií, seriálov a filmov, pracovala na oddelení správy lokácií a dopravy. Do centra pozornosti sa však dostala až so záverečnými titulkami druhej sezóny westernovej drámy séria Yellowstone v roku 2019 – Na pamiatku Melanie Olmstead (1968-2019).

Melanie Olmstead Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Melanie Olmstead sa narodila 15. novembra 1968 v Salt Lake City, Utah USA. Biologickí rodičia Melanie nie sú známi, keďže ju adoptoval Reid Howard, veterán americkej armády, a jeho prvá manželka Janet Corbridge. Reidova manželka zomrela, keď mala Melanie 11 rokov, a jej adoptívny otec sa neskôr znovu oženil s Loa Rose Hansonovou. Melanie strávila svoje formatívne roky užívaním si outdoorových aktivít – jedným z jej hlavných záujmov bola jazda na koni.

Kariéra

Melanie nebola herečka, ale našla spôsob presadiť sa v Hollywoode bez hereckého talentu. Jej prvým projektom, na ktorom pracovala, bol ako asistent lokácie na filme Primary Suspect v roku 2000, v ktorom hrali William Baldwin, Brigitte Bako a Lee Majors. Jej ďalším filmom bola rodinná dráma Benji: Off the Leash!, ako vodič dodávky. So začiatkom roku 2010 sa jej úloha v Hollywoode zvýšila a pracovala na viacerých projektoch.

V roku 2010 bola vodičkou dodávky vo filme Frozen, zatiaľ čo v roku 2012 bola vodičkou dodávky v troch filmoch vrátane Johna Cartera a 12 Dogs of Christmas: Great Puppy Rescue.

Pokračovala vo významných filmoch – najprv to bola rodinná dráma Jackie & Ryan (2014), v ktorej si zahrali Katherine Heigl a Ben Barnes, a v roku 2015 pracovala na westernovom dramatickom filme Divoké kone s Robertom Duvallom, Jamesom Francom a Darienom Willardsonom. . Potom bola v roku 2015 vodičkou filmu Point Break, pričom o dva roky neskôr mala rovnakú prácu vo filme Wind River.

Pred smrťou Melanie pracovala na televíznom seriáli Snatchers (2017) a Andi Mack (2017) a v roku 2018 na populárnom filme Hereditary. Jej poslednou zásluhou bol film Good Joe Bell, ktorý je momentálne v postprodukcii a jeho premiéra je naplánovaná na koniec tohto roka.

Javisková herečka a aktivistka

Hoci sa nikdy neobjavila na obrazovke, Melanie sa v minulosti objavila na niekoľkých menších scénach. Jej záujmom bolo aj herectvo a navštevovala kurzy herectva na Westminster College.

Zopár vystúpila, no nie sú žiadne detaily, v ktorých hrách ukázala svoj herecký talent.

Okrem svojej práce si Melanie našla čas na to, aby sa vrátila komunite, a podporila mnohé veci vrátane reforiem v oblasti zmeny klímy, potom ochrany prírodných lokalít Utahu a ľudských práv.

Melanie Olmstead Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Melanie sa stala populárnou až po jej smrti, ale počas svojho života výrazne prispela k šoubiznisu a všetka jej práca pridala k jej bohatstvu.

Podľa zdrojov bola hodnota Melanie v čase jej smrti až 300 000 dolárov.

Dôležité štatistiky Melanie nie sú známe, rovnako ako jej výška a váha, no mala štíhlu postavu. Mala zelené oči a ryšavé vlasy.

Osobný život Melanie Olmstead, manželstvo, sexualita, príčina smrti

Melanie bola svojrázna postava a mala veľa priateľov. Mala blízko k mnohým ľuďom z filmov a seriálov, na ktorých pracovala, čo zdôrazňuje kredit v show Yellowstone.

Práve som dopozeral finále sezóny v Yellowstone. Nie som si istý, či to plánovali celý čas, alebo či niektorí z nás…

pridané VIP Zdravie zvierat – Veterinárni integratívni a výkonnostní špecialisti na Sobota 31. augusta 2019

Bola lesbička a v januári 2016 sa vydala za Annalize Fordovú, pričom spolu začali románik v roku 2014. Pár spolu nemal deti.

Po Melaniinej smrti jej partner usporiadal oslavu života v mene Melanie a mnohí z jej priateľov ju chválili a jej úspechy. Niektoré z prečítaných správ Je mi ľúto všetkých ľudí, ktorí mali to šťastie, že skrížili Melinu cestu. Málokedy som stretol ženu, ktorá by sa mohla rovnať svojej bezúhonnosti.

Melanie zomrela 25. mája 2019, v Salt Lake City ešte nebola verejnosti odhalená príčina jej smrti, aj keď niektoré zdroje uvádzajú, že išlo o samovraždu, no dodnes sa nič nepotvrdilo. Zatiaľ jej smrť zostáva záhadou a dúfajme, že sa to čoskoro vyrieši. Možno zhodou okolností jej kôň zomrel len o mesiac neskôr.