• Hlavná
  • Kotvy
  • Korešpondent Naked Truth Of Fox News – Ellison Barber

Korešpondent Naked Truth Of Fox News – Ellison Barber

ObsahKto je Ellison Barber? Wiki Bio

Ellison Litton Barber sa narodila v Atlante v štáte Georgia USA 20. októbra 1989, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je reportérkou a novinárkou, v súčasnosti pracuje pre Fox News Channel.

Raný život a vzdelanie

Ellison strávila prvé roky v Atlante, kde bola vychovávaná ako jediné dieťa jej otcom, ktorý je mechanik, a jej matkou, ktorá je zdravotná sestra. O žurnalistiku vo vysielaní sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, keď so svojimi rodičmi sledovala správy a iné relácie v televízii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

takto vyzerám reportovanie

Príspevok zdieľaný používateľom Ellison Barber (@ellison.barber) 11. októbra 2019 o 16:18 PDT

Navštevovala miestnu strednú školu v Atlante, kde sa fyzicky aktívne venovala niekoľkým športom, pričom sa väčšinou zaujímala o reportáže, a tak pracovala pre miestnu školskú show. Po imatrikulácii sa zapísala na Wofford College v Spartanburgu v Južnej Karolíne, promoval v roku 2012 s titulom bakalár umenia v angličtine.

Ellison sa počas štúdia na univerzite venoval aj herectvu a spevu, objavil sa v niekoľkých univerzitných predstaveniach, popri tom tancoval a hral lakros.

Kariéra reportéra

V roku 2012 začal Ellison pracovať pre pridruženú stanicu CBS WUSA ako ich hlavný reportér. O rok neskôr bola povýšená na zástupkyňu šéfa grófstva Prince George’s County, kde sa zaoberala mnohými príbehmi, ako napríklad vraždami vo Washingtone D.C. v roku 2015, keď bola zavraždená celá rodina Savopoulosovcov vrátane Veralicie Figueroaovej, ktorá v rodine pracovala ako gazdiná. Ellison sa zaoberal aj zablokovaním Kapitolu USA, ako aj podujatiami organizovanými po ňom Terrence Sterling bol zastrelený.

V apríli 2017 bol Ellison pozvaný pracovať pre sieť Fox News a stal sa korešpondentom pre všeobecné úlohy. Bola prvou osobou, ktorá sa hlásila z Maicaa v Kolumbii a počas streľby tam došlo k prestrelke, ktorá trvala 30 minút – našťastie sa Ellison ani nikto z členov jej tímu nezranili.

Ellison sa stala trochu slávnou, keď pracovala v sieti WUSA a podávala správy počas snehovej fujavice, ktorá zhodou okolností narazila na Alexander Ovečkin ktorý je ruským profesionálnym hokejistom za Washington Capitals, ktorý súťaží v National Hockey League (NHL).

Video s rozhovorom s Alexandrom sa stalo virálnym a na internete ho videli viac ako štyri milióny Američanov. Ellison sa nedávno vrátila na Maicao a podáva správu so svojou posádkou z utečeneckého asistenčného tábora Vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR).

Milujte život a vzťahy

V roku 2017 Ellison s Andym Tongrenom , ktorý je známy najmä tým, že je členom rockovej kapely Young Rising Sons. Ellison oznámila, že boli spolu v decembri 2017, keď na svoj instagramový účet nahrala ich spoločnú fotku a odvtedy často písala o svojej polovičke.

Andy tiež zdieľal fotografie týchto dvoch na svojich účtoch na sociálnych sieťach a hoci Ellison a Andy údajne žijú spolu, nie sú manželia a nemajú spolu žiadne deti. Ellison bola v dlhodobom vzťahu so svojím miláčikom z vysokej školy, ktorý trval od roku 2009 do roku 2012, keď promovala, a obaja išli každý svojou cestou, zatiaľ čo Andy bol v mnohých krátkodobých vzťahoch, z ktorých žiadny netrval dlhšie ako niekoľko mesiacov.

Záľuby a iné záujmy

Ellison je fanúšikom športu a rada navštevuje živé bejzbalové a futbalové zápasy, zatiaľ čo okrem iných športov je dobrá v tenise a lakrose – zima je jej obľúbeným obdobím, keďže je vášnivou lyžiarkou.

Neskoro v noci rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Chyť ma, ak to dokážeš, Sedem libier a Pán a pani Smithovci. Je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika.

Jej hlavným koníčkom je cestovanie a precestovala celé USA, ale ako filantropka Ellison dobrovoľne spolupracovala s mnohými neziskovými organizáciami, pričom cestovala po niekoľkých európskych krajinách, navštívila aj niekoľko ázijských krajín a pracovala so znevýhodnenými ľuďmi. Tiež darovala peniaze charitatívnym organizáciám a v súčasnosti s nimi spolupracuje Centrum OSN pre utečencov v Kolumbii snaží pomôcť deťom bez domova.

Vzhľad a čistý majetok

Ellison má 30 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp (1,65 m) a váži okolo 130 libier (58 kg). Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Kto je Andy Tongren, Ellisonov priateľ? Wiki Bio

Andy Tongren sa narodil v New Jersey v USA 5. apríla 1987, takže jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to hudobník, ale najznámejší je manžel Ellisona Barbera.

Vyrastal v New Jersey a začal spievať počas štúdia na strednej škole. Do svojej prvej kapely vstúpil vo veku 15 rokov a neskôr sa pridal k alternatívnej rockovej skupine Young Rising Sons – ďalšími tromi členmi sú Julian Dimagiba na basgitare, Max Lantorno na gitare a Steve Patrick, ktorý hrá na bicie.

Kapela vznikla v roku 2010, no uznanie si získala až po tom, čo začala spolupracovať so Shepom Goodmanom ad Aaronom Accettom, dvomi newyorskými hudobnými producentmi.

Young Rising Sons čoskoro podpísali zmluvu s Dirty Canvas Music, zatiaľ čo ich debutový singel vyšiel v roku 2013 s názvom High. V roku 2014 podpísali novú zmluvu s Interscope Records a v tom istom roku vydali svoje prvé rozšírené EP s vlastným názvom. V rokoch 2014 a 2015 absolvovali turné po Severnej Amerike spolu s ďalšími slávnymi hudobníkmi ako Halsey a The Neighborhood – ich najnovší singel bol vydaný 10. februára 2017 s názvom Carry On.

Pred stretnutím s Ellisonom bol Andy vo vzťahu s Evan Rachel Wood , slávna americká herečka.