Koľko zarobí Bruce Buffer? Čistá hodnota, plat, brat, životopis

Obsah



Kto je Bruce Buffer?

Bruce Buffer je americký ringový hlásateľ zmiešaných bojových umení, ktorý sa preslávil prácou ako oficiálny hlásateľ Oktagonu na viac ako 200 podujatiach Ultimate Fighting Championship (UFC). Zúčastnil sa mnohých významných zápasov a postupom času vyvinul niektoré zo svojich vlastných pohybov, vrátane obratu Buffer o 90 stupňov a dokonca aj obratu Buffer o 360 stupňov.

Bruce Buffer Bio-Vek, detstvo a vzdelanie

narodený Bruce Anthony Buffer 21. mája 1957 v Montvale, New Jersey USA, je synom Johna Buffera a jeho manželky Connie, ktorá má taliansky pôvod.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?ĎAKUJEM ABU DHABI ZA ÚŽASNÝ & HISTORICKÝ OSTROV UFC FIGHT ? DOBRODRUŽSTVO? od chvíle, keď som pristál, až po rehot v oktagone na UFC 251 a posledné noci na udalostiach UFC Fight Night! Vaša zdvorilosť a starostlivosť o našich Octagon Warriors a nás všetkých v #UFC počas môjho 11-dňového pobytu a napredovania pre všetkých bojovníkov a personál UFC, ktorí zostali na ďalšie 2 UFC Fight Nights, bola fantastická? A teraz... JE ČAS, aby som letel domov ✈️ Veľa zdravia všetkým, kým sa znova nestretneme ??? #BUFLIFE ?

Príspevok zdieľaný používateľom Bruce Buffer (@brucebufferufc) 16. júla 2020 o 23:12 PDT

Michael sa začal zaujímať o bojové umenia vo veku 13 rokov – v tom čase žil vo Philadelphii v Pensylvánii a začal navštevovať hodiny džuda, čím nakoniec získal zelený pás. O dva roky neskôr sa však s rodinou presťahoval do Malibu v Kalifornii a práve tam ho dvaja študenti slávneho umelca zmiešaných bojových umení a herca Chucka Norrisa zoznámili s Tang Soo Do, kórejským bojovým umením založeným na karate. V tomto konkrétnom bojovom umení dosiahol čierny pás druhého stupňa.

Brat Brucea Buffera, Michael Buffer

Bruce nevedel, že má brata až do roku 1989, keď ich otec kontaktoval Michaela, ich otec videl Michaela v televízii a chcel sa s ním stretnúť, a výsledkom bolo, že sa Michael a Bruce navzájom zoznámili.

V polovici 90. rokov sa z nich stala dvojica agent/manažér, vďaka čomu sa stali ešte populárnejšími. Michael sa narodil 2. novembra 1944 v Lancasteri v Pensylvánii a preslávil sa ako ringový hlásateľ a herec a je známy najmä svojou frázou Let’s Get Ready to Rumble!. Pracoval v boxe a wrestlingu a potom, čo sa stal slávnym, bol prijatý aj ako hlásateľ finále Národnej basketbalovej asociácie (NBA), Major League Baseball World Series a bol tiež hosťujúcim hlásateľom na Indianapolis 500 1999 a 2017 US Formula. Jedna Grand Prix, medzi mnohými ďalšími vystúpeniami počas jeho slávnej kariéry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kamarát mi práve poslal túto fotku z 10. výročnej charitatívnej akcie nadácie SugarRay Leonard Foundation-Tak skvelé byť tam-vyzbieralo toľko potrebných $$ na starostlivosť/povedomie/výskum diabetu 1. a 2. typu-Vďaka Ray???????????? ??

Príspevok zdieľaný používateľom Michael Buffer (@realmichaelbuffer) 24. mája 2019 o 15:57 PDT

Michael sa trikrát oženil a dvakrát rozviedol. Prvýkrát sa oženil, keď mal 21 rokov, čo trvalo sedem rokov, a splodil dvoch synov. Jeho druhé manželstvo bolo od roku 1999 do roku 2003, potom sa v roku 2008 oženil s Christine Prado a pár žije v južnej Kalifornii. Michaelov majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 400 miliónov dolárov.

Kariéra Brucea Buffera

Predtým, ako sa pokúsil oznámiť, bol Bruce kickboxer. Vo svojich dvadsiatich rokoch bol úspešný, ale po dosiahnutí raných 30-tych rokov sa musel vzdať kariéry a našiel si nové povolanie ako hlásateľ v ringu.

Bruce sa pripojil k UFC v roku 1993, zatiaľ čo od roku 1996 bol štandardom na podujatiach UFC, vynechal len niekoľko turnajov, takže to predstavuje 150 vystúpení na turnajoch UFC, pravidelne sa objavuje v oktagone od UFC 10 až po UFC 242. Začínal malými zápasmi, ale ako sa stal populárnejším, Bruce sa dostával do väčších zápasov. Vo svojej kariére ohlásil množstvo významných zápasov vrátane Chucka Lidella vs Randy Couture, Anderson Silva vs. James Irvin a Georges St-Pierre vs. Nick Diaz, pričom v roku 2018 pôsobil aj ako hlásateľ na špeciálnom súboj medzi Khabibom Nurmagomedovom a Connorom McGregorom. Najnovšie sa stal hlásateľom oktagonu v šou UFC na ESPN (2019-2020).

Iné projekty

Okrem svojej práce pre UFC, Bruce tiež pracoval ako hlásateľ na niekoľkých ďalších propagačných akciách zmiešaných bojových umení (MMA), najmä v K-1, a tiež oznámil boxerský zápas vysielaný na HBO medzi Joelom Casamayorom a Michaelom Katsidisom.

Bruce je tiež profesionálny hráč pokru a má za sebou bohatú históriu na rôznych turnajoch. Od roku 2005 sa dostal na finálový stôl World Poker Tour v tretej sezóne pozvánky v Commerce Casino a skončil ako šiesty najlepší hráč. O dva roky neskôr hral proti majstrovi sveta Chrisovi Moneymakerovi na podujatí vysielanom na ESPN World Series of Poker Main Event.

Hral aj proti Strikeforce Fighterovi Danovi Hendersonovi a UFC Fighterovi Randymu Coutureovi a porazil ich, ale v heads-up prehral s Howardom Ledererom. Celá akcia bola odvysielaná prostredníctvom relácie NBC Poker After Dark.

Herecká kariéra

Bruce sa vďaka svojej popularite objavil v mnohých filmových a televíznych projektoch ako on sám. Prvýkrát sa objavil v televíznom seriáli Priatelia v roku 1997, o dva roky neskôr sa objavil vo filme Play It to the Bone (1999). Dodnes sa objavoval v rôznych filmoch a svoje bohatstvo a popularitu zvýšil účinkovaním vo filmoch ako Here Comes the Boom (2012), Hot Tub Time Machine 2 (2015) a naposledy Homes & Watson v roku 2018. .

Bruce Buffer Čistá hodnota, koľko zarobí? Vzhľad, výška, hmotnosť

Bruce sa stal legendárnym hlásateľom a jeho bohatstvo sa zväčšovalo podľa jeho statusu. Podľa zdrojov sa čistý majetok Brucea Buffera odhaduje na približne 10 miliónov dolárov od začiatku roku 2020, zatiaľ čo on údajne zarobí 100 000 dolárov za udalosť UFC.

Bruce je vysoký 5 stôp 11 palcov (1,8 m), pričom váži približne 165 libier ~ 75 kg. Má sivé vlasy a hnedé oči.

Bruce Buffer Osobný život, ženatý, slobodný? Správy, fakty

Bruce je veľmi tajný o svojom osobnom živote a neexistujú žiadne spoľahlivé informácie o jeho osobnom snažení.

Podľa správ je však Bruce slobodný muž, nikdy nebol ženatý a nemá deti.

So šírením koronavírusu bral Bruce veci vážne a je opatrný vo svojich činoch, čo malo za následok mimoriadne opatrenia na podujatiach UFC. Povedal, že by bol rád zúčastniť sa nasledujúcich podujatí UFC , ale len v prípade, že sa uplatnia všetky preventívne opatrenia.

Bruce je aktívny na platformách sociálnych médií a na svojom oficiálnom účte Instagram má približne 800 000 sledovateľov.