Koľko zarába Lance Stewart? Čistá hodnota, priateľka

ObsahKto je Lance Stewart?

Lance Stewart sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii USA 20. júna 1996 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí , ktorý sa najprv preslávil na už neexistujúcej sieti Vine a potom sa zameral na svoj YouTube kanál.

Detstvo a vzdelanie

Lancea vychovávali vo Philadelphii spolu so svojou staršou sestrou Sabrinou ich otec Bruce, ktorý sa objavil v mnohých Lanceových videách na YouTube, a ich matka Nina Stewart, ktorá je hviezdou Instagramu a manažérkou, ktorá pracovala pre LoJack Corporation a Mikes Famous Harley Davidson. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lanceom Stewartom (@lance210)

Sabrina je hviezda sociálnych médií a speváčka, ktorá na Instagrame získala viac ako 400 000 sledovateľov – babička Sabriny a Lancea je na internete známa ako „Badass Grandmom“ a objavila sa v mnohých ich videách.

Lance navštevoval strednú školu Delsea vo Philadelphii, na ktorej bol fyzicky veľmi aktívny a hral futbal za školský tím, pričom trénoval aj basketbal a tenis. Zaujímal sa aj o mnoho iných vecí, ako je spev, herectvo a komédia sníval o tom, že sa stane stand-up komikom jedného dňa – tento sen sa tak trochu splnil vďaka jeho účtu Vine, na ktorý väčšinou nahrával komediálny obsah.

Lance zmaturoval v roku 2014 a potom sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra youtubera a iné aktivity

Bola to Sabrina, ktorá začala používať Vine ako prvá a potom s ním zoznámila svojho brata, ktorý sa stal jedným z najpopulárnejších Vinerov na svete – medzi jeho viničmi, ktoré upútali najväčšiu pozornosť na sieti, bola Lanceova It's My Money and I. Need It Now, pretože bola prepracovaná viac ako 800 000-krát a získala takmer milión lajkov. Vďaka úspechu na Vine bol Lance nominovaný na Shorty Award za najlepšieho vinára a komika.

Svoj kanál YouTube spustil 6. februára 2014, ktorý dnes odoberá viac ako 6,2 milióna ľudí a počíta takmer 1,6 miliardy zobrazení všetkých jeho videí dohromady, väčšinou vytvorených počas jeho každodenného života, a to najobľúbenejšie z nich ON CHYTIL NÁS … od 17. júla 2016 videlo viac ako 25 miliónov krát.

Lanceov druhý kanál – Lance210 ​​– bol spustený 6. februára 2014 a dnes ho odoberá viac ako 1,33 milióna ľudí a má viac ako 100 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady.

Lance väčšinou nahráva komediálny obsah na tento kanál a jeho najobľúbenejšie video KÚPILA SOM MOJMU OTECOVI VYSNÍVANÉ AUTO! – CORVETTE Z06 (2016) Super Car – Reaction Video – Social Experiment od 17. februára 2016 sledovalo takmer šesť miliónov krát. Lance mal skutočne nehodu pri natáčaní videa pre tento kanál – v auguste 2016 sa pokúsil zahrať Fruit Ninja v reálnom živote a vážne si porezal prsty, čo si vyžadovalo 12 stehov.

Lancea často kritizovali jeho fanúšikovia a iní YouTuberi za jeho „clickbait“ videá a dnes je na internete známy ako „The Clickbait King“.

Lance je aktívny aj na Instagrame a sleduje ho viac ako 6,4 milióna ľudí, zatiaľ čo jeho účet na Twitteri má viac ako 820 000 sledovateľov. Je veľmi aktívny na TikTok, každý deň odovzdáva obsah a zhromaždil viac ako 14,3 milióna sledovateľov a viac ako 510 miliónov hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá spolu.

Milovať život a priateľku

V roku 2013 začal Lance chodiť s dievčaťom známym ako Lizzy, ktorá často vystupovala v jeho videách na YouTube – spoznali sa na strednej škole a Lizzy bola tiež slávna Viner.

Dvaja spolu začali žiť po roku a kúpili si dvoch psov, ktorí sa volali Theo a Bella – mnohí verili, že sa nakoniec vezmú, no po viac ako piatich rokoch randenia oznámili, že sa rozchádzajú a že psy ostaň s Lizzy.

V januári 2020 začal Lance chodiť s Juliou Summer – kupodivu žili v dome Lanceových rodičov niekoľko mesiacov, kým začali randiť. Asi po pol roku, čo sme spolu, Lance požiadal Juliu, aby si ho vzala a svadba je naplánovaná na leto 2022.

Lance nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, takže od októbra 2020 je zasnúbený s Juliou Summer, zatiaľ sa neoženil a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jedným z Lanceových hlavných koníčkov je cestovanie a pri viacerých príležitostiach vzal so sebou na dovolenku celú svoju rodinu – zostali v niekoľkých štátoch USA a cestovali aj do zámoria do Paríža vo Francúzsku a Ríma v Taliansku.

Je milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené, a daroval peniaze niekoľkým útulkom pre zvieratá v USA.

Je fyzicky aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov vo vlastnej súkromnej telocvični a Lance tiež drží trochu prísnu diétu, zatiaľ čo jedlo mu zvyčajne pripravujú jeho snúbenec a matka.

Vo voľnom čase pozerá filmy s Juliou a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Hanks a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí You’ve Got Mail, The Terminal a franšízový Harry Potter.

Čistý majetok

Lance má 24 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 70 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.