Koľko stojí Joe Bryant? Biografia otca Kobeho Bryanta

ObsahKto je otec Kobeho Bryanta Joe Bryant? Wiki Bio

Joseph Washington Bryant sa narodil vo Philadelphii v Pensylvánii USA 19. októbra 1954 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je bývalým profesionálnym basketbalistom a trénerom , no je možno najznámejší ako otec zosnulého basketbalistu Kobeho Bryanta.

Detstvo a vzdelanie

Joe vyrastal vo Philadelphii, ako jedináčik v rodine zo strednej triedy, jeho otec bol basketbalový tréner na miestnej strednej škole, zatiaľ čo jeho matka bola v domácnosti. O basketbal sa začal zaujímať už počas základnej školy, kde ho hral pre zábavu, no po zápise na strednú školu začal hrať za školský tím a začal ho trénovať, pretože si myslel, že raz by z toho mohol urobiť kariéru.

Po imatrikulácii v roku 1972 sa Joe zapísal na univerzitu v La Salle, kde pokračoval v hraní za univerzitný tím, a po absolvovaní bakalárskeho titulu v roku 1975 bol vybraný hrať za Golden State Warriors súťažiaci v Národnej basketbalovej asociácii. (NBA) liga.

Kariéra profesionálneho basketbalistu

Predtým, ako dostal príležitosť hrať za Golden State Warriors, bol presunutý do Philadelphia 76ers a zostal s nimi štyri roky, keď hral po boku niektorých legiend NBA, ako sú okrem iného Julius Erving a George McGinnis. V roku 1979 sa presťahoval, aby hral za San Diego Clippers a zostal s nimi až do roku 1982.

Potom sa pripojil k americkým ozbrojeným silám umiestneným v Taliansku a po návrate do USA v roku 1992 sa stal hlavným trénerom ženského basketbalového tímu. Hebrejská akadémia Akiba , predtým ako mu v lete 1993 ponúkli trénovať na univerzite La Salle. V roku 2005 sa stal hlavným trénerom basketbalového tímu Los Angeles Sparks súťažiaceho v ženskej národnej basketbalovej asociácii (WNBA), no v roku 2007 ho nahradil Michael Cooper. . Joe sa potom presťahoval do Japonska, kde trénoval tím Tokio Apache súťažiaci v japonskej BJ League, a potom sa v roku 2009 presťahoval do Talianska, kde trénoval Sebastianiho Rietiho. Po troch rokoch tam Joe začal trénovať thajský basketbalový tím Bangkok Cobras, ktorý súťaží v ASEAN Basketball League, a potom sa opäť vrátil do Japonska, aby trénoval Rizing Fukuoka.

Lakers News: Otec Kobeho Bryanta o tom, aké to bolo sledovať jeho syna hrať za L.A.@lakersnation.comPilipinas Lakers Nation

pridané národ Pilipinas Lakers na Pondelok 18. septembra 2017

Milujte život a manželstvo

Joe bol priateľom Chubbyho Coxa, slávneho profesionálneho basketbalistu, ktorý Joea zoznámil so svojou sestrou Pamela Cox v roku 1973 . Chodili spolu dva roky, kým sa v roku 1975 vzali na malom obrade, na ktorom sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina. Pam porodila ich syna Kobeho Bryanta 23. augusta 1978, zatiaľ čo jeho dve sestry Sharia a Shaya ho nasledovali v nasledujúcich piatich rokoch. Kobe sa stal profesionálnym basketbalovým hráčom, najmä pre Los Angeles Lakers, ktorý vyhral päť majstrovstiev NBA. Zomrel 26. januára 2020, keď sa helikoptéra, v ktorej jazdil spolu so svojou 13-ročnou dcérou a ich šiestimi priateľmi, zrútila do hory Calabasas. Zahynulo všetkých osem, ako aj pilot vrtuľníka.

Joe je tiež strýkom Johna Arthura Coxa IV., venezuelsko-amerického profesionálneho basketbalového hráča.

Záľuby a iné záujmy

Joe strávil väčšinu svojho života cvičením a cvičením basketbalu, ako aj výučbou hry a rád hrá aj rôzne iné športy, ako je golf, tenis a futbal. Hrá aj šach, no považuje sa za amatéra. Joe bol po celom svete a žil v krajinách Ázie a Európy – jedným z jeho obľúbených koníčkov je cestovanie. pričom jeho vysnívanou destináciou je Paríž vo Francúzsku. Je fanúšikom zvierat a mal niekoľko domácich miláčikov. pričom je tiež filantropom, ktorý daroval peniaze na záchranu ohrozených druhov pred vyhynutím.

Joe vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Denzel Washington a Rosario Dawson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Sedem libier, Nepriateľ štátu a I Am Legend.

Koľko stojí Joe Bryant? Čistá hodnota a vzhľad

Joe má 65 rokov. Teraz je holohlavý, má hnedé oči, meria 2,06 metra a váži okolo 84 kg. Od mája 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zatiaľ čo Kobeho čisté imanie sa v čase jeho smrti odhadovalo na viac ako 600 miliónov dolárov.

Kto bol Kobe Bryant? Wiki Bio

Kobe Bean Bryant sa narodil vo Philadelphii, kde ho spolu so svojimi sestrami vychovávali Joe a Pamela – jeho meno pochádza z hovädzieho mäsa Kobe, ktoré je v Japonsku známe a patrí medzi najdrahšie jedlá na ich jedálnom lístku.

Kobe mal len tri roky, keď začal hrať basketbal, a už fandil Los Angeles Lakers.

Mal šesť rokov, keď sa jeho otec presťahoval spolu s rodinou do Talianska, kde sa Joe naučil hovoriť po taliansky a práve počas života v Reggio Emilia sa Kobe rozhodol, že sa chce stať profesionálnym basketbalistom. Ako je v Európe bežné, Kobe sa naučil hrať futbal a začal fandiť AC Milanovi, pričom sledoval všetky ich futbalové zápasy v televízii. Mal 13 rokov, keď sa jeho rodina vrátila do USA a Kobe sa zapísal na strednú školu Bala Cywynd a potom sa presťahoval na strednú školu Lower Merion. Stal sa najlepším basketbalovým hráčom školy a bol vyhlásený za hráča roka v Pensylvánii . Hoci dostal ponuky na štipendium od niekoľkých vysokých škôl, ako sú Duke University, University of North Carolina a Villanova University, po imatrikulácii v roku 1996 sa rozhodol vstúpiť do NBA.

Svoju profesionálnu kariéru odštartoval podpísaním svojej nováčikovskej zmluvy v hodnote 3,5 milióna dolárov s Los Angeles Lakers a v tom čase bol najmladším hráčom, ktorý súťažil v NBA. Keďže bol hráčom nováčika, väčšinu času trávil na lavičke, no postupom času mu tréner doprial viac a viac času na kurte. Potom, čo Phil Jackson prevzal Lakers v roku 1999, muž, ktorý pomohol Chicago Bulls vyhrať šesť majstrovských titulov, sa Kobe stal jedným z najdôležitejších hráčov tímu a Lakers vyhrali majstrovstvá NBA v rokoch 2000, 2001 a 2002. Na začiatku sezóny 2002-2003 bol Kobe zatknutý na základe obvinení zo sexuálneho napadnutia, kvôli ktorému vynechal niekoľko zápasov, ale Lakers sa aj tak dostali do finále NBA, kde prehrali s Detroit Pistons.

Lakers by vyhrali svoj ďalší šampionát v roku 2009, ako aj v roku 2010. Väčšinu času od roku 2013 do roku 2015 strávil zranením, čo spôsobilo, že tím nevyhral žiadne majstrovstvá NBA, potom po sezóne 2015-2016 odišiel do dôchodku.

Vanessu Laine stretol v novembri 1999 a vzali sa 18. apríla 2001 na ceremónii, na ktorej sa nezúčastnili Kobeho rodičia ani sestry, pretože rodina bola proti svadbe, pretože Kobe bol veľmi mladý a Vanessa nebola Afroameričanka. Vanessa porodila ich prvú dcéru v januári 2003, vďaka čomu sa veci medzi Kobe a jeho rodičmi zlepšili, potom Vanessa v roku 2005 potratila. V máji 2006 sa im narodila druhá dcéra menom Gianna Maria-Onore, ale o päť rokov neskôr Vanessa podala žiadosť o rozvod, ktorý bol po dvoch rokoch odvolaný a v decembri 2016 im porodila tretiu dcéru. V júni 2019 sa im narodila štvrtá dcéra.