• Hlavná
  • Herci
  • Koľko stojí George O. Gore II? Vek, manželka, rodičia. gay?

Koľko stojí George O. Gore II? Vek, manželka, rodičia. gay?

ObsahKto je George O. Gore II?

George O. Gore II sa narodil vo Fort Washington, Maryland USA, 15. decembra 1982 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to bývalý herec ktorý je možno stále najznámejší vďaka stvárneniu hlavnej postavy Michaela Kylea, Jr. v komediálnom seriáli My Wife & Kids, ktorý sa vysielal v rokoch 2001 až 2005 a ktorý vytvorili Don Reo a Damon Wayans. Damon hral po boku Tishe Campbell Martin v seriáli a príbeh sleduje Michaela Kylea, ktorý žije so svojou manželkou Janet a ich tromi deťmi. My Wife & Kids vyhral 11 ocenení a bol nominovaný na 36 ďalších.

https://www.instagram.com/p/B6GVsG-h1ww/

Detstvo, rodičia a výchova

George bol vychovávaný ako jediné dieťa vo Fort Washington jeho otcom, ktorý bol divadelným hercom, a jeho matkou, ktorá bola v domácnosti – je veľmi blízky svojim rodičom a často spolu stolujú v miestnych reštauráciách.

George sa začal zaujímať o herectvo počas navštevovania Suitland High School sídlil vo Forestville v štáte Maryland a začal sa objavovať v školských hrách, kde často hral hlavné postavy – George bol tiež veľmi športový, keďže hral futbal aj futbal. V roku 2000 zmaturoval a potom sa radšej zameral na svoju hereckú kariéru ako na vysokoškolské štúdium.

Kariéra ako herec

George má na konte 13 vystúpení vo filmoch a televíznych seriáloch.

V skutočnosti debutoval vo filme v roku 1992, keď stvárnil Briana v akčnej kriminálnej dráme Juice, ktorú napísal a režíroval Ernest R. Dickerson a v ktorej si zahrali Omar Epps, Tupac Shakur a Jermaine Hopkins – príbeh sleduje štyroch tínedžerov, ktorí našli silu. a šťastie v droge známej ako „šťava“ bol film nominovaný na jedinú cenu. Svoj debut v televíznom seriáli vystúpil v roku 1996, keď bol pozvaný ako hosťujúca hviezda ako Clayton Doyle v epizóde Slave of kriminálny mysteriózny seriál Zákon a poriadok , ktorá bola v USA hitom, pretože získala 47 ocenení a bola nominovaná na viac ako 200 ďalších, vrátane šiestich Zlatých glóbusov.

V tom istom roku stvárnil Marka Jonesa v športovom komediálnom filme Eddie, v ktorom hrali Whoopi Goldberg a Fran Langella, a je o Edwine ‚Eddie‘ Franklinovej, ktorá sa stane basketbalovou trénerkou New York Knicks. V roku 1997 stvárnil Chlapca v Harleme v dramatickom mysterióznom trileri The Devil's Advocate s Keanu Reevesom, Al Pacinom a Charlize Theron, ktorý sleduje právnika pracujúceho na Floride, ktorý dostane ponuku začať pracovať v právnickej spoločnosti v roku 1997. New York City – film bol hitom, získal dve ceny a sedem ďalších bol nominovaný.

V roku 1998 hosťoval v epizóde Elijah z rodinnej fantasy drámy Touched by an Angel, ktorá bola v USA veľmi populárna, pretože získala 28 ocenení a bola nominovaná na 48 ďalších, vrátane troch Zlatých glóbusov. V roku 1994 začal stvárňovať Gregoryho 'G' Williamsa v kriminálnom seriáli New York Undercover, ktorý vytvorili Kevin Arkadie a Dick Wolf a v ktorom hrali Malik Yoba a Michael DeLorenzo – film sleduje policajtov, ako bojujú so zločincami v New Yorku. .

V roku 1999 stvárnil Billyho v romantickej dráme The Bumblebee Flies Anyway, v ktorej hrali Elijah Wood a Janet Paparazzo, a v roku 2001 hosťoval ako Freddy Goal v epizódach Full Moon Halloween a School Spirit of rodinného fantasy hororu The Nightmare. Izba.

George O. Gore II

V roku 2006 dal George hlas D-Rocovi v dvoch filmoch: Thugaboo: Sneaker Madness a Thugaboo: A Miracle on D-Roc’s Street.

Dve z jeho posledných úloh pred odchodom do herectva boli v akčnom komediálnom muzikáli Dance Flick v roku 2009, v ktorom hrali Marlon a Shawn Mayans, a v roku 2013 stvárnil Georgea, jednu z hlavných postáv v komediálnom seriáli Second Generation Wayans.

ocenenia

George bol nominovaný na päť cien za výkon v New York Undercover. V roku 1997 bol nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepší výkon v dramatickom seriáli – mladý herec a potom na tri ceny Image Awards za vynikajúceho herca/herečku v rokoch 1996, 1997 a 1998 – aj v roku 1998 bol nominovaný za cenu YoungStar za najlepší výkon mladého herca v dramatickom televíznom seriáli.

Za výkon vo filme Moja žena a deti bol v roku 2003 spoločne nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepší súbor v televíznom seriáli (komédia alebo dráma), za cenu za obraz pre vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli a na BET Comedy Award pre vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli v roku 2004 a on a jeho kolegovia herci a herečky boli tiež nominovaní na BET Comedy Award za vynikajúcu réžiu pre komediálny seriál.

Manželka. je gay?

George je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a od začiatku svojej hereckej kariéry nehovoril o žiadnych ženách (alebo mužoch), s ktorými by mohol chodiť – to je jeden z dôvodov, prečo mnohí ľudia veria, že je gay. , keďže je tiež zástancom Hnutia za práva homosexuálov a podporuje manželstvá osôb rovnakého pohlavia.

Internetom kolujú aj klebety, že George je ženatý, no nič z toho nebolo potvrdené.

Naopak, je známe, že on bol vo vzťahu s Brooklynom Sudanom , americká herečka, tanečnica a speváčka, ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu Vanessy Scottovej v komediálnom seriáli My Wife & Kids, ktorý sa vysielal od 28. marca 2001 do 17. mája 2005. Boli spolu takmer dva roky, kým sa rozišli. z neznámych dôvodov.

Od septembra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

George je zástancom hnutia Black Lives Matter a absolvoval niekoľko pokojných protestov organizovaných hnutím .

Vo voľnom čase rád číta romantické a historické knihy a medzi jeho obľúbených spisovateľov patrí Nora Roberts, Nicholas Sparks a Lisa Kleypas.

George rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Európe, kde navštívil krajiny ako Švajčiarsko, Taliansko a Švédsko.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, a niekoľko z jeho obľúbených filmov je Zachráňte vojaka Ryana, Titanic a Les Miserables. Tiež rád sleduje animované situačné komédie a medzi jeho obľúbené patria Simpsonovci, Rick & Morty a South Park.

Vek. Koľko stojí George O. Gore II?

George má 37 rokov. Je holohlavý a má hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 160 libier (72 kg).

Od septembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.