Koľko stojí Farmtruck? Súvisiace s AZN? Pouliční zbojníci

Sean Farmtruck Whitley je americký pouličný pretekár a televízna osobnosť, narodený v Oklahome v USA. Je známy tým, že je jednou z hlavných hviezd reality série Street Outlaws.

ObsahSkorý život

Neexistujú žiadne informácie o rodine Shane Whitleyho. Jedinou informáciou o jeho ranom detstve je poloha jeho domu, ktorý sa nachádza v pokojnej vidieckej oblasti medzi mestami Bethany a Yukon a neďaleko americkej Mother Road: ikonickej Route 66.

Sean bol súčasťou pracovného študijného programu jeho strednej školy, ktorý mu umožnil šetriť peniaze už od útleho veku. Jeho rutina spočívala v tom, že chodil na hodiny až do poludnia a potom pracoval od štyroch do šiestich hodín popoludní. V tom čase pracoval ako školník a ako pomocník v zlievárni.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Christopherom Cabanom (@phatman1978)

Je známe, že Seanov záujem o autá začal už v tínedžerskom veku, keď sa učil jazdiť na matkinom Dodge Dart z roku 1974: „Bolo to len staré dobré auto, ktoré sa nikdy nerozbilo a bolo spoľahlivé.“ spomínal v rozhovore pre Motorový trend : „Hneď ako som si sadol za volant a stratil som zrak z domu, urobil som z neho pretekárske auto, aj keď to bola šikmá šestka. Moja mama ma naučila tak, že ma chytila ​​za nohavice a stiahla nohu z akcelerátora, pretože si myslela, že idem príliš rýchlo.“

Nezastavil sa a zobral si aj otcov pickup na jazdu – táto udalosť znamenala jeho začiatok v automobilových pretekoch: „Učil som sa jazdiť na štandardnom trojke na strome '73 Ford pickup, ktorý by v r. druhý prevodový stupeň - to sa stalo hneď, ako som sa dostal za roh. Netreba dodávať, že som bol nadšený, že som si sadol za volant nákladného auta. To ma zmenilo na kamióna.'

Odvtedy začal Sean jazdiť po svojej rodnej Oklahome a behať po cestách a uliciach, na ktorých sa ľahšie cvičí na tých otvorených, osamelých cestách. Čoskoro sa však rozhodol posunúť svoje rýchlostné limity tak ďaleko, ako to len bolo možné, a zvolil Route 66 ako svoju preferovanú cvičnú oblasť, pričom prvýkrát išiel 100 míľ za hodinu.

Kariéra

Automobilové preteky

Seanova kariéra v automobilových pretekoch sa začala, keď si kúpil svoj prvý nákladný automobil – Camper Special Ford ¾ tony F-250 z roku 1970 – kúpil si ho za peniaze, ktoré si našetril z rôznych zamestnaní v tínedžerskom veku: „Bol to len starý farmársky kamión. Bol to mizerný kamión, ale pre mňa to bol svet. Páčilo sa mi to a bolo to všetko, čo som si mohol dovoliť.

Napriek tomu, že svoje nové auto miloval, Sean zistil, že s jeho napätým rozpočtom nie je možné udržať nákladné vozidlo, pretože si vyžadovalo veľa opráv a výmeny dielov, ako sú brzdy a výmena karburátora.

Camper Special, ktorý nebol schopný zaplatiť za tieto opravy, bol umiestnený a neaktívny po dlhú dobu a bol predaný známemu, keď sa Sean ocitol v núdzi o peniaze.

Po nešťastnom osude svojho prvého vozidla si Sean kúpil rôzne lacné nákladné autá z druhej ruky. Nikdy si však žiadne z nich nenechal, pretože nebol presvedčený, že sú hodné cesty. Nakoniec našiel svoje víťazné auto, keď si – vďaka reklame časopisu Auto Trader – kúpil Farmtruck Chevy Pickup 1970 C10. Ukázalo sa, že je to najrýchlejší kamión, aký kedy Sean jazdil, a pre svoje budúce pretekárske aktivity si múdro vybral práve toto auto.

Vďaka svojej obľube pre tento kamión prijal meno Farmtruck ako svoj pouličný pseudonym. Okrem toho je Sean Whitely odborníkom na úpravy áut, aj keď nie je presne známe, kedy a od koho sa túto konkrétnu zručnosť naučil.

Stretnutie s AZN a Racing Team

Sean Farmtruck sa stretol s Jeffom Bonnettom AZN – ktorý jazdil na Chevy II Nova – na pouličných pretekoch v Oklahome: „Po pretekoch sme zastavili a začali sme sa rozprávať o pretekoch. Len sme sa začali smiať, obaja sme začali vtipkovať a bola medzi nami nejaká energia. Je medzi nami aj 20 rokov, ale bolo tam niečo, na čom sme sa veľa smiali. A hneď sme vedeli, že z nás budú najlepší priatelia.“

Ich nečakaná spriaznenosť sa rozvinula do dobrého priateľstva, ktoré im vydláždilo cestu k tomu, aby sa neskôr v živote stali rasovými partnermi.

Dvojica sa často zúčastňuje na pretekoch v zozname, ich preferovanou aktivitou sú však rybárske preteky, ktoré ich zvyčajne viedli k privyrobeniu. Farmtruck a AZN spolu súťažia na palube starého Chevy Farmtruck zo 70. rokov.

Pouliční zbojníci

Sean Farmtruck a jeho pretekársky partner AZN debutovali v televízii v seriáli Discovery Channel Pouliční zbojníci , ktorá predstavuje niekoľko najrýchlejších pouličných pretekárov v krajine z Oklahoma City. Títo pretekári, ktorí medzi sebou súperia, aby sa dostali na ikonický zoznam The List, riskujú na cestách nielen svoje peniaze, ale aj životy.

Sean vstúpil do šou po tom, čo sa jeho nákladné auto preslávilo na internete. Farmtruck bol však spočiatku prekvapený, keď ho AZN informoval o jeho popularite: ,AZN mi jedného dňa zavolal a povedal: ,Si internetová senzácia.‘ A ja som si povedal: ,Aká je tá internetová senzácia?‘ Povedal: Je to v počítači. Je to vec YouTube. Každý má rád Farmtruck.

To bolo, keď producent Discovery kontaktoval jeho a ďalších budúcich členov hereckého obsadenia, aby sa stali súčasťou show. Hoci si on a AZN získali obrovskú popularitu vďaka Street Outlaws, nepovažujú sa za slávnych: „Ešte sa to nestalo, ešte sme neboli uznaní, ale tešíme sa na deň, keď budeme uznaní na verejnosti. .'

K dnešnému dňu relácia odvysielala celkovo 14 sezón.

Osobný život

Napriek svojej popularite sa Farmtruck rozhodol držať svoj osobný život mimo centra pozornosti. To je dôvod, prečo neexistujú žiadne informácie o jeho romantických vzťahoch a možných deťoch.

Farmtruck však nie je neznámou technológiou a má Instagramový účet v ktorej zdieľa svoje dobrodružstvá vo svojej dielni a na uliciach.

Súvisiace s AZN?

Sean Farmtruck Whitely nie je príbuzný svojho pretekárskeho partnera Jeffa AZN Bonnetta. Udržiavajú si však veľmi silné priateľstvo.

Koľko stojí Farmtruck?

Sean Farmtruck Whitley má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 2 milióny dolárov, čo je výsledkom jeho zárobkov z pouličných pretekov a účinkovania v Street Outlaws na Discovery Channel.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eric Heslin (@1lowstro)

Fyzický vzhľad

Sean Whitley je muž bieleho etnika, ktorého výška a váha nie sú známe. Cez šedivé vlasy zvyčajne nosí kovbojské klobúky.

Zaujímavosti

Seanov dátum narodenia nie je známy. Povedal však, že je o 20 rokov starší ako AZN, ktorý sa narodil v roku 1981.

Sean Farmtruck a jeho partner Jeff AZN sú veľmi vďační za príležitosť, ktorú im Discovery Channel dal: „Máme šťastie, že sezóny, ktoré sme mali v minulosti, sa divákom páčili. Nikdy nie sme namyslení na žiadnu sezónu, ktorú robíme. Dáme do toho všetko, čo máme, a dúfame, že sa to fanúšikom bude páčiť.

Street Outlaws má internetový obchod , v ktorej je tovar zo série v predaji.

Cesta z Oklahomy do Fontany je Seanovou obľúbenou cestou, ktorou sa vydal na Mega Race. Na tomto podujatí Farmtruck a AZN súperili proti Aaronovi Kaufmanovi, ktorý je televíznou osobnosťou: „Zábavné bolo, že AZN a ja sme išli spolu, postavili sme auto, spojili sme sa s našimi priateľmi, postavili sme TransAm z roku 1976, a musíme tam ísť a pretekať. Postavili sme auto za tri a pol týždňa a užili sme si veľa zábavy.“