• Hlavná
  • Hráči
  • Koľko rokov má Zuckles? Aký je vysoký? Skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

Koľko rokov má Zuckles? Aký je vysoký? Skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Zuckles?

Odvetvie videohier zaznamenalo veľký nárast popularity, pretože každý deň sa objavujú tisíce nových hráčov. Jedným z nich je Zuckles, ktorý sa stal obľúbeným medzi ľuďmi na celom svete vďaka svojmu živému a zaujímavému návodu, a poďme si zahrať videá z hier ako Fortnite, Minecraft a Rust, medzi mnohými ďalšími.

zuckles 🤩🤩

pridané Kylie Helmsová na Utorok 24. júla 2018

Koľko má rokov? Skutočné meno, rodina

Mason Bradford sa narodil 21. augusta 1999 v Austrálii, ale zo svojho osobného života toho veľa neprezradil, okrem toho, že má brata, ktorý je tiež youtuber a ktorý sa volá KobyJ , hoci Zuckles je oveľa populárnejší ako jeho brat. Neexistujú žiadne informácie o tom, či dokončil strednú školu, hoci v januári tohto roku to zdieľal na svojom účte na Twitteri budúci rok sa možno vráti do školy , ale nepovedal nič viac o svojich minulých a budúcich plánoch.

Stať sa Zucklesom

Len 15-ročný a zamilovaný do videoherného priemyslu začal nahrávať čas strávený pred počítačovým monitorom a miešať ho s vlastným zmyslom pre humor. natočil prvé video ktoré nahral v marci 2015. Čoskoro vytvoril ďalšie video z rovnakej série, ktoré nazval Cringe. Potom začal nahrávať rôzne hry, od CS: Go, po Reign of Kings a Rust. Jedinečný pre svoj spôsob rozprávania a vedenia ostatných hráčov hrou sa stal známym pod menom Zuckles.

Nikto nevie, ako k tomuto názvu prišiel, ale v jednom videu prezradil, že toto meno dostal z čias, keď hral Minecraft, pričom prezradil aj ďalšie zaujímavé informácie v Video v štýle otázok a odpovedí . Od preniknutia na videohernú scénu sa Zuckles stal jedným z najprominentnejších YouTuberov a vďaka moderným hrám, akými sú okrem iného Fortnite a Minecraft, a jeho webovým sériám len potvrdil svoj úspech u verejnosti.

Misfits

Keď sa jeho popularita zvýšila, začal spolupracovať s ďalšími youtubermi, ktorí boli na vzostupe.

S niekoľkými z nich vytvoril skupinu tvorcov obsahu, ktorí si hovorili Misfits. Ďalšími členmi sú populárni YouTuberi Fitz, SwaggerSouls, McCreamy, Toby on the Tele a iNoToRiOuS. Skupina a kanál boli vytvorené v roku 2018 a nedávno oslávil druhé narodeniny skupiny . Začali robiť videá sami, ale zverejňovali ich na skupinovom kanáli, len aby vytvorili podcast, v ktorom boli všetci.

Skupina je stále aktívna a vytvára nové videá, pričom najnovšie boli nahrané len pred pár dňami, o Zucklesovom bratovi KobyJ , ktorý je tiež členom skupiny nadšencov videohier a hviezd YouTube. Majú viac ako 700 000 predplatiteľov a viac ako 30 miliónov zobrazení, čo určite prispelo k čistému majetku spoločnosti Zuckles.

Popularita Twitch

Zuckles si na ňom vybudoval slávu Twitch kanál aj s jeho streammi a hracími videami. Má viac ako 220 000 sledovateľov a množstvo verných fanúšikov, ktorí platia predplatné za jeho kanál, čo tiež prispelo k jeho čistému majetku.

Stal sa hviezdou, keď počas jedného zo svojich streamov on zažil jeden zo svojich mnohých záchvatov úzkosti . Často hovoril o svojich problémoch s duševným zdravím, vždy hovoril o úzkosti, depresii a podobných problémoch. Okrem svojich bežných herných videí spustil aj ďalšie videá, vrátane videa Len chatovanie série, čím ďalej zvyšuje jeho popularitu a bohatstvo.

Zuckles čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Zuckles sa stal populárnym YouTuberom s viac ako miliónom odberateľov a viac ako 95 miliónmi videní.

Podľa zdrojov sa čistý majetok Zuckles odhaduje na viac ako 100 000 dolárov od polovice roku 2020, čo môže byť konzervatívne, pretože jeho príjem za deň dosahuje 1 000 dolárov z jeho videí na YouTube.

Zuckles je vysoký 5 stôp a 8 palcov (1,73 m), pričom váži približne 143 libier ~ 65 kg. Jeho dôležité štatistiky nie sú známe, hoci má atletickú postavu, krátke svetlohnedé vlasy a zelené oči. V mladosti ho poznali podľa dlhých blond vlasov, no ako bol starší a populárnejší, ostrihal si zlaté pramienky.

Osobný život Zuckles, zoznamka, priateľka, slobodný?

Zuckles je skôr súkromná osoba, pokiaľ ide o zdieľanie podrobností z jeho osobného života, niekoľko príspevkov na jeho platformách sociálnych médií však rozpráva príbeh o jeho živote. Má veľmi blízko k dievčaťu menom Lauren, ktorá vystupuje pod mediálnym menom Lozunnie. Je tiež súčasťou skupiny Misfits a je jednou z manažérok. Zdieľali spolu pár obrázkov a vyzerajú celkom šťastný pár Neexistujú však žiadne informácie, či títo dvaja tvoria pár alebo sú len dobrí priatelia. Napriek tomu zdroje zatiaľ dávajú Zucklesa na stranu singlov.

Zuckles News, fakty

Zuckles má problémy s duševným zdravím a od dospievania bojuje s úzkosťou a depresiou a z času na čas má stále manické epizódy, niekedy dokonca aj pred kamerou.
V marci ďalší YouTuber, Keemstar , oznámila turnaj Call of Duty: Warzone , na ktorej sa zúčastnil Zuckles. Ďalšími YouTubermi zapojenými do turnaja boli Nickmerics, Classify, Froste, Karma a mnoho ďalších.