• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má Reina Scullyová? Vek, výška, etnická príslušnosť, národnosť, životopis

Koľko rokov má Reina Scullyová? Vek, výška, etnická príslušnosť, národnosť, životopis

ObsahEtnická príslušnosť a národnosť Reiny Scullyovej

Reina Scullyová sa narodila v Japonsku 21. augusta 1988 – jej znamenie zverokruhu je Lev, jej etnická príslušnosť je ázijská a má americkú aj japonskú národnosť. Je herečka, youtuberka a prekladateľka , ktorá môže byť známa najmä vďaka svojmu rovnomennému kanálu YouTube, na ktorý väčšinou nahráva obsah súvisiaci s animákmi.

Detstvo a vzdelanie

Reina bola vychovaná v USA, pretože jej rodina sa tam presťahovala, keď dovŕšila tri roky – nemá súrodencov a obaja jej rodičia pracujú v oblasti práva.

O japonskú kultúru sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, keď začala pozerať anime a počúvať ich hudbu, pričom začala hrať videohry a väčšinu svojho voľného času trávila skôr s chlapcami ako s dievčatami. Reina navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej bola fyzicky aktívna, pretože hrala futbal za školský tím a tiež trénovala hru na gitare a svoje herecké schopnosti v školskom dramatickom klube. Po maturite v roku 2006 , rozhodla sa nezapísať na vysokú školu, ale nájsť si prácu, aby sa finančne uživila.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Reinin kanál dnes odoberá viac ako 400 000 ľudí a celkovo má takmer 26 miliónov pozretí všetkých jej videí – okrem anime nahráva aj ďalší obsah súvisiaci s Japonskom, ako sú videá týkajúce sa jeho jazyka a kultúry. Dve z jej najobľúbenejších videí Ako vyzerá moderný japonský dom | House Tour, ktorý si od 7. novembra 2016 pozrelo takmer 3,5 milióna krát, a MECHA UDE Full Episode English Dub, ktorá bola od 11. mája 2019 zhliadnutá viac ako 1,8 milióna krát.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Reinou Scullyovou (@reinascully)

Je aktívna aj na niekoľkých ďalších sociálnych sieťach vrátane Instagramu, na ktorom jej účet sleduje viac ako 150 000 ľudí, zatiaľ čo odovzdala viac ako 1 500 fotografií, z ktorých väčšina vznikla počas jej každodenného života. Na Twitteri je aktívna od októbra 2010 a má viac ako 150 000 sledovateľov. Reina má aj facebookovú stránku, ktorá má takmer 14 000 sledovateľov.

Je tiež známa tým, že v marci 2014 pracovala ako hostiteľka SourceFed (kanál YouTube) a pomohla im vyhrať cenu Streamy za rok 2014 za správy a aktuálne udalosti.

Dnes je Reina súčasťou kanála YouTube Super Panic Frenzy a spolu so Supticom hosťuje podcast Boys Only Club.

Herecké kredity

Reina odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2016, keď hrala Oompu Loompu v epizódach Steve Quits Comedy a Your Favorite Movie Characters Gender Swapped komediálnej série Nuclear Family, paródie na popkultúru a internetové trendy, v ktorej hrali Bree Essrig, Matt Lieberman a Steve. Zaragoza. V tom istom roku sa Reina objavila v epizóde Our 1 Year Anniversary!!!! zo spravodajského komediálneho seriálu People Be Like .

png

Reina debutovala v roku 2017, keď prepožičala svoj hlas Darle v epizóde Jasper Dies at the End animovaného dobrodružného komediálneho seriálu Camp Camp a v tom istom roku dala hlas DJovi Aoyamovi v epizódach Crepe Craving a Popcorn Panic of animovaný seriál Urahara. Pokračovala v speve Daichiho v krátkom dramatickom filme Maydeleh and the Prisoner, ktorý napísala a režírovala Maya Ben Yair a v ktorom si zahrali Nami Paix, Milt Kogan a Stewart J. Zully – príbeh sleduje osobu, ktorá prežila holokaust a pamätá si časy, keď bola malý a mal japonského správcu menom Haruka.

V roku 2018 počula svoj hlas Mistral Pilot v troch epizódach kritikou uznávaného animovaného akčného dobrodružného seriálu RWBY, ktorý sleduje štyri dospievajúce dievčatá, ktoré bojujú s monštrami zvanými Grimm, potom v tom istom roku hrala samu seba v epizóde komédie Spring Breakdown. séria Lifestyle Classic. Zopakovala si svoju hlasovú rolu pilotky Mistral v animovanom akčnom dobrodružnom filme RWBY: Volume 5 z roku 2018, zatiaľ čo jej posledná rola bola v 10 epizódach krátkeho komediálneho seriálu Sugar Pine 7.

Reina bola nedávno obsadená ako hlas Akiho Murasama v anglickej verzii pripravovaného krátkeho sci-fi filmu Mecha-Ude.

Milujte život a vzťahy

Reina si radšej necháva detaily svojho milostného života pre seba, ale je všeobecne známe, že je vydatá žena a jej druhou polovicou je Michael Flusk. Títo dvaja sa stretli na cosplay akcii začiatkom 2010-tych rokov, na ktorej ich zoznámil spoločný priateľ a bola to Reina, ktorá Michaela pozvala na rande, pretože je veľmi hanblivý a ako tvrdila, pravdepodobne by to neurobil. urobil prvý krok. V roku 2014 sa zasnúbili a v roku 2016 sa vzali na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili ich najbližší priatelia a rodina.

Michael je neslávny muž, ktorý je tiež veľkým fanúšikom všetkého, čo má niečo spoločné s Japonskom – rád pozerá anime, filmy známeho štúdia Ghibli, a vo všeobecnosti má rád „všetko hlúpe“ .

Reina pred stretnutím s Michaelom nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, takže od októbra 2020 je vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Reina rada hrá videohry a hoci sa väčšinou zameriava na japonské animované hry, rada si zahrá aj niekoľko z najpopulárnejších hier súčasnosti, vrátane Fortnite a League of Legends.

Rada cestuje, najmä po Ázii, a už bola v mnohých ázijských krajinách – Reina je veľmi citlivá, pokiaľ ide o Japonsko, a odsúdila činy youtubera Logana Paula, ktorý na svoj kanál YouTube nahral video, na ktorom sa nachádza. zobrazujúci mŕtve telo v japonskom lese, ktorý je známy ako miesto, kam veľa ľudí chodí spáchať samovraždu.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Reina rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených japonských hercov a herečiek – Haruma Miura, Takeru Satoh a Suzu Hirose – ako napríklad Attack on Titan, Kimi ni Todoke a Crows Zero 2.

Vek a výška

Reina má 32 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 130 libier (60 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.