Koľko rokov má Morgz? Mama, Zatknutá, Vek, Priateľka, Čistá hodnota

ObsahKto je Morgz?

Morgan ‚Morgz‘ Hudson sa narodil v Sheffielde, Yorkshire, Anglicko, 6. augusta 2001 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má britskú národnosť. Je to YouTuber a celebrita sociálnych médií , ktorý sa väčšinou zameriava na nahrávanie komediálnych videí na svoj kanál vrátane výziev, žartov a náhodných vecí z jeho každodenného života.

Mama, raný život a vzdelanie

Morgz bol vychovaný v Sheffielde ako jediné dieťa, jeho mama Jill Hudson, ktorá je tiež hviezdou YouTube, a jeho otec Darren, ktorý je hviezdou Twitteru. Jillin kanál YouTube nesie názov Morgz Mum, ktorý uviedla na trh 31. júla 2017 a v súčasnosti ho odoberá viac ako 3,5 milióna ľudí, pričom nazbierala takmer 340 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy.

Darrena sleduje na Twitteri viac ako 20 000 ľudí, s Jill sú už niekoľko rokov rozvedení a Jill je vydatá za svojho druhého manžela Martina, ktorý sa objavil v niekoľkých videách Jill a Morgz.

Morgz navštevoval miestnu strednú školu v Sheffielde, na ktorej bol fyzicky veľmi aktívny, keďže hral futbal a basketbal, a po maturite v roku 2019 sa Morgz rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru youtubera – hovorí sa Na internete sa šíri, že Morgz vôbec nenavštevoval strednú školu, ale nebol poskytnutý žiadny dôkaz, ktorý by to podporil.

Kariéra youtubera

Morgz spustil svoj kanál 10. júna 2014 a odvtedy získal viac ako 11,3 milióna odberateľov, pričom všetky jeho videá si spolu pozreli viac ako 2,4 miliardy krát. Dve z jeho momentálne najpopulárnejších videí sú Spin the MYSTERY Wheel Challenge w/GIRFRIEND!! (1 Spin = 1 Dare), ktorá bola od 14. septembra 2018 videná viac ako 36 miliónov krát, a Hádzanie šípkou na mapu a NÁKUP na čokoľvek – výzva, ktorá bola od 24. januára 2019 sledovaná takmer 32 miliónmi krát.

Morgzova kariéra na YouTube začala, keď začal nahrávať herné videá na svoj kanál LegendaryGamerHD, na ktorom zvyčajne hral Minecraft, FIFA a Call of Duty. zmenil názov kanála na AngryGamerHD a potom na MorgzGaming. Vytvoril niekoľko videosérií, ako napríklad Outlast, Shout Out Sunday a Gaming Setup, a potom opäť zmenil názov svojho kanála na ItsMorgz. Po získaní 40 000 odberateľov zmenil názov kanála na to, čo je dnes, a začal nahrávať množstvo videí FIFA, čo mu pomohlo dosiahnuť 200 000 odberateľov. Morgz tiež odovzdal množstvo videí Pokemon Go a Fortnite.

Je hviezdou aj na Instagrame, na ktorom ho sleduje viac ako 900 000 ľudí, pričom na svoj účet nahral viac ako 350 obrázkov.

Fámy a kontroverzie

Morgz bol kritizovaný mnohými ľuďmi na internete, vrátane niektorých slávnych YouTuberov, za to, že ukradol nápady iných ľudí a že použil clickbait. Zo svojej mamy urobil „sexuálneho predátora“ po tom, čo jedno zo svojich videí nazval MY MUM HAD SEX SO ME WEND I MAL 12 – YouTuber Kavos odhalil Morgza a ten potom zmenil názov videa. Známy YouTuber MrBeast obvinil Morgza z kopírovania jeho myšlienok – dve z Morgzových videí I Put 100 Million Orbeez in my Mom’s Backyard a I Spent 24 Hours in Slime sú rovnaké ako MrBeast’s.

Morgz tiež použila obrázok svojej bývalej priateľky Tamzin ako miniatúru svojho videa GIRLFRIEND Controls My Life For 24 HOURS! – Výzva – keď sa o tom dozvedela a odhalila ho na svojom účte na Twitteri, Morgz zmenila miniatúru.

Zatknutý

Internetom sa šírili klebety, že Morgza zatkli, keď na svoj kanál YouTube nahral video, na ktorom je policajt, ​​ktorý ho spútaval, no odvtedy sa ukázalo, že scéna bola zinscenovaná. Morgz si tiež občas mýlia so španielskym YouTuberom, ktorý bol odsúdený na 15 mesiacov väzenia v roku 2017 po tom, čo žartoval z bezdomovca tým, že mu dal Oreo naplnené zubnou pastou.

Milovať život a priateľku

Morgz chodil s niekoľkými dievčatami a je veľmi otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život. Jedna z jeho prvých priateliek, o ktorých verejnosť vie bola Kiera Bridger , YouTuberka, ktorá je známa svojimi komiksovými videami a ktorú odoberá viac ako 3,8 milióna ľudí. Chodili spolu približne dva roky, než na svojich účtoch na sociálnych sieťach oznámili, že sa 30. júla 2019 rozišli. Morgz potom chodil s hviezdou Instagramu Anastasiou Kingsnorth – známou aj ako „Kvetinová princezná“, ale potom, čo boli spolu len dva mesiace a potom sa rozišli, Morgz tvrdil, že títo dvaja spolu nikdy nerandili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Morgzom (@morgz)

Morgz sa nedávno rozišiel so svojou priateľkou Tamzin Taber, hviezdou TikTok, ktorá je od neho o rok staršia, takže od októbra 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti. Hovorí sa, že títo dvaja sa mohli zmieriť, zatiaľ čo najnovší obrázok, ktorý ich zobrazuje spolu, bol pred dvoma mesiacmi nahraný na Morgzov účet Instagram.

Záľuby a iné záujmy

Morgz si užíva bohatý život. Často cestuje a býva len v najdrahších hoteloch, zatiaľ čo veľa ľudí tvrdí, že Morgz nie je k ľuďom okolo seba veľmi milý. Naopak, hoci má Morgz 19, zvyčajne sa správa, akoby bol oveľa mladší.

Niekoľkokrát do týždňa cvičí vo vlastnej posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, ako aj veveričku a hada.

Je fanúšikom rýchlych áut, pričom BMW je jeho obľúbená značka, pričom si niekedy v budúcnosti plánuje kúpiť Lamborghini.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Morgz rád pozerá filmy – jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Channing Tatum a Emma Watson a medzi jeho obľúbené filmy patrí Inception, Dear John a The Art of Getting By.

Koľko rokov má Morgz? Čistý majetok

Morgz má 19 rokov. Má krátke hnedé vlasy, ktoré si zvyčajne farbí na blond, a jeho oči sú hnedé, jeho výška je 6 stôp 3 palce (1,9 metra) a váži okolo 77 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov – Morgzov hlavný zdroj príjmu je jeho kanál YouTube, pričom peniaze zarába aj predajom svojho tovaru na internete.