• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má Luna Blaise? Chodí s priateľom alebo priateľkou?

Koľko rokov má Luna Blaise? Chodí s priateľom alebo priateľkou?

Luna Blaise je americká herečka a speváčka, narodená 1. októbra 2001 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Pravdepodobne je najznámejšia tým, že sa objavila v seriáli NBC Manifest.

ObsahSkorý život

Luka Blaise Boyd je dcérou Paula Boyda a Angelyny Martinez. Meno Luna znamená v španielčine mesiac a vybrala ho jej matka ako spomienka na jej hispánske korene. Má staršieho brata, ktorého meno nie je známe.

Pokiaľ ide o jej etnický pôvod, Luna sa považuje za zmiešanú rasu: „Môj otec pochádza z Glasgowa v Škótsku a moja matka pochádza zo San Antonia v Texase, Mexičanka druhej generácie. Všetko v mojom živote bolo pestré, hudobné a bohaté na kultúru.“ Povedala PopSugar .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom LUNA (@lunablaise)

Luna hlboko oceňuje svoj latino pôvod a to, čo prispelo k jej životu: „Moje kultúrne pozadie malo hlboký vplyv na to, kým som, najmä na moju mexickú stranu. Moja mama má hnedú pleť a je veľmi hrdá na to, že je Latina. Všetko, čo robí, od toho, ako sa oblieka až po spôsob, akým tancuje, odráža jej silný zmysel pre identitu.

Blaise je zručný tanečník, ktorý sa ruskému tancu venuje už od útleho veku. Neexistujú žiadne informácie o jej ranom vzdelávaní, hoci je známe, že vo veku 13 rokov vstúpila do programu domácej školy, ktorý jej umožnil mať dostatok času na kariéru v zábavnom priemysle.

Kariéra

Prvé kroky

Vzhľadom na profesiu jej rodičov – jej otec je režisér a matka manažérka – niet divu, že Luna Blaise vyrastala veľmi blízko k zábavnému priemyslu.

To ju viedlo k tomu, že začala s modelingom už v piatich rokoch a objavila sa v reklamách renomovaných spoločností ako KFC, Target a McDonalds.

Prvýkrát sa vo filme objavila vo filme Vicious v roku 2008, keď mala iba sedem rokov. Aj keď vo filme nezohrala dôležitú rolu, iba portrét, jej láska k herectvu ju viedla k tomu, aby pokračovala v ďalších úlohách a v roku 2012 oficiálne debutovala vo filme Memoria ako Nina. Nezávislý film režírovali Vladimir de Fontenay a Nina Ljeti a bol založený na príbehoch Palo Alto, ktoré napísal James Franco počas jeho dospievania.

Pokiaľ ide o skúsenosť s účinkovaním vo filme v tak skorom veku, 11, povedala Luna Pochváliť sa bola to rola, ktorá určila jej cestu herečky: „Bolo to dosť šialené. V tom čase som si to dostatočne nevážil, pretože som bol taký mladý, ale byť vo filme Jamesa Franca je celkom fajn. Natáčam to, I

pochopil, čo je to herectvo: stvárniť niekoho iného a priviesť ho k životu. Ak vidíte film, v žiadnom prípade to nie je to, kto som, ale to je to, čo na hraní milujem.“

Debut televízneho seriálu

Prvou dôležitou televíznou úlohou Luny Blaise bolo hranie postavy Nicole v seriáli Fresh Off the Boat z roku 2015. Napriek svojmu mladému veku si Luna hranie v seriáli veľmi užívala jej postava bola založená o jednej z jej najväčších inšpirácií v skutočnom živote: „Moja postava vo Fresh Off The Boat mi povedal štáb, dokonca aj scenáristi, o ktorých hovorili, že je inšpirovaná Jennifer Lopez. Takže asi taká je moja postava. Obliekam sa ako ona na prehliadke. V seriáli sa správam ako ona, ako z Jenny From the Block. Je to niečo ako moja inšpirácia a určite aj pre hudbu, pretože je tak šialene krásna.“

Vďaka jej vystúpeniam vo filme Right Off the Boat vyhrala Luna Blaise v roku 2016 kategóriu Young Artist Awards za najlepšiu opakujúcu sa rolu.

Aj v roku 2016 sa Luna objavila ako láska Jacoba Sartoriusa v hudobnom videu jeho piesne Sweetheart.

Hoci to pre ňu ako modelku predstavovalo dobrú príležitosť, vyvolalo to aj odpor na jej účtoch na sociálnych sieťach, pretože fanúšikovia speváčky o nej mali negatívne komentáre, pretože sa špekulovalo, že s ním bola vo vzťahu - to nie je pravda!

Hudba

Luna Blaise debutovala ako speváčka v roku 2017 singlom Over You, ktorý napísala ona. Hoci text nenapísala na základe osobných skúseností, mala pocit, že je to pieseň vhodná pre mladú lásku: „Nie je to len o chlapcovi, ktorý sa ti na dve sekundy páči a potom ich prejdeš. V piesni sa hovorí: ‚Nikdy ťa neprekonám.‘ Takže je to niečo, ako keby si sa zamiloval a ty si im tak beznádejne oddaný, no vieš, že zostaneš priateľmi a to je úplne v pohode. Presne o tom to je a práve o tom, že prechádzate celou fázou rozdrvenia.“

Okrem Jennifer Lopez považuje Luna za svoje hudobné vplyvy aj Beyonce, Kehlani a The Beatles.

Čo sa týka jej hudobného pozadia, spomína jej záujem o to začal už v detstve: „Pochádzam z veľmi hudobnej rodiny. Nevyrastal som pri televízii, namiesto toho sme s rodinou neustále počúvali a hrali hudbu. Pamätám si, že keď som bol malý, naša jedáleň sa asi na päť rokov zmenila na skúšobný priestor, doplnený o bicie súpravy, gitary, zosilňovače a mikrofóny. Moji rodičia nosili hudobné reproduktory na víkendy, keď prišli všetci ich kamaráti muzikanti a len tak jamovali.“

Luna vydala svoj druhý singel s názvom Secrets v roku 2018.

Manifest

Aj v roku 2018 bola Luna Blaise obsadená do svojej druhej dôležitej úlohy v sci-fi seriáli Manifest, kde stvárnila postavu Olive Stone, ktorá bola pre ňu veľmi významná, pretože jej priniesla obrovskú slávu a tak viac príležitostí v zábavnom priemysle.

Napriek fiktívnej téme série považuje Luna svoju postavu v Manifeste za „inšpiratívnu“, Knockturnal : „Na hraní Olive milujem to, že je naozaj skutočná. Okolnosť, ktorou si prešla, nie je normálna, ale má skutočné pocity a ty to vidíš a vidíš puto medzi ňou a jej otcom a jej bratom-dvojčaťom. Som nadšený, že to všetci uvidia.“

Osobný život

Chodí s priateľom alebo priateľkou?

Luna Blaise bola romanticky prepojená s Jacobom Sartoriusom, avšak ani jeden z nich nepotvrdil uvedené klebety a vzťah verejne zostal profesionálny.

Luna Blaise je spojencom LGBTQ+ (lesbickej, gayovej, bisexuálnej, transrodovej a queer) komunity.

Kto je pripravený na ďalší Manifest?! Vidíme sa o 10 na NBC!

pridané Luna Blaiseová na Pondelok 13. januára 2020

Počas svojho pôsobenia vo filme Fresh off the Boat sa tiež spojila s GLAAD (Aliancia gayov a lesieb proti hanobeniu): „Príležitosť zastupovať homosexuálneho tínedžera (v seriáli) prostredníctvom mojej postavy Nicole je taká dôležitá zodpovednosť za LGBTQ komunita. Cítim sa tak hrdý a poctený, že naša showrunnerka Nanatchka Khan, neuveriteľní autori seriálu a ABC Network mi dôverovali natoľko, že túto stránku Nicolinho príbehu oživili.

Koľko má rokov?

V októbri 2020 má Luna Blaise 19 rokov.

Čistá hodnota

Luna Blaise má odhadovanú čistú hodnotu 500 000 dolárov, čo je výsledok jej práce herečky a speváčky.

Fyzický vzhľad

Luna Blaise je mladá žena s krásnymi črtami. Hoci jej hmotnosť nie je známa, je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a má výrazne štíhlu postavu.

Zaujímavosti

  • Jej znamenie zverokruhu sú Váhy.
  • Jej matka je židovského pôvodu a rada spieva.
  • Jej rodičia sú rozvedení.
  • Hoci má Luna Blaise vzdelanie v hudbe, pesničky začala písať až vtedy, keď vo veku 15 rokov vytvorila Over You.
  • V roku 2019 sa zúčastnila galavečera Harper’s BAZAAR.
  • V detstve sa objavila v reklame Dunkin Hines.

Na otázku, s ktorými umelcami chce v budúcnosti spolupracovať, odpovedala: „Určite Selena Gomez. Milujte Selenu. Možno pre chlapca by som rád spolupracoval so Shawnom Mendesom, pretože si myslím, že je skvelý. Bruno Mars. Ach môj bože – milujem Bruna Marsa! Je jednoducho úžasný. Je proste taký neuveriteľný. Jeho prítomnosť na pódiu je neuveriteľná. Nikdy som ho nestretol osobne, ale mám pocit, že by to bol naozaj, naozaj milý chlap. Ľudia, ktorých som vymenoval, áno, to je pravdepodobne ono.“