Koľko rokov má Lovely Peaches? Vek, dcéra, skutočné meno, Wiki

ObsahKoľko rokov má Lovely Peaches a aké je jej skutočné meno?

Lovely Peaches, vlastným menom Brittany Johnson, sa narodila v USA 4. januára 2001 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Peaches je možno najznámejšia vďaka svojmu bývalému účtu TikTok, ktorý sledovalo viac ako 100 000 ľudí, ale ktorý bol odstránený, pretože opakovane porušila podmienky používania TikTok. Zdá sa, že Peaches sa jej „fanúšikom“ nepáčilo , ako ju na internete často nazývajú „zlou osobou“ a tvrdili, že každé video, ktoré nahrala na svoj účet, obsahovalo rovnakú hudbu.

Podľa správ stratila internetová hviezda Lovely Peaches starostlivosť o svoju dcéru. –> https://bit.ly/3ios2lv

pridané časopis J-14 na Piatok 7. augusta 2020

Od októbra 2020 má Peaches 19 rokov.

Raný život a vzdelanie

Peaches vychovávala jedináčik jej matka, upratovačka, a keďže o otcovi nehovorila, mnohí sa domnievajú, že jej rodičia spolu už nejaký deň nežijú.

Peaches bola v škole šikanovaná kvôli svojmu vzhľadu a váhe, a tak našla útechu na internete – vo veľmi ranom veku si založila svoj účet na Instagrame a začala pridávať fotografie, ktoré nafotila počas každodenného života. Peaches sa zapísala na strednú školu v roku 2015, ale šikanovanie tam pokračovalo, a preto sa začala hanbiť a začala sa vyhýbať ľuďom.

V roku 2019 maturovala a rozhodla sa nepokračovať na vysokej škole, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete – existuje veľa ľudí, ktorí veria, že Peaches nezmaturovala na strednej škole a že ju opustila vo veku 16 rokov.

Kariéra ako celebrita sociálnych médií

Peaches bola na Instagrame veľmi aktívna, ale jej účet bol z neznámych dôvodov odstránený – možno ho vymazala, ale vzhľadom na obsah, ktorý nahráva, sa vedenie mohlo rozhodnúť, že momentálne je na stránke iba fanúšikovská stránka Peaches, ktorá sleduje cez 2600 ľudí.

Má stránku na Facebooku, ktorá sa páči približne 300 ľuďom, zatiaľ čo jej účet na Twitteri momentálne sleduje takmer 3000 ľudí.

Peaches sa tiež snažila stať sa populárnou youtuberkou, pretože svoj kanál spustila 31. augusta 2013, pričom všetkých jej 45 videí bolo nahraných v rokoch 2017 a 2018. Kanál odoberá viac ako 440 ľudí a jej najobľúbenejšie video CupcakKe – Spoiled Milk Titties (Audio) si od 6. januára 2018 pozrelo viac ako 120 000 krát. Vo väčšine jej videí Peaches hovorí o zvádzaní mužov a nakaziť ich pohlavne prenosnými chorobami!

Peaches je aktívna aj na Patreone a svojim patrónom ponúka tri možnosti predplatného, ​​pričom presný počet koho a koľko peňazí dostáva mesačne, nie je známy.

Manžel a dcéra

Peaches tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale je známe, že otehotnela v 16 rokoch a rozhodla sa nepôjsť na potrat, ale porodiť svoju dcéru – preto je tu možnosť, že odpadla. školy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Lovely Peaches (@lovelypeachesmusicforever2001)

Peaches nehovorila o otcovi dievčaťa, ale predpokladá sa, že je to niekto z jej strednej školy, ktorý neskôr odmietol mať čokoľvek spoločné s ich dcérou.

Peaches dala svojej dcére meno Cory a väčšinou ju vychovávali rodičia. V marci 2019 Cory, vtedy vo veku 19 mesiacov, a jej babičku Catherine Hagelsteinovú zrazil džíp na križovatke v Carolina Beach a Cory zomrel na mieste , pričom Catherine skončila so zlomenou ľavou nohou a dnes musí chodiť s pomocou palice. Ľudia si Cory pamätajú ako energické dieťa, ktoré sa rado hralo so psami a rado sa stretávalo s ľuďmi.

Stále existujú ľudia, ktorí veria, že Cory, ktorá zomrela pri autonehode, nebola Peachesova dcéra a že Peachesova Cory je stále nažive a zdravá. Cory pri mnohých príležitostiach napísala o zranení svojej dcéry a jej predaji ľuďom, a preto ju polícia niekoľkokrát kontaktovala a navštívila.

Peaches nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými mohla byť, a od októbra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Peaches trávila väčšinu svojho voľného času na internete, vytvárala svoje videá, nahrávala obrázky a četovala so svojimi „fanúšikmi“, ale už nie je taká aktívna a predpokladá sa, že pracuje ako pokladníčka v supermarkete.

Je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbenci sú psi, ale má mačku, pretože je jednoduchšia na údržbu ako pes. Peaches uprednostňuje pobyt doma a zriedka ho možno vidieť na prechádzke alebo niečo robiť vonku.

Miluje sledovanie filmov a televíznych seriálov a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Angelina Jolie, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Bruce Almighty, Klamár klamár a Pán a pani Smithovci. Jej obľúbený televízny seriál je Charmed .

Výška a čisté imanie

Peaches má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 242 libier (110 kg).

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na niečo vyše 100 000 dolárov.