Koľko rokov má Loey Lane? Manžel, rozvod, priberanie, Wiki

ObsahKto je Loey Lane?

Loey Lane sa narodila v Georgii v USA 20. mája 1993 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je youtuberkou, hviezdou sociálnych sietí a plus-size modelkou , ktorá je snáď najznámejšia pre svoj kanál YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá o kráse a vlogovaní.

Raný život a vzdelanie. Kedy pribrala?

Loey bola vychovávaná ako jediné dieťa v Georgii jej otcom, ktorý bol stredoškolským učiteľom, a jej matkou, ktorá bola zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici. Loey tvrdila, že žila v strašidelnom dome, keďže vo veku dvoch rokov hovorila s mŕtvym mužom, o ktorom hovorila ako o plukovníkovi.

Počas navštevovania základnej školy mala miernu nadváhu a po tom, čo ju za to jej rovesníci šikanovali, nasadila Loey prísnu diétu. čo nakoniec viedlo k tomu, že trpela poruchou príjmu potravy anorexiou nervosa, čo ju prinútilo zvracať takmer všetko jedlo, ktoré by zjedla, a úplne ju prestala baviť. Po niekoľkomesačnom boji s anorexiou sa Loey vrátila k veľkému jedlu ako v minulosti a zmierila sa s tým, že môže byť väčšia ako ostatné dievčatá.

Po tom, čo Loey v roku 2011 zmaturovala na miestnej strednej škole, zapísala sa na vysokú školu, ktorú v roku 2015 ukončila bakalárskym titulom, čím sa stala zdravotnou sestrou.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Loey spustila svoj kanál YouTube 24. februára 2013 a odvtedy získala viac ako 2,1 milióna odberateľov a viac ako 280 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy. Má tendenciu nahrať aspoň dve videá každý týždeň a dve z jej najobľúbenejších sú Prečo by tučné dievčatá nemali nosiť bikiny, ktoré si od 15. mája 2015 pozrelo viac ako 14 miliónov krát, a Prečo muži nenávidia tučné ženy, ktoré bolo sledované zblízka od 15. júna 2014 až štyri milióny krát. Vďaka svojim videám, ktoré posilňujú schopnosti, bola Loey v roku 2015 odmenená cenou IT Girl Contest Award.

Je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach, ako je Instagram, pričom jej účet sleduje viac ako 650 000 ľudí, pričom odovzdala viac ako 3 600 obrázkov, z ktorých väčšina zobrazuje jej telo s nadváhou. Loey je aktívna na Twitteri od júla 2011 a nazbierala viac ako 160 000 sledovateľov, pričom má tendenciu tweetovať aspoň raz denne – jej účet na Facebooku má takmer 600 000 sledovateľov.

Loey je tiež speváčka a čo sa týka jej modelingovej kariéry, v roku 2015 sa objavila na titulnej stránke časopisu Skorch vo februárovom/marcovom čísle.

Je tiež televíznou osobnosťou, keď sa v roku 2018 objavila v jedinej epizóde dokumentárneho seriálu 50 Amazing Facts to Blow Your Mind, ktorý moderovali Matthew Santoro a Rhett & Link, a v roku 2019 v epizóde The Haunting of Loey Lane of dobrodružný hororový komediálny seriál BuzzFeed Unsolved: Supernatural . Loey je tiež spisovateľkou, pretože v októbri 2017 vydala svoju knihu Haunted in Hollywood: The Adventures of Loey Lane prostredníctvom Adaptive Studious – kniha sleduje všetky jej skúsenosti s duchmi a strašidelnými miestami.

Manžel a rozvod

Loey sa zoznámila so svojím teraz už bývalým manželom Tylerom, keď chodila na základnú školu a začali spolu chodiť rok pred zápisom na rovnakú strednú školu. Mnohokrát sa rozišli, keď spolu chodili niekoľko rokov, a potom sa rozhodli vziať, keď mala Loey 19 a Tyler 21 – a potom súhlasila, že sa s ním presťahuje do Kansasu. Všeobecne sa verí, že Tyler bol voči Loey hrubý kvôli svojej váhe a potom, čo vstúpil do armády, v roku 2016 opustila ich dom, požiadala o rozvod a vrátila sa do domu svojich rodičov – podľa klebiet, ktoré sa šíria internetom, sa odvtedy s Taylerom viac nestretli.

Existujú aj povesti, ktoré tvrdia, že Loey je lesbička alebo bisexuálka – nekomentovala svoju sexualitu, ale táto fáma sa zdá byť neopodstatnená.

Loey nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od októbra 2020 je slobodná, bola raz vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Loeyho koníčkom číslo jedna je rozprávanie o paranormálnych aktivitách s ľuďmi, ktorí mohli mať možnosť vidieť ducha alebo sa s ním porozprávať.

Rada cestuje a bola po celých Spojených štátoch, aby sa zúčastnila rôznych podujatí, ako aj rozprávala a povzbudzovala väčšie dievčatá, aby milovali svoje telá a prijali sa také, aké sú.

Je tak trochu shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát týždenne – často si kupuje bikiny a rada ich nosí. Veľa ľudí má napadol a urazil Loey na internete Tvrdí, že by nemala nosiť bikiny ani odhaľovať svoje telo, ktoré je nechutné, a že by nemala „šíriť obezitu“ – Loey nahrala video na svoj kanál YouTube, v ktorom čítala všetky nenávistné komentáre napísané o nej.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci rada pozerá filmy s hercami a herečkami Jimom Carreym, Tomom Hanksom a Anne Hathawayovou v hlavnej úlohe, ako napríklad Klamár, Klamár, Sleepless in Seattle a Les Miserables.

Vek, výška a čistý majetok

Loey má 27 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,62 m) a váži okolo 92 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na takmer 500 000 dolárov.