• Hlavná
  • Speváci
  • Koľko rokov má Larray? Vek, priateľ, etnická príslušnosť, výška, životopis

Koľko rokov má Larray? Vek, priateľ, etnická príslušnosť, výška, životopis

Larri Merritt – lepšie známy ako Larray – je americký influencer, spevák, YouTuber a tvorca obsahu TikTok narodený v znamení zverokruhu Raka 22. júla 1998 v Comptone v Kalifornii. Je známy svojimi virálnymi videami na internete a tým, že je súčasťou The Hype House.

ObsahSkorý život

Nie je veľa informácií o Larrayovom detstve a vzdelaní. Hoci identita jeho rodiny nie je známa, v rozhovore s Úžasná televízia , prezradil, že má 13 súrodencov: „Zábavná skutočnosť. Mám trinásť súrodencov a ani nežartujem. Môj otec...Môj otec je um...On ‚bol okolo bloku‘ je najlepší spôsob, ako to môžem povedať‘.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @larray

Hoci Larray vyrastal v Los Angeles, v určitom období v tínedžerskom veku sa presťahoval so svojím otcom mimo mesta.

Kariéra

Vine

Larray začal svoju kariéru ako tvorca obsahu v roku 2015, keď začal zdieľať vtipné videá na Vine a syn získal viac ako 100 000 sledovateľov. Hoci Larray's Vines už nie sú k dispozícii, pretože aplikácia je teraz ukončená, kompilačné videá jeho obsahu možno nájsť na internete .

YouTube

Po získaní obrovského počtu fanúšikov na Vine a dlho pred zatvorením webu Larray už začal skúmať ďalšie možnosti a založil svoj vlastný kanál YouTube.

Jeho debutom na platforme bolo video s názvom My Night Routine!, ktoré pochádza z 15. júna 2015 a do dnešného dňa prilákalo viac ako milión videní.

Štruktúra videí YouTube sa pre Larraya ukázala ako pozitívna, pretože mohol zdieľať dlhšie videá na širokú škálu tém vrátane životného štýlu, líčenia, módy, videohier a internetových virálnych výziev. Larray má teraz viac ako šesť miliónov predplatiteľov svojho kanála.

Okrem spolupráce s ďalšími známymi youtubermi, ako sú James Charles a The Dolan Twins, Larray vydal aj rôzne piesne ako First Place, Last Place, Latina, Thanos a Canceled.

TIK tak

Nedávno Larray začal zverejňovať obsah v krátkej video aplikácii TikTok, na ktorej získal viac ako 12 miliónov sledovateľov.

Jeho obsah na webe tvoria vtipné videá, na ktorých tancuje on a jeho kamaráti, a ďalšie komediálne situácie.

Jeho nesmierna sláva na TikTok mu tiež priniesla miesto v The Hype House, kreatívnom kolektíve tvorenom 19 členmi začiatkom roku 2020 s cieľom stať sa collab house, tradíciou influencerov, ktorú tvorí skupina žijúca spolu v dome. Tvorcom to môže poskytnúť potrebné prostriedky na tímovú prácu, ale aj pomôcť im nájsť „emocionálnu podporu pre to, čo môže byť vyčerpávajúca kariéra“, New York Times štátov.

Myšlienka vytvoriť The Hype House pochádza od Chasea Hudsona, Larrayovej hviezdy a priateľa TikTok. Dom sa nachádza v Los Angeles.

Aký je pôvod jeho umeleckého mena?

Larray je kombináciou jeho mena Larri a druhého mena popovej hviezdy Miley Ray Cyrus, ktorá bola Larrayovým detským idolom a obľúbenou speváčkou.

Osobný život

Etnická príslušnosť

Larray to potvrdil etnická príslušnosť je zmiešaná , keďže jeho matka je beloška a otec je Afro Latino.

Priateľ

Larray je otvorene gay a v marci 2019 začal chodiť so svojím kolegom influencerom a TikToker Brady Potterom, ktorý je tiež súčasným členom The Hype House. V októbri 2020 Larray oslávil svoj vzťah krásnou fotkou, na ktorej sú spolu Instagram : „Vzťahy prichádzajú s mnohými vzostupmi a pádmi, ale nejakým spôsobom o rok a 6 mesiacov neskôr stále nájdete spôsob, ako to so mnou zniesť. šťastné výročie, bebe alias biely muž John Smith.‘ Fotka nazbierala viac ako milión lajkov a viac ako 26 000 komentárov.

Vzťah s Otcom

V minulosti Larray robil rôzne žarty týkajúce sa jeho vzťahu s otcom, vrátane porovnávania s Marvelovým darebákom Thanosom z filmu Avengers: Endgame, keďže obaja údajne „zmizli“.

Napriek svojmu nonšalantnému postoju a negatívnym špekuláciám týkajúcim sa jeho vzťahu s otcom, Larray zverejnil fotku so svojím predkom na svojom Instagramový účet v júni 2020 s nasledujúcim popisom: „Šťastný deň otcov, otec. Chýbaš mi'.

Hoci bol príspevok určený na oslavu lásky medzi otcom a synom, príspevok prebudil ďalšie klebety a niektorí Larrayovi fanúšikovia sa pýtali, či je jeho otec mŕtvy.

Larray vyvrátil tieto fámy v neskoršom videu a odhalil, že jeho otec je momentálne uväznený, čo je dôvod, prečo mu chýba.

Falošná správa o úmrtí

V septembri 2020 niekto na internete zverejnil odkaz na channel45news, ktorý odhalil, že Larray údajne zomrel, pričom ako príčinu uviedol „epilepsiu v domácich funkciách“.

Hoci bola téma vážna, bola bol neskôr odhalený že ten príspevok bol žart a že Larray je veľmi živý. Napriek tomu sa niektorí z Larrayových fanúšikov začali na jeho účtoch na sociálnych sieťach pýtať na jeho súčasný zdravotný stav.

Kontroverzia strany

V júli 2020 sa Larray zúčastnil na oslave svojich narodenín, ktorú zorganizoval model a influencer Nikita Dragun.

Oslavy sa zúčastnilo niekoľko online celebrít, ako napríklad Charli D’Amelio a James Charles. Strana bola silná kritizované médiami , ako sa konalo počas pandémie v Los Angeles, kde v súčasnosti rastie počet prípadov COVID-19. YouTuber Tyler Oakley tiež verejne prejavil svoj nesúhlas so stranou a označil niektorých jej asistentov – vrátane Larraya – na Twitteri so správou: „Zvážte sociálne dištancovanie, nosenie masky a používanie vašich obrovských platforiem na podporu zodpovednosti počas celosvetová pandémia“.

Larray odpovedal na tento Tweet slovami: „Na 100 % chápem, odkiaľ pochádzaš, a bola to hlúposť. Urobím to lepšie a budem to brať vážne. vážim si ťa tyler veľa lásky.

Čistá hodnota

Odhadovaná čistá hodnota Larraya je ku koncu roka 2020 viac ako 1 milión dolárov, čo je výsledkom jeho práce ako ovplyvňovateľa sociálnych médií, YouTubera a TikToker.

Fyzický vzhľad

Larray má štíhlu, ale atletickú postavu a pekné črty. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,80 m) a váži približne 132 libier (60 kg).

Zaujímavosti

  • Jeho stará mama sa objavila v niekoľkých jeho videách.
  • V ranom detstve spravoval fanúšikovskú stránku Miley Cyrus.
  • Jeho obľúbená videohra je Pokémon.
  • V auguste 2020 utrpel zranenie, keď sa snažil tancovať pieseň WAP od Cardi B.
  • Svoje narodeniny zdieľa so Selenou Gómez.