Koľko rokov má Kylin Kalani? Vek, výška, rodičia, priateľ, Wiki

ObsahKoľko rokov má Kylin Kalani? Wiki Bio

Kylin Kalani sa narodila v USA 30. decembra 2005 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec, má americkú národnosť a má 14 rokov. Je hviezdou Instagramu, speváčkou, televíznou osobnosťou a modelkou , ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojmu instagramovému účtu Groove With Me Kylin, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 400 000 ľudí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Stále píšem, pretože mi ❤️ a záleží mi na TEBE! ❤️ Na čom záleží, je uverejňovanie príspevkov pre mojich sledovateľov, ktorí ma milujú a záleží im na mne a možno niekomu trochu vylepšiť deň. Koniec koncov, nie je to najdôležitejšie?

Príspevok zdieľaný používateľom Kylin Kalani (@kylinkalani) 25. júla 2020 o 9:31 PDT

Nahrala okolo 65 obrázkov, väčšinou zameraných na tie, ktoré nasnímala počas jej fotenia, pričom má záujem aj o zdieľanie obrázkov a videí nasnímaných počas svojho každodenného života.

Detstvo a vzdelanie

Kylin vyrastala v New Yorku, kde ju ako jediné dieťa vychováva jej otec, obchodník, a jej matka, ktorá je v domácnosti . Kylin sa začala zaujímať o modeling už vo veľmi ranom veku, keďže väčšina jej rovesníčok na základnej škole denne čítala dievčenské časopisy a väčšina z nich snívala o tom, že sa stanú známymi herečkami a modelkami.

Kylin sa tiež zaujímal o množstvo iných vecí, ako je spev, učenie sa hrať na gitare a čítanie kníh. Strednú školu začala navštevovať v septembri 2019 a nezdá sa, že by sa po imatrikulácii zapísala na vysokú školu, ale skôr plánuje kariéru modelky.

Kariéra ako modelka a iné aktivity

Kylin používa svoj instagramový účet na propagáciu niekoľkých značiek, ktoré vyrábajú prevažne energetické nápoje a zdravé potraviny – jej instagramový účet je jedným z jej hlavných zdrojov príjmu.

Je aktívna aj na platforme TikTok, na ktorej ju sleduje viac ako 23 000 ľudí a nazbierala viac ako 200 000 lajkov – zvyčajne nahráva aspoň jedno krátke video denne. Pokúsila sa stať aj youtuberkou, na svoj kanál nahrala niekoľko videí, no čoskoro od tohto nápadu upustila.

Svoju modelingovú kariéru odštartovala v roku 2018, keď bola pozvaná, aby sa objavila v reklame na Apple iPhone, a uznanie získala v tom istom roku, keď kráčal po móle počas týždňa módy v New Yorku (NYFW) a bol pozvaný, aby sa opäť objavil na NYFW v roku 2020.

Bola súčasťou niekoľkých ďalších módnych podujatí, vrátane londýnskeho týždňa módy, na ktorom sa zúčastnila šiestich návrhárov, či týždňa módy v Los Angeles, medzi inými.

Kylin v súčasnosti pôsobí ako Lead Fashion Model v televíznom seriáli reality Rising Fashion, ktorý má zatiaľ sedem epizód a ktorého cieľom je nájsť potenciálnych modeliek a návrhárov a dať im šancu stať sa súčasťou niektorých z najprestížnejších a najobľúbenejších módnych podujatí. v módnom priemysle.

Prehliadka tiež hrá Alexa Villalta a Alejandro Benitez, ale nevzbudila veľkú pozornosť, zatiaľ čo ju hodnotila jedna osoba na webovej stránke IMDb.com na hodnotenie filmov a televíznych seriálov, ktorá ju ohodnotila 10/10 pre jej jedinečnosť.

Rodina, priatelia a priateľ

Kylin je veľmi blízka svojej matke a na svojom instagramovom účte zdieľala niekoľko obrázkov, na ktorých sú obaja spolu. Hoci Kylin rád trávi čas so svojimi priateľmi a spoznávaním nových ľudí , má len jediného blízkeho priateľa, s ktorým zvyčajne trávi väčšinu svojho voľného času.

Dotknuté dievča nie je možné vidieť na žiadnom z Kylinových obrázkov na Instagrame, pretože radšej nepriťahuje veľkú pozornosť.

Všeobecne sa verí, že Kylin je ešte príliš mladá na to, aby chodila, zatiaľ čo internetom kolujú zvesti, že už niekoľko mesiacov má vzťah so svojou stredoškolskou láskou. Títo dvaja sa údajne stretli v novembri 2019, keď ich počas hodiny zoznámil spoločný priateľ a krátko nato začali spolu chodiť.

Záľuby a iné záujmy

Kylin sa zaujíma o rôzne veci a momentálne sa učí hrať na klarinet. Dúfa, že sa v budúcnosti stane herečkou a príležitostne sa zúčastňuje konkurzov na televízne úlohy, ale zatiaľ nedostala šancu objaviť sa v žiadnom filme alebo televíznom seriáli. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, Maddie a Ande, ktorí sú často uvádzaní na jej fotkách na Instagrame .

Kylin rada cestuje a hoci je ešte veľmi mladá, pracovne už bola vo viacerých štátoch USA, pričom jej najobľúbenejším mestom z tých, ktoré doteraz navštívila, je Londýn v Anglicku.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Brat Pitt a Anne Hathaway, zatiaľ čo tri z jej obľúbených filmov sú Zoznámte sa s Joe Blackom, Pán a pani Smithovci a Jeden deň.

Kylinova čistá hodnota a vzhľad

Kylinovo čisté imanie sa k júnu 2020 odhadovalo na viac ako 150 000 dolárov. Farba jej vlasov a očí je hnedá a je vysoká 1,7 metra.