• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má Kaycee Rice? Vek, výška, čistá hodnota, priateľ, životopis

Koľko rokov má Kaycee Rice? Vek, výška, čistá hodnota, priateľ, životopis

ObsahŽivotopis Kaycee Rice Wiki

Kaycee Rice sa narodila vo Woodlands Hills v Kalifornii v USA 21. októbra 2002 – jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je tanečnicou, herečkou a hviezdou sociálnych sietí , ktorý môže byť známy tým, že sa zúčastnil druhej sezóny tanečnej súťažnej šou World of Dance, ktorú moderovali Derek Hough, Jennifer Lopez a Ne-Yo a ktorá sa vysiela od roku 2017. Víťazom šou sa stáva „The Najlepší na svete a vyhráva 1 milión dolárov – World of Dance vyhral jednu Primetime Emmy a bol nominovaný na osem ďalších cien.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kaycee Rice (@kayceericeofficial)

Detstvo a vzdelanie

Kaycee bola vychovávaná spolu so sestrou Kylie a bratom Deonom vo Woodlands Hills ich otcom, ktorý bol stand-up komikom, a ich matkou, ktorá prevádzkuje vlastné tanečné štúdio – Studio 13.

Kaycee, motivovaná svojou matkou, sa začala zaujímať o tanec vo veku štyroch rokov a zároveň prejavila záujem stať sa modelkou. Tancovala v matkinom štúdiu a čoskoro sa pripojila k svojej prvej tanečnej skupine a začala navštevovať konkurzy. V roku 2015 bola korunovaná ako Teen Miss Dance Icon a vyhrala hlavnú cenu na medzinárodnom finále Thunderstruck 2015 – súčasťou jej ceny bol zájazd do Paríža vo Francúzsku za všetky náklady.

Kaycee len nedávno imatrikulovala v roku 2020 a zdá sa, že sa nezapíše na vysokú školu, ale radšej sa bude venovať svojej kariére tanečnice.

Kariéra tanečnice a herečky

Kaycee získala uznanie, keď bola pozvaná, aby sa objavila so svojou tanečnou skupinou Ethereal v epizóde Dance Moms zo série In Abby's Trash, Cathy's Treasure. Potom sa objavila v ďalšej sérii – Mackenzie’s Time to Shine – predtým, ako sa pripojila k tanečnej skupine immaBEAST a neskôr lilBEASTS.

pridané Kaycee Rice na Utorok 17. novembra 2020

Dňa 22. októbra 2013 sa Kaycee objavila ako tanečnica vo videohre Just Dance Kids 2014 a o niekoľko dní neskôr Katty Parry zdieľala jedno z Kayceiných tanečných videí, ktoré jej pomohlo stať sa populárnou na sociálnych sieťach. Do konca roka tancovala aj v Queen Latifah Show.

V roku 2016 sa Kaycee objavila v televíznom špeciálnom udeľovaní cien Radio Disney Music Awards, pričom v tom istom roku sa objavila aj jej debutová filmová rola, kde stvárnila hlavnú postavu Jase v krátky film How to Catch a Ghost – vo filme si zahrali aj Adam Sevani a Regan Aliyah a sleduje dievča, ktoré sa snaží chytiť ducha žijúceho v jej podkroví.

V roku 2017 Kaycee stvárnila Maggie v pilotnej epizóde rodinnej série The Neighborhood, no nezachytila ​​ju žiadna sieť, potom sa v tom istom roku objavila ako Populárna dievčina v epizóde Dance komediálneho seriálu Wet Hot American. Leto: O desať rokov neskôr. Nasledujúci rok sa objavila ako hosť v jedinej epizóde talkshow To the Pointe s Kristyn Burtt, zatiaľ čo v roku 2019 sa stala trochu populárnou po tom, čo bola pozvaná, aby si zahrala Avery James, z hlavných postáv komediálneho seriálu Sunnyside. Up, v ktorom si zahrala po boku Annie LeBlanc a Chase Liefelda. Najnovšie sa objavila v krátkom hudobnom videu Justina Biebera That’s What Love Is.

Prítomnosť na sociálnych sieťach

Kaycee je YouTuberka, keďže svoj kanál spustila 25. januára 2010 a dnes ho odoberá takmer 550 000 ľudí a má spolu viac ako 18 miliónov pozretí všetkých jej videí – väčšinou nahráva videá súvisiace s jej každodenným životom, zatiaľ čo jej najpopulárnejšie video CHOREOGRAFIA LIETADLA *veselé* – Kaycee Rice si od 13. októbra 2018 pozrelo viac ako 3,6 milióna krát.

Kaycee zhromaždila na Instagrame viac ako 2,2 milióna sledovateľov, zatiaľ čo odovzdala približne 2 600 obrázkov. Od júna 2013 je aktívna aj na Twitteri a dnes ju sleduje viac ako 53 000 ľudí. Denne nahráva obsah na svoj účet TikTok a dnes ho sleduje viac ako 1,3 milióna ľudí, pričom nazbierala takmer 40 miliónov hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá a obrázky dohromady.

Milovať život a priateľa

Kaycee randí so Seanom Lewom od roku 2018 a zatiaľ čo prvý pár mesiacov svoj vzťah tajili, čoskoro si ich niekoľko fanúšikov Kaycee všimlo bozkávanie, čo ich priviedlo k tomu, že oznámili, že sú spolu.

Sean Lew sa narodil vo Walnut v Kalifornii v USA 25. novembra 2001 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je tanečníkom, choreografom, kuchárom, učiteľom tanca, hercom, modelom a dnes filantropom, ktorý získal uznanie vo veku 11 rokov , keď sa jeho video s tancom na pieseň Applause od Lady Gaga stalo virálnym na internete – zúčastnil sa mnohých súťaží a televíznych relácií vrátane World of Dance a Dancing with the Stars.

Kaycee nehovorila o žiadnych iných chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, a od októbra 2020 sa stretáva so Seanom Lewom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Kaycee je tiež fitnesska, ktorá nedávno získala certifikát, ktorý jej umožňuje pracovať ako fitness tréner. Hoci drží prísnu diétu, stále si dovoľuje jedno alebo dve cheaty týždenne a zvyčajne jedáva tmavú čokoládu, ktorá je jednou z jej obľúbených sladkostí.

Kaycee rada cestuje a jej kariéra ju zaviedla po celých Spojených štátoch, ako aj do niekoľkých európskych krajín, ako je Anglicko, Francúzsko a Nemecko.

Je milovníčkou zvierat a za posledných päť rokov bola dobrovoľníčkou v útulku pre zvieratá pri mnohých príležitostiach.

Vo svojom voľnom čase Kaycee rada pozerá filmy s niektorými zo svojich obľúbených hercov Jimom Carreym, Willom Smithom a zosnulým Robinom Williamsom v hlavnej úlohe, ako sú Bruce Almighty, Muži v čiernom a Patch Adams – tiež rada pozerá sitcomy a je veľká fanúšik Priateľov.

Vek, výška a čistý majetok

Kaycee má 18 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1,57 metra a váži okolo 48 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 150 000 dolárov.