• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má Jacob Bertrand? Vek, výška, priateľka, životopis

Koľko rokov má Jacob Bertrand? Vek, výška, priateľka, životopis

ObsahKoľko rokov má Jacob Bertrand? Wiki Bio

Jacob Bertrand sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 6. marca 2000 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby, má americkú národnosť a v polovici roku 2020 má 20 rokov. On je herec , pravdepodobne najlepšie známy pre jeho stvárnenie titulnej úlohy vo filme Kirby Buckets, rovnomennom poloanimovanom komediálnom seriáli, ktorý vytvorili Mike Alber a Gabe Snyder a v ktorom si zahrali aj Mekai Curtis a Cade Sutton. Séria sleduje 13-ročného chlapca, ktorého kresby ožívajú, a Carsen Warner získal nomináciu na cenu Young Entertainer Award za najlepšieho hosťujúceho herca v hlavnej úlohe – televízny seriál, zatiaľ čo Olivia Stuck bola nominovaná na cenu Young Entertainer Award za najlepšiu hlavnú úlohu. Mladá herečka – televízny seriál.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Najlepší darček, aký som kedy dostal @suzannessucculents @spencerlist

Príspevok zdieľaný používateľom Jacob Bertrand (@thejacobbertrand) 11. marca 2020 o 12:06 PDT

Detstvo a vzdelanie

Jacob bol vychovaný v Los Angeles spolu so svojím mladším bratom Blakeom a staršou sestrou Makennou, ich otcom, ktorý je účtovníkom, a matkou, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Jacob začal hrať vo veľmi ranom veku, keď mu rodičia zariadili, aby navštevoval hodiny herectva v miestnom divadle, keď mal päť rokov. Debutoval v roku 2007 keď nahovoril Chlapca vo fantasy filme Mitcha Alboma For One More Day s Michaelom Imperiolim a Ellen Burstyn v hlavných úlohách, ktorý je o samovražednom mužovi, ktorý strávi deň so svojou zosnulou matkou – film získal jednu cenu a bol nominovaný na 11. iné, vrátane Primetime Emmy, zatiaľ čo to slúžilo ako štartovacia rampa pre Jacobovu kariéru.

Počas navštevovania strednej školy veľmi športoval, pretože hral futbal a futbal, ale väčšinou sa sústredil na prácu vo filmovom priemysle – po imatrikulácii v roku 2018 sa Jacob nezapísal na vysokú školu, ale rozhodol sa zamerať na herectvo.

Jacobove úlohy vo filmoch

V roku 2008 Jacob stvárnil vedľajšiu postavu v horore House, ktorý režíroval Robby Henson a napísali ho Ted Dekker a Rob Green, ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť. Nasledujúci rok Jacob hral Thomasa Wilkinsa v kriminálnom trileri Duress, o mužovi, ktorého prenasledovali vízie jeho manželky, ktorá spáchala samovraždu.

Jacob nahovoril (neuverené) dieťa v dramatickom filme November Christmas, v ktorom hrali Sam Elliott, John Corbett a Sarah Paulson a ktorý je o mladom dievčati, ktoré s pomocou svojej rodiny bojuje s rakovinou a v tom istom roku sa objavil v romantickej komédii How Do You Know, the romantická komédia Little Fockers a krátke rodinné video The Burying Beetle. V roku 2011 sa objavil bez uvedenia v troch filmoch – Water for Elephants, Beyond the Blackboard a Judy Moody and the Not Bummer Summer, predtým ako bol pozvaný, aby stvárnil vedľajšiu postavu v krátkom komediálnom filme Little in Common, ktorý režíroval Adam Bernstein a je o troch rodinách, ktoré sa spriatelia, pretože ich deti hrajú za rovnaký futbalový tím.

V roku 2012 Jacob nahovoril chlapca v komediálnom rodinnom filme Zúbková víla 2, ktorý získal dosť slabé recenzie, a hral Dannyho v komediálnom mysterióznom filme Sunset Stories, ktorý napísal a režíroval Ernesto Foronda a je o dvoch ľuďoch, ktorí hľadajú chýbajúci chladič v okolí Los Angeles – bol to kritický úspech, pretože získal tri ocenenia a bol nominovaný na tri ďalšie. V tom istom roku tiež Jacob hral Baxtera Campbella v krátkom rodinnom filme The Lepidoctor, ktorý získal Jonathana Barenboima cenu za študentský film na Medzinárodnom filmovom festivale v Hamptons, a tiež nahovoril Bluthe Hollow Townperson v úspešnom animovanom dobrodružnom komediálnom filme ParaNorman, v ktorom hral Kodi. Smit-McPhee, Anna Kendrick a Christopher Mintz-Plasse a získal 19 ocenení, pričom bol nominovaný na 46 ďalších, vrátane Oscara za najlepší animovaný film (Sam Fell).

Jacob pokračoval v ďalšom neprípustnom účinkovaní v dramatickom filme Little Red Wagon, predtým ako dal svoj hlas Montymu v animovanom akčnom dobrodružnom filme Rise of the Guardians s populárnymi hercami Hughom Jackmanom, Alecom Baldwinom a Isla Fisher, ktorý nasleduje po Immortal Guardians, ktorí majú chrániť deti na celom svete po tom, čo ho napadne Pitch, zlý duch. Film získal 14 ocenení a bol nominovaný na 32 ďalších, vrátane Zlatého glóbusu za najlepší animovaný hraný film. Niektoré z nasledujúcich úloh Jacoba boli v animovanom dobrodružnom komediálnom filme Tom a Jerry's Giant Adventure a v komediálnom rodinnom filme Jinxed v roku 2013 a v kriminálnom trileri The Gambler v roku 2014 (neuvedené). V tom istom roku sa Jacob objavil ako OB v komediálnom filme Ostrov Neckpee, ktorý prešiel skôr bez povšimnutia, na rozdiel od komediálneho rodinného fantasy filmu The Swap, v ktorom stvárnil jednu z hlavných postáv Jacka Malloya a ktorý bol nominovaný na tri ceny. .

Dve z najnovších rolí Jacoba vo filmoch boli v kriticky uznávanom akčnom dobrodružnom sci-fi filme Ready Player One v roku 2018 – ktorý získal 11 ocenení a bol nominovaný na 53 ďalších vrátane Oscara za najlepší počin vo vizuálnych efektoch – a krátkom filme Goodbye. Amerika v roku 2019.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jacob debutoval v televíznom seriáli (bez udania) v roku 2010, keď stvárnil chlapca v epizóde Wassup komediálneho seriálu Parenthood, ktorý mal v USA veľký úspech, pretože získal 15 ocenení a bol nominovaný na 39 ďalších, vrátane Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe v seriáli, minisérii alebo filme stvorenom pre televíziu pre Monicu Potterovú.

Potom sa objavil v jednotlivých epizódach akčného seriálu The Cape a komediálneho seriálu The Middle, než bol pozvaný, aby stvárnil vedľajšiu postavu Abela v štyroch epizódach seriálu Homeschooled – bol zrušený po odvysielaní šiestich epizód.

Jacob hosť hral ako Darren epizóda Pawnee Rangers z komediálneho seriálu Parks and Recreation, v ktorom si zahrali Amy Poehler a Jim O'Heir a bol obrovským hitom, pretože získal 25 ocenení vrátane jedného Zlatého glóbusu za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – komédii alebo muzikáli, pričom bol nominovaný. za viac ako 140 ďalších ocenení. Niektoré z jeho úloh, ktoré nasledovali, boli v jednotlivých epizódach seriálu Community v roku 2011, iCarly a The Legend of Korra v roku 2012.

Jacobsova prvá dôležitá úloha v televíznom seriáli bola v roku 2013, keď stvárnil Henryho Formana v 16 epizódach z 19 v rodinnej komediálnej sci-fi sérii Marvin Marvin, v ktorej hrali Lucas Cruikshank, Victory Van Tuyl a Pat Finn. mimozemského chlapca, ktorý prichádza na Zem, pretože vojna hrozí zničením jeho planéty.

Jacob bol chválený aj za stvárnenie jednej z hlavných postáv, Gila, ktorému vyjadril svoj hlas v 48 epizódach animovaného komediálneho seriálu Bubble Guppies, ktorý sa vysielal v rokoch 2011 až 2020 a získal šesť ocenení, pričom bol nominovaný na 14 ďalších.

Dve z Jacobových najnovších úloh v televíznom seriáli boli v animovanom akčnom dobrodružnom seriáli The Lion Guard v roku 2017, v ktorom vyjadril svoj hlas Chama v epizóde Rafiki's New Neighbors, a v akčnom komediálnom seriáli Cobra Kai, ktorý sa vysiela od roku 2018 a ktorý Hlavné postavy si zahrali Xolo Mariduena a Ralph Macchio.

Milujte život a vzťahy

Jacob tajil detaily zo svojho milostného života pred pozornosťou médií, no predpokladá sa, že bol romanticky spojený s Američanmi. herečka a modelka Peyton Roi List , po boku ktorého si v roku 2016 zahral vo filme The Swap.

Mnohí z fanúšikov týchto dvoch veria, že spolu chodili takmer rok predtým, ako sa v lete 2017 rozišli, pretože dovtedy často nahrávali obrázky, na ktorých sú spolu, na svoje účty Instagram. Od dnešného dňa sa zdá, že Jacob je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Peyton sa narodila na Floride v USA 6. apríla 1998 a je to herečka, ktorá je snáď najznámejšia pre svoje hlavné úlohy vo filmoch, ako je napríklad romantický film o dospievaní Remember Me uvedený v kinách v roku 2010, webový sociálny sci-fi triler The Thnning, ktorý vyšiel v roku 2016, a jeho pokračovanie The Thnning: New World Order vydané v roku 2018.

Záľuby a iné záujmy

Jacob sa zaujíma o hudbu a hrá na gitaru v nádeji, že sa raz stane slávnym hudobníkom a založí si vlastnú kapelu.

pridané jakob bertrand. na Nedeľa 5. marca 2017

Rád cestuje a je milovníkom prírody, čo je jeden z dôvodov, prečo navštívil mnoho atraktívnych prírodných lokalít v USA, vrátane Grand Canyonu v Arizone. Rád jedáva dobré jedlo, najradšej má pizzu a špagety, pričom je aj milovníkom koláčov a sladkostí. Jednou z Jacobových hlavných záľub je robiť si žarty zo svojich priateľov a rodiny, no rád robí aj výzvy.

Jacob zvyčajne pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, Jim Carrey a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú I Am Legend, Ace Venture: Pet Detective a franšízový Harry Potter.

Jakubov čistý majetok

Jakubov čistý majetok je odhaduje na viac ako 1 milión dolárov od júna 2020. Jeho farba vlasov a očí je hnedá, zatiaľ čo jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m).