Koľko rokov má Gabriela Bee? Kde žije rodina Eh Bee?

ObsahGabriela Bee Wiki Bio

Gabriela ‘Miss Bee’ Burgos, známa aj ako Miss Monkey, sa narodila v Ontáriu v Kanade 9. septembra 2006 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je hviezdou sociálnych sietí, speváčkou a youtuberkou , ktorý je známy najmä tým, že je členom rodiny Eh Bee, ktorá bola veľmi aktívna na už neexistujúcej sieti Vine a dnes je aktívna na YouTube a rôznych sociálnych sieťach. Rodina žije v Ontáriu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný gabi b (@gabrielabee)

Raný život, rodina a vzdelanie

Gabriela je vychovávaná po boku svojho brata Roberta Burgosa, čiže „Mr. Monkey“, ich otec Andres Burgos alebo „Papa Bee“ a ich matka Rossana Burgos alebo „Mama Bee“ – rodina začala byť aktívna na internete v januári 2013 a Gabrielini rodičia sú tiež modelky a biznismeni, keďže podpísali zmluvy s rôznymi spoločnosťami a značkami vrátane Johnson & Johnson, Toyota a Pepsi.

Gabriela sa začala zaujímať o šport už na základnej škole a vďaka aktivitám rodičov na internete sa začala zaujímať o spev a tanec.

Keď si jej matka všimla, že je talentovaná, prihlásila ju do speváckej školy a Gabriela si svoje herecké schopnosti precvičovala aj v dramatickom krúžku svojej školy.

Len nedávno v roku 2020 sa zapísala na strednú školu, a hoci ju do imatrikulácie čakajú ešte štyri roky, Gabriela už vyjadrila túžbu ísť na vysokú školu.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Ako rodina opísala v sekcii bio na svojom YouTube kanáli, ich hlavným cieľom je, aby si rodičia pozreli ich videá a naučili sa, ako sa baviť so svojimi deťmi a inými polovičkami.

ich kanál, Včelia rodina bola spustená 21. júna 2013 a odvtedy získala viac ako deväť miliónov odberateľov a viac ako 2,5 miliardy zhliadnutí všetkých ich videí dohromady. Dve z najobľúbenejších rodinných videí sú GUMMY FOOD vs REAL FOOD!! ktorý bol od 15. apríla 2017 zhliadnutý viac ako 100 miliónmi krát a FORTNITE DANCE CHALLENGE! – (V reálnom živote), ktorý si od 26. apríla 2018 pozrelo viac ako 96 miliónov krát.

Rodina je tiež veľmi aktívna na Facebooku, pretože ju sleduje viac ako 1,8 milióna ľudí, pričom odovzdali takmer 2 000 obrázkov, ktoré väčšinou vznikli počas ich každodenného života.

Najmenej aktívni sú na Twitteri, no sleduje ich cez 110 000 ľudí, pričom na Facebooku majú viac ako 10 miliónov fanúšikov. Gabriela a zvyšok štábu sa mimoriadne starajú o svoj TikTok, na ktorý každý deň nahrajú aspoň jedno komediálne video, a tak nazbierali viac ako 5,7 milióna sledovateľov a viac ako 82 miliónov lajkov všetkých svojich videí a obrázkov dohromady.

Gabriela má aj svoj vlastný kanál, ktorý spustila 19. mája 2018 a ktorý dnes odoberá viac ako 1,6 milióna ľudí a celkovo má takmer 125 miliónov pozretí všetkých jej videí – väčšinou sa zameriava na nahrávanie svojich skladieb, herné videá. a iné náhodné veci.

Na Instagrame Gabrielu sleduje takmer 700 000 ľudí a na Twitteri má 8 000 sledovateľov. Je tiež hviezdou TikTok, pretože ju sleduje viac ako šesť miliónov fanúšikov a nazbierala viac ako 126 miliónov hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá a obrázky dohromady.

Gabriela je tiež speváčka, ktorá vydala svoj singel By Myself v roku 2019, pričom jeho videoklip bol nahraný na YouTube 3. novembra 2019 – niektoré z populárnych piesní, ktoré prebrala, sú The Final Countdown, Dancing By Myself a High Hopes.

Milujte život, vzťahy a priateľov

Mnohí veria, že Gabriela je ešte príliš mladá na to, aby chodila, no aj tak je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť.

Boli však dvaja ľudia, ktorí tvrdili, že videli Gabrielu tráviť čas so svojou kamarátkou zo strednej školy a že sa držali za ruky – neboli poskytnuté žiadne obrázky na podporu ich tvrdení a príspevok o tomto už bol z webovej stránky Reddit odstránený. .

Gabriela je vysoko spoločenský človek, ktorý má veľa priateľov, no väčšinu voľného času trávi so svojimi rodičmi, pretože všetci musia spolupracovať a vytvárať obsah pre ich početné účty na sociálnych sieťach. Má jednu najlepšiu kamarátku, ktorú možno vidieť na niektorých jej obrázkoch na Instagrame a ktorú možno v zriedkavých prípadoch vidieť aj vo videách jej rodiny.

Od októbra 2020 je Gabriela slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Gabrielino obľúbené ročné obdobie je zima, pretože uprednostňuje sneh pred morom, je vášnivou lyžiarkou a vie aj snowboardovať – rodina trávi každý rok aspoň jeden týždeň vysoko v horách vo svojom obľúbenom lyžiarskom stredisku.

Miluje ochutnávanie rôznych kuchýň – jej obľúbená je talianska, zatiaľ čo jej obľúbeným jedlom je pizza.

Gabriela rada cestuje a rodina bola vo viacerých kanadských mestách, boli aj v New Yorku a na Floride v USA a vo Francúzsku v Európe.

Vo svojom voľnom čase a príležitostne so svojou rodinou Gabriela rada pozerá filmy a niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek je Johnny Depp, Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Piráti z Karibiku, Bad Boys a Leon: Profesionál.

Vek a výška

Gabriela má 14 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži približne 54 kg.

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Čistý majetok včelej rodiny sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.