• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má EvanTubeHD? Vek, Wiki, čistá hodnota, rodičia, tvár

Koľko rokov má EvanTubeHD? Vek, Wiki, čistá hodnota, rodičia, tvár

ObsahEvanTubeHD Wiki Bio

Evan Lee sa narodil v Pensylvánii v USA 6. decembra 2005 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je hercom, YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí , ktorý je snáď najznámejší vďaka svojmu hlavnému kanálu YouTube pod EvanTubeHD, ktorý používa na recenzie hračiek – kanál je vhodný pre rodiny.

Detstvo, rodičia a výchova

Evana vychováva spolu so svojou sestrou Jillian ich otec Jared, ktorý sa objavil v mnohých Evanových videách a je známy ako „DaddyTube“, a ich matka, ktorú Evan nazýva „MommyTube“.

Ako väčšina detí, aj Evan vyrastal pri hraní s hračkami a potom, čo mu rodičia začali každý týždeň kupovať nové, stal sa Evan už vo veľmi ranom veku trochu kritikom hračiek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný EvanTubeHD (@evantubehd)

Vo veku siedmich rokov sa začal zaujímať aj o hranie videohier a väčšinu svojho voľného času trávil buď hraním hier, alebo trávením času so svojimi rovesníkmi, ktorí tiež hrajú hry. Len nedávno v roku 2019 sa zapísal na strednú školu a nezdá sa, že plánuje navštevovať vysokú školu potom, čo (a ak) zmaturuje.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Evan má päť kanálov YouTube. 21. septembra 2011 spustil svoj hlavný kanál EvanTubeHD, ktorý dnes odoberá viac ako 6,6 milióna ľudí a celkovo má viac ako 4,2 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí – najobľúbenejšie video kanála NAJVÄČŠÍ GUMMY WORM na svete vs. KID! od 14. apríla 2013 si ho pozrelo viac ako 143 miliónov krát. Okrem recenzovania hračiek Evan nahráva aj videá s výzvami a rodinnými hrami.

Svoj druhý kanál The Tube Family spustil 21. apríla 2012 a dnes ho odoberá takmer 3,8 milióna ľudí a celkovo má viac ako 2,3 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí. Tento kanál sa používa na nahrávanie videí zo zákulisia a obsahuje celú Evanovu rodinu, ich každodenné aktivity a ďalšie náhodné veci – najobľúbenejšie video kanála GUMMY FOOD vs. REAL FOOD CHALLENGE Parents Edition!!! od 2. marca 2017 si ho pozrelo viac ako 40 miliónov krát.

Jeho tretí kanál – EvanTubeGaming – spustil 16. apríla 2013 a má viac ako 1,8 milióna odberateľov a približne 510 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí spolu.

Evan a jeho otec prevádzkujú tento kanál spoločne a väčšinou nahrávajú videá, na ktorých hrajú hry ako Fortnite, Minecraft a Skylanders – najsledovanejšie video na tomto kanáli MINECRAFT LAVA TEMPLE!!! bol od 13. júla 2014 zhliadnutý takmer 15 miliónmi krát.

Evanov štvrtý kanál JillianTubeHD bol spustený 11. marca 2013 a má takmer 1,6 milióna odberateľov a viac ako 410 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí – hoci kanál pôvodne vytvoril a prevádzkuje Evan, dnes ho väčšinou vedie jeho sestra Jillian, ktorá nahráva videá s výzvou, žartom a recenziou hračiek. Najpopulárnejšie video na kanáli BEND THE RULES Music Video ft. EvanTubeHD & The Beatrix Girls si od 24. apríla 2016 pozrelo takmer 70 miliónov krát.

Piaty a najnovšie spustený Evanov kanál, DTSings, sa objavil 1. augusta 2017 a má takmer 150 000 odberateľov a celkovo nazbieral takmer sedem miliónov zobrazení všetkých svojich videí. Kanál vedie väčšinou Evanov otec, ktorý nahráva svoje covery slávnych piesní od Disneyho a niekedy sa k nemu pridá aj zvyšok rodiny, aby spieval. Najpopulárnejšie video kanála YOU’RE WELCOME – Disney's MOANA – Dwayne The Rock Johnson (DTSings Cover) si od 13. novembra 2017 pozrelo viac ako 1,4 milióna krát.

Evan je aktívny aj na Instagrame a sleduje ho viac ako 300 000 ľudí, na ktorý nahral takmer 1 500 obrázkov, z ktorých väčšina zobrazuje jeho každodenný život.

Jeho účet na Twitteri sleduje len približne 27 000 ľudí, zatiaľ čo na TikTok má viac ako 500 000 sledovateľov a takmer šesť miliónov lajkov všetkých jeho obrázkov a videí dohromady.

Herecká kariéra

Evan debutoval v hlasovaní v roku 2014, keď bol pozvaný, aby požičal svoj hlas Jonahovi v anglickej verzii švédskeho animovaného dobrodružného filmu Beyond Beyond, ktorý je o morskom zajacovi, ktorý sa rozhodne ísť hľadať svoju dávno stratenú matku po tom, čo dostane tip o tom, kde by mohla byť – film získal dve ceny a bol nominovaný na ďalšie štyri.

V roku 2015 Evan vyjadril postavu v epizóde Záchrana Evanovho domu v animovanom rodinnom seriáli Wonder Quest a nasledujúci rok sa objavil v hlavnej úlohe krátky akčný komediálny film The Fixits napísal a režíroval Andrew Adams a je o niekoľkých deťoch, ktoré sa snažia zachrániť svet pred vojnou, chamtivosťou a znečistením, no nakoniec spôsobia ešte väčšie problémy. V tom istom roku si Evan zahral ako Hansel v krátkom rodinnom filme Maker Tales: Hansel & Gretel.

Jeho dve posledné vystúpenia boli v roku 2018 v epizóde Challenge Bowl Championship, Roblox a Slimey Surprise Boxes! z rodinnej série pocket.watch Challenge Squad a epizódy The Magic Compass z roku 2019 z animovaného seriálu Camp Halohead.

Evan sa objavil aj v rodinnej talkshow Neon Arcade v roku 2015 a v epizóde show Ryan's Mystery Playdate v roku 2019.

Priatelia a priateľka

Evan je vysoko spoločenský človek, ktorý ľahko vychádza s ľuďmi, ale zvyčajne netrávi veľa času so svojimi priateľmi a rovesníkmi, pretože vymýšľanie nápadov a udržiavanie jeho piatich kanálov YouTube mu zaberá veľa času. Niektorí ľudia, s ktorými hral, ​​potvrdili, že Evan je veľmi priateľský a na svoj vek celkom vyspelý.

Je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a všeobecne sa predpokladá, že je príliš mladý na to, aby spolu chodili, no povráva sa, že Evan by mohol byť romanticky spojený s dievčaťom, ktoré žije v jeho susedstve. jeho fanúšikovia tvrdia, že ich videli spolu kráčať – keďže Evan sa k tomu nevyjadril, v októbri 2020 ešte nemá 15 rokov, určite je slobodný.

Záľuby a iné záujmy

Evan je veľkým milovníkom zvierat a má psieho miláčika Chloe, ktorý má práve päť rokov, a Evan odovzdal fotku Chloe na svoj instagramový účet, aby jej zaželal všetko najlepšie k narodeninám.

Je fyzicky aktívny, pretože príležitostne chodí na bicykli a hrá futbal a Evan väčšinou jedáva zdravé jedlo, no občas si dopraje hamburger McDonald’s, ktorý je jeho obľúbeným jedlom.

Je veľkým fanúšikom stolových hier a veľa sa hrá so svojou rodinou, pričom príležitostne nahráva na YouTube videá, v ktorých hovorí o stolovej hre a jej výhodách a nevýhodách.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Evan rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek Robertom Downeym Jr., Tomom Hanksom a Emmou Watson, ako napríklad Avengers: Infinity War, The Terminal a franšízový Harry Potter.

Vek, čistý majetok a tvár

Evan má 14 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži okolo 50 kg.

Od októbra 2020 Evanov čistý majetok sa odhaduje na už pôsobivých 2,5 milióna dolárov.