• Hlavná
  • Herci
  • Koľko rokov má Diana Hopper? Vek, výška, rodičia, priateľ, Wiki

Koľko rokov má Diana Hopper? Vek, výška, rodičia, priateľ, Wiki

ObsahKoľko rokov má Diana Hopper? Wiki Bio

Diana Hopper sa narodila v Memphise, Tennessee, USA, 25. februára 1993 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby, má americkú národnosť a má 27 rokov. Je to herečka a speváčka , ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu Zoe, jednej z hlavných postáv v thrilleri Hidden Truth z roku 2016, ktorý režíroval Steven R. Monroe a scenár napísal Dick Lowry. Vo filme si zahrali aj Sarah Lind a Shawn Christian a je o žene, ktorá sa snaží zistiť, kto zavraždil dospievajúce dievča v malom kalifornskom meste, keďže jej brat je hlavným podozrivým. Získal zmiešané recenzie a na webovej stránke IMDb.com s hodnotením filmov a televíznych seriálov má skóre 5,3/10.

#toalltheboys #PSistilllloveyou

pridané Diana Hopperová na Utorok 4. februára 2020

Raný život a vzdelanie

Diana bola vychovávaná v Memphise ako jediné dieťa jej matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici, a jej otcom, ktorý bol automechanik a vlastnil svoj vlastný obchod s dielmi. Diana sa začala zaujímať o herectvo, keď mala sedem rokov a svoje herecké schopnosti si precvičila v miestnom divadle, pričom debutovala na javisku v roku 2004 vo veku 11 rokov, keď stvárnila Gracie Shinn vo filme The Music Man.

Diana začala byť fyzicky aktívna počas navštevovania miestnej strednej školy v Memphise, kde hrala futbal a volejbal, potom sa po imatrikulácii v roku 2011 presťahovala do New Yorku, kde sa pripojila k hereckému programu na New York Film Academy. Nenavštevovala vysokú školu a v budúcnosti sa neplánuje zapísať na žiadnu.

Kariéra herečky

Diana debutovala vo filme v roku 2011, keď stvárnila Alexis v krátkom filme Two Weeks to Life, ktorý režíroval a napísal James Buchanan a v ktorom si zahrali Patrick Prentiss, Marcus Santi a Dorv Armour.

Príbeh sleduje muža, ktorý práve zistil, že mu ostávajú len dva týždne života, no nepodarilo sa mu vzbudiť veľkú pozornosť.

Nasledujúca rola Diany bola v roku 2012 ako Rapunzel v krátkom romantickom horore In the Shadows, ktorý napísal a režíroval Rex Harsin. Vo filme si zahrali Julie Ann Doan, Amye Gousset a Chatt Graham a získal protichodné recenzie. V roku 2013 Diana stvárnila Jordana vo svojej prvej celovečernej snímke dobrodružný akčný film Koniec sveta , v ktorom si zahrali Greg Grunberg a Neil Grayston a bol o skupine ľudí, ktorí si pozreli desiatky apokalyptických filmov a ktorí teraz musia zachrániť Zem pred apokalyptickým výsledkom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Gratulujem môjmu milovanému klientovi a priateľovi @dhopxo k 3. sezóne @goliathtv! Tu je návrat z premiéry 1. sezóny. Kaskádové splývavé vlasy princeznej vždy vyzerajú dobre 🦄🦄🦄 Styling od @stylelvr Makeup od @antonmakeup #HairbyJMichael v @celestineagency pomocou @oribe #oribeobsessed

Príspevok zdieľaný používateľom J. MICHAEL (@jmichael_hair) 24. septembra 2019 o 9:13 PDT

V tom istom roku sa objavila ako Sammy v hororovom thrillerovom fantasy filme The Wicked, ktorý režíroval Peter Winther a napísal Michael Vickerman a ktorý sleduje niekoľko tínedžerov, ktorí sa snažia nájsť nesmrteľnú čarodejnicu – film získal pomerne slabé recenzie. Diana si zahrala ako Sarah v krátkom komediálnom akčnom filme Falls Cabin, ktorý režírovala a napísala Stacey A. Robinsonová, a potom debutovala v televíznom seriáli ako Young Leanne v epizóde Pay It Forward mysteriózneho kriminálneho seriálu Criminal Minds. . V hlavných úlohách s Matthewom Grayom ​​Gublerom a Kirsten Vangsness bol film v USA veľkým hitom, získal 23 ocenení a bol nominovaný na 35 ďalších, vrátane troch cien Primetime Emmy. Diana sa tiež objavila ako Debbie v prvej epizóde druhej sezóny komediálnej série Stevie TV, ktorú moderoval Stevie Ryan.

V roku 2015 stvárnila Diana Jasmine v dramatickom filme Love, Lust, & A Room Key, ktorý sleduje niekoľko ľudí, ktorí sa ocitli vo víkendovom letovisku a všetci sú nejakým spôsobom romanticky prepojení. Potom hrala Allie v akčnom dobrodružnom filme Earthfall, ktorý mal väčšinou slabé recenzie a ktorý má na IMDb.com skóre 2,9/10 Diana hrala ako Kenzie v rovnomennom krátkom hororovom thrilleri, ktorý režíroval a napísal o Tylerovi Wintherovi a sleduje mladé dievča Kenzie a jej otca, keď ich neskoro v noci napadnú v ich dome.

pridané Diana Hopperová na Nedeľa 7. mája 2017

Potom sa objavila ako Jordan v komediálnom akčnom dobrodružnom filme Lavalantula, ktorý bol o pavúkoch dýchajúcich lávu, ktorí útočia na Los Angeles, po ktorom nasledovalo neoficiálne vystúpenie ako Sarah v hororovom trileri Martyrs, ktorý získal Lexi DiBenedetto nomináciu na mladého zabávača. Cena za najlepší herecký výkon – DVD film. V roku 2016 sa objavila v niekoľkých filmoch – dva z jej najpozoruhodnejších výkonov boli v krátkom komediálnom filme Punked, v ktorom stvárnila Emily, a v komediálnom seriáli Casual, v ktorom hrala Elle v epizóde The Magpie.

V roku 2018 sa Diana objavila ako Raine Bennett v dramatickom filme Shooting in Vain, zatiaľ čo nasledujúci rok stvárnila vojvodu v komediálnom horore Bit, ktorý režíroval a napísal Brad Michael Elmore a ktorý získal Nicole Maines Veľkú cenu poroty. Vynikajúci výkon v americkom filme na Los Angeles Outfest. Diana ďalej stvárnila vedľajšiu postavu Denise McBride v 22 epizódach dramatického seriálu Goliath, ktorý bol veľkým úspechom a ktorý Billymu Bobovi Thorntonovi priniesol Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – dráma.

Diana bola nedávno obsadená do úlohy Daisy v pripravovanom dramatickom filme Under My Skin, ktorý bude uvedený na trh v októbri 2020, pričom bude tiež hrať Avery v trileri Aftermath, ktorý vyjde v decembri 2020.

Milovať život a priateľa

Diana len príležitostne spomenula svojho priateľa na sociálnych sieťach - je známe, že je Alexander Andrew Russell, austrálsky herec . Stretli sa v roku 2015 na natáčaní televízneho seriálu a podľa niektorých ľudí, ktorí boli okolo, keď boli títo dvaja predstavení, to bola pre Dianu a Alexandra láska na prvý pohľad. Sú spolu už takmer päť rokov a hovorí sa, že sa zasnúbili niekedy v roku 2019, ale to sa nepotvrdilo.

Diana a Alexander momentálne žijú spolu v Los Angeles.

Alexander sa narodil v Brisbane, Queensland, Austrália 11. decembra 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má austrálsku štátnu príslušnosť. Je to herec, ktorý vyrastal v Rockhamptone v štáte Queensland, vychovával ho spolu so svojím mladším bratom Dominikom a sestrou Georgianou ich otec Dr. Andrew Russell a ich matka Frances Russell, ktorá bola zdravotnou sestrou. Alexander navštevoval Rockhampton Grammar School a potom sa zapísal na Národný inštitút dramatického umenia v Sydney, kde v roku 2009 získal titul bakalára výtvarných umení v odbore divadlo.

Vo filme debutoval v roku 2010, keď stvárnil Zacka v trileri Wasted on the Young, pričom dnes je snáď najznámejší vďaka úlohám vo vojnovom filme Unbroken z roku 2014, kriminálnom trileri Goldstone v roku 2016 a zločine séria S.W.A.T. v ktorej od roku 2017 stvárňuje hlavnú postavu Jima Streeta.

Záľuby a iné záujmy

Diana je veľkou milovníčkou zvierat – jej obľúbené sú kengury a mačky, zatiaľ čo často pridáva obrázky svojej mačky a iných zvierat. na jej instagramový účet . Miluje cestovanie a bola v niekoľkých štátoch USA, ako aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Anglicko a Francúzsko. ​​Diana bola so svojím priateľom Alexandrom pri viacerých príležitostiach v Austrálii.

Voľný čas zvyčajne trávi v prírode, väčšinou v parku blízko svojho domova, kde zvyčajne číta romantickú knihu, často od amerického prozaika Nicholasa Sparksa. Má rada kvety a dúfa, že si jedného dňa založí vlastnú záhradku.

Diana rada pozerá filmy neskoro v noci a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Richard Gere a Emma Watson, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Gone in 60 Seconds, franšíza Harry Potter a The Art of Getting By.

Dianin čistý majetok a vzhľad

Čistý majetok Diany sa odhaduje na viac ako 400 000 dolárov od júna 2020. Jej farba vlasov je blond a jej oči sú modré, pričom jej výška je 5 stôp 4 palce (1,62 m).