• Hlavná
  • Hráči
  • Koľko rokov má Dellor? Je zakázaný? prečo? Čistá hodnota, vek, Wiki

Koľko rokov má Dellor? Je zakázaný? prečo? Čistá hodnota, vek, Wiki

ObsahKto je Dellor?

Matt R. ‚Dellor‘ Vaughn sa narodil v Des Moines, Iowa, USA, 31. marca 1988 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je to hráč, bývalá hviezda Twitch a YouTuber , ktorý je známy najmä svojimi hernými schopnosťami, keďže sa umiestnil na prvom mieste v rôznych videohrách.

Detstvo a vzdelanie

Dellor bol vychovaný spolu so svojím mladším bratom v Iowe jeho otcom, ktorý bol obchodníkom, a jeho matkou, ktorá bola stredoškolskou učiteľkou – Dellorovi rodičia naliehali, aby študoval na vysokej škole, ale on mal so sebou iné plány.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný dellorom (@dellor21)

Začal hrať videohry vo veľmi ranom veku a vždy bol lepší ako jeho priatelia v akejkoľvek hre, ktorú hrali. To mu neskôr vnuklo myšlienku spustiť svoj účet Twitch a po zhromaždení mnohých predplatiteľov sa Dellor stal partnerom a začal zarábať peniaze zo svojich živých prenosov. Kým bol na vrchole svojej „kariéry“ Twitch, bol hráčom s najväčším počtom zabití v hre Player Unknown Battlegrounds, bol medzi 250 najlepšími hráčmi v Overwatch , a zaradil sa medzi 20 najlepších ľudí vo World of Warcraft – bol tiež jedným z 10 najlepších hráčov v Diablo III.

Dellor bol viac-menej aktívny aj na strednej škole, keďže v roku 2006 na imatrikulácii hral futbal a príležitostne stolný tenis, rozhodol sa radšej zamerať na kariéru na internete ako na vysokoškolské vzdelanie.

Kariéra a zákaz na Twitchi

Dellor bol profesionálny hráč eSports, ktorý podpísal zmluvu s Toronto eSports. 23. apríla 2017 počas svojho živého vysielania Overwatch hráč zabil Dellora niekoľkokrát a on začal zúriť a hovoril n-slovo viac ako 60-krát, a hoci sa neskôr ospravedlnil, bol prepustený z Toronto eSports.

Dellor sa stal známym svojimi zúrivými incidentmi, keď si čelom nadával alebo lámal klávesnice, a 30. apríla 2019 povedal hráčke počas svojho živého vysielania Apex Legends, aby mu uvarila sendvič, čo mu vynieslo zákaz – zákaz. trvalo 30 dní, a hoci sa Dellor tiež ospravedlnil, stratil všetkých svojich predplatiteľov a tlačidlo „subscribe“ bolo odstránené rovnako ako jeho partnerstvo, čo znemožnilo Dellorovi zarábať peniaze na Twitchi.

Upadol do depresie a poslal Twitchu množstvo e-mailov a po mesiaci odpovedali, že Dellor získa svoje partnerstvo späť, ak sa mu podarí prejsť pol rokom bez akýchkoľvek incidentov.

1. októbra, presne v deň, keď sa mal opäť stať partnerom Twitchu, si Dellor zlomil klávesnicu o hlavu a bol na neurčito suspendovaný za sebapoškodzovanie.

Dellor, povzbudený svojimi fanúšikmi, začal navštevovať psychológa, ale po odoslaní ďalších e-mailov na Twitch, na ktoré nedostal žiadnu odpoveď, začal byť viac vystresovaný. Dňa 6. októbra 2020 však Dellor bol zakázaný na Twitchi .

Na svojich živých prenosoch a videách Dellor spolupracoval s mnohými populárnymi hviezdami Twitch a YouTube, ako sú LyndonFPS, Hamlinz a 47.

Dellor sa dnes sústredí na svoj kanál YouTube, ktorý spustil 27. apríla 2009 a na ktorý nahráva iba svoje herné videá. Kanál odoberá takmer 750 000 ľudí, čo predstavuje viac ako 43 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady – jeho momentálne najpopulárnejšie video I’m Sorry si od 30. novembra 2019 pozrelo viac ako 2,2 milióna krát.

Milujte život a vzťahy

Dellor bol veľmi tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, a od začiatku svojej kariéry nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť.

Mnohí veria, že v skutočnosti nemá záujem mať priateľku, pretože takmer všetok svoj čas trávi hraním videohier a nemá čas na dievča – sú aj takí, ktorí tvrdili, že Dellor je gay a že toto preto nehovorí o dievčatách.

Počas živého vysielania na Twitchi ho bolo možné počuť flirtovať s dievčatami a internetom kolujú klebety, že mal kedysi vzťah s dievčaťom, ktoré stretol pri hraní Fortnite – podľa týchto klebiet spolu chodili niekoľko mesiacov. pred rozdelením z neznámych príčin.

Od októbra 2020 Dellor je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Dellor zvyčajne hrá videohry od chvíle, keď vstane a naraňajkuje sa, kým nejde spať, no má aj niekoľko iných záujmov. Rád pomáha starším ľuďom, a preto príležitostne pracuje ako rezidenčný asistent, ktorý sa stará o telesne a mentálne postihnutých ľudí.

Je tiež milovníkom zvierat, ktorý počas svojich tínedžerských rokov viackrát dobrovoľne pracoval v miestnom útulku pre zvieratá.

Fyzicky nie je veľmi aktívny, a keď ide von, zvyčajne sedí vo svojej obľúbenej kaviarni na pive alebo káve.

V zriedkavých prípadoch Dellor sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov Tomom Hanksom, Al Pacinom a Robertom De Nirom, ako napríklad The Terminal, Scarface a The Sleepers.

Vek a čistý majetok

Dellor má 32 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 135 libier (61 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.