Koľko rokov má Courtney Miller? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Courtney Miller?

Courtney Ruth Miller sa narodila v Kalifornii, USA, 19. júna 1995 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je youtuberka ktorý je možno najlepšie známy tým, že je členom Smosh, čo je americký komediálny skeč na YouTube.

Koľko rokov má Courtney Miller?

Courtney má v októbri 2020 25 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Courtney Miller (@co_mill)

Detstvo a vzdelanie

Courtney vyrastala spolu so šiestimi súrodencami v mormónskej rodine v Kalifornii – podrobnosti o svojej rodine tajila, kým v novembri 2018 konečne prehovorila o svojich rodičoch. Jej matka bola veľmi prísna a Courtney bola povolené sledovať iba Planetu zvierat kanál počas dospievania. Jej rodičia sa rozviedli, keď mala 14 rokov, a jej matka žila so svojím partnerom v Utahu.

Courtney navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o herectvo a objavila sa v niekoľkých hrách, ale keďže sa už rozhodla zamerať na získanie titulu v medicíne, zapísala sa na vysokú školu, no po dvoch rokoch sa rozhodla prestať sa venovať jej kariéra na internete.

Kariéra youtubera

Courtney spustila svoj kanál YouTube 27. mája 2015 a v súčasnosti ho odoberá viac ako 330 000 ľudí, pričom nazbierala takmer osem miliónov pozretí všetkých svojich videí dokopy.

Väčšinou sa zameriava na nahrávanie videí zo svojho každodenného života a dve z jej najobľúbenejších som pri nehode odhalil svoje vlastné akty | Courtney Miller, ktorá bola od 16. novembra 2015 zhliadnutá takmer 900 000-krát, a ja vlogujem famu Smosh počas letného tábora Smosh | Courtney Miller, ktorú si od 3. júla 2016 pozrelo viac ako 800 000 krát.

Courtney je tiež veľmi aktívna na Instagrame a na svojom účte zhromaždila takmer milión sledovateľov, pričom odovzdala približne 1 300 obrázkov, väčšinou zameraných na zábery nasnímané počas trávenia času so svojimi priateľmi.

Je aktívna aj na Twitteri a okolo 280 000 ľudí ju sleduje a hovorí o jej účte TikTok, momentálne sa oň zaujíma okolo 6 000 ľudí.

Courtney a Smosh

V roku 2002 Anthony Padilla spustil webovú stránku smosh.com, ktorá umožnila niekoľkým vybraným ľuďom nahrať na ňu svoje krátke komediálne videá, o rok neskôr sa k Anthonymu pripojil Ian Hecox a začali spolupracovať a 19. novembra 2005 vytvorili svoj YouTube kanál. Dnes je prihlásený k odberu viac ako 25 miliónov ľudí, pričom má celkovo 9,6 miliardy zhliadnutí všetkých svojich videí.

Smosh neustále zbieral predplatiteľov – dve z ich prvých videosérií, That Damn Neighbor a Food Battle, im pomohli stať sa veľmi populárnymi. Ich webová stránka bola prepracovaná v roku 2009, keď na ňu boli pridané hry a mnoho ďalších vecí sa zmenilo. Dňa 6. júla 2011 Anthony a Ian spustili španielsku verziu kanála s názvom El Smosh a dnes má približne 3,8 milióna odberateľov a takmer jednu miliardu zhliadnutí všetkých jej videí dokopy.

V roku 2015 bolo oznámené, že Courtney, Shayne Topp, Keith Leak Jr, Olivia Sui a Noah Grossman sa pridajú k Smosh a odvtedy sa objavili vo väčšine videí Smosh.

Milovať život a priateľa

Courtney je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, ale je známe, že bola vo vzťahu s Wahlidom Mohammedom, ktorý bol veľmi populárny na platforme Vine pred jej zrušením a ktorý sa potom pokúsil stať sa populárnym na TikToku, ale bez veľa šťastia. Obaja spolu chodili niekoľko rokov, kým sa v máji 2018 z neznámych dôvodov rozišli. Zdá sa, že Courtney je odvtedy slobodná, keďže nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, hoci niektorí ľudia veria, že Courtney randí so svojím kolegom zo Smosh Shayne Topp.

Internetom kolujú klebety, ktoré tvrdia, že Courtney je lesbička – jeden z jej fanúšikov tvrdil, že ju na večierku videl príliš blízko priateľky. Courtney sa sama vyjadrila, ako sa bozkávala so svojimi kamarátkami počas prespávania, keď ešte chodila na strednú školu, ale že dáva prednosť bozkávaniu chlapcov – tiež uviedla, že nie je rovná, ale vlastne ani nevie, čo je.

Od októbra 2020 je Courtney slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Courtney trávi väčšinu svojho voľného času pozeraním filmov a televíznych seriálov, pričom uprednostňuje pozeranie animácií pred živými akciami – má rada Marvel viac ako DC, ale je veľkým fanúšikom Wonder Woman a jej plagát má na stene už roky. Courtneyho obľúbený televízny seriál je Rick & Morty .

Je milovníčkou zvierat a mala psíka Janga, no v druhej polovici roka 2018 ho darovala mame, pretože trpel úzkosťou a Courtney trávila väčšinu času mimo domova.

Rada spieva a maľuje a na svoj kanál YouTube nahrala niekoľko cover verzií skladieb.

Courtney má rada cestovanie a bola v niekoľkých štátoch USA, pričom v Európe bola dvakrát, navštívila Paríž vo Francúzsku a Barcelonu v Španielsku.

Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu.

Výška a čisté imanie

Courtney má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 120 libier (54 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.