Koľko rokov má Corbyn Besson? Vek, výška, priateľka, operácia

ObsahKto je Corbyn Besson?

Corbyn Besson sa narodil v Dallase v Texase v USA 25. novembra 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Corbyn je spevák a skladateľ , ktorý je azda najznámejší ako člen päťčlennej skupiny Why Don’t We, pričom je aj sólovým umelcom.

Raný život a vzdelanie

Corbyn strávil prvých pár rokov svojho života v Texase, potom sa jeho rodina presťahovala na Floridu, do Južnej Dakoty, Alabamy a nakoniec do Fairfaxu vo Virgínii, kde ho spolu so sestrami Ashley a Jordan vychovával ich otec, ktorý je zamestnaný v US Air Force a ich matka, ktorá je v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Corbynom • WHY DON’T WE (@corbynbesson)

Corbyn sa začal zaujímať o hudbu vo veľmi ranom veku a väčšinu svojho voľného času trávil počúvaním rôznych umelcov – svoju prvú gitaru dostal k 12. narodeninám , a potom sa rozhodol zasvätiť svoj život tvorbe hudby. Navštevoval miestnu strednú školu a niekoľko mesiacov bol členom školskej kapely, pričom sa zaujímal aj o rôzne iné veci, ako je herectvo, hranie futbalu a písanie poviedok.

Corbyn zmaturoval v roku 2016 a potom sa rozhodol zamerať na svoju kariéru hudobníka a nie na vysokoškolské štúdium.

Kariéra ako spevák

Corbyn, Jonah Marais, Daniel Seavey, Jack Avery a Zach Herron založili skupinu Why Don’t We 27. septembra 2016, po roku spoločného trénovania. Ich prvý singel Taking You bol vydaný 7. októbra 2016 a ich debutové rozšírené hranie (EP) nasledovalo o mesiac neskôr, 25. novembra. Začiatkom roka 2017 sa chlapci vydali na turné po USA, aby propagovali EP, a 21. apríla 2017 vyšlo ich druhé EP s názvom Something Different – ​​to znamenalo ich druhé turné, Something Different Tour.

Chlapcove tretie EP vyšlo 2. júna 2017 s názvom Why Don’t We Just a o tri mesiace neskôr podpísali Why Don’t We zmluvu s Atlantic Records.

Len o pár dní neskôr vydali svoje nové EP Invitation nasledovalo ich piate EP A Why Don’t We Christmas 23. novembra 2017. Debutový dlhohrajúci album chlapcov 8 Letters vyšiel 31. augusta 2018 so slabým ohlasom, no napriek tomu sa rozhodli ísť na svoje 8 Letters Tour v marci 2019.

Kapela bola nominovaná na približne 10 ocenení, pričom vyhrala dve: BreakTudo Award pre medzinárodného nového umelca v roku 2018 a Teen Choice Award pre vybranú hudobnú skupinu v roku 2019. Chlapci momentálne pracujú na svojom druhom plnohodnotnom albume, ktorý má vyjsť. do konca roku 2020.

Všetci uviedli, že ich hlavnou hudobnou inšpiráciou je Justin Bieber spolu s Drakeom a Boyz 2 Men.

Corbyn tiež odštartoval svoju sólovú kariéru vydaním svojho debutového singla The Only One.

Milovať život a priateľku

Už viac ako štyri roky je Corbyn vo vzťahu s Christinou Marie Harris, ktorá je hviezda sociálnych sietí a beauty vlogerka , ktorá je snáď najznámejšia vďaka svojmu účtu na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje takmer 500 000 ľudí, pričom odovzdala viac ako 600 obrázkov, z ktorých väčšina zobrazuje jej štíhle telo.

Obaja sa spolu zúčastnili väčšiny Corbynových podujatí a Christinu možno zvyčajne vidieť na turné s chlapcami a na takmer všetkých ich koncertoch.

Corbyn nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, ale internetom kolujú klebety, že mal vzťah so svojou stredoškolskou láskou od roku 2014 do začiatku roku 2015, no rozišli sa krátko pred imatrikuláciou. chcel sa zapísať na vysokú školu v inom štáte – iní ľudia veria, že Christina je jeho prvá priateľka.

Od októbra 2020 Corbyn chodí s Christinou, neoženil sa a nemá deti.

Chirurgia

V roku 2018, práve keď sa chystal ísť na turné s Why Don’t We, Corbyn zistil, že má zápal hrdla , musel podstúpiť operáciu a turné muselo byť odložené.

Záľuby a iné záujmy

Corbyn a ďalší štyria členovia Why Don’t We sú všetci fyzicky aktívni a zvyčajne spolu cvičia v telocvični, pretože ich fyzický vzhľad je pre ich kariéru hudobníkov do istej miery dôležitý.

Corbyn je zástancom hnutia Black Lives Matter a bolo ho možné vidieť na niekoľkých pokojných protestoch v USA.

Rád cestuje a pracovne aj zábavne bol v mnohých štátoch USA, pričom mal možnosť navštíviť aj niekoľko európskych krajín, napríklad Francúzsko a Nórsko.

Keď má Corbyn niekoľko dní voľna, rád ich trávi v prírode, obklopený lesmi a divou zverou a radšej je na snehu vysoko v horách ako na pláži.

Rád sleduje filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Meryl Streep, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Seven Pounds, I Am Legend a Kramer versus Kramer.

Vek a výška

Corbyn má 21 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 145 libier (66 kg).

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.