Koľko rokov má Cindy Kimberly? Vek, plastická chirurgia, priateľ

ObsahKto je Cindy Kimberly?

Cindy Kimberly sa narodila v Amsterdame v Holandsku 16. novembra 1998 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má španielsku aj holandskú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a modelkou , ktorá je snáď najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, ktorý má v súčasnosti viac ako 6,5 milióna sledovateľov, zatiaľ čo Cindy odovzdala viac ako 500 obrázkov – väčšina z nich bola nasnímaná počas jej každodenného života a častejšie na nich bolo jej atraktívne štíhle telo.

Detstvo a vzdelanie

Cindy bola vychovávaná ako jediné dieťa v Amsterdame jej matkou, ktorá pracovala na viacerých zamestnaniach, aby uživila seba a Cindy – Cindy o svojom otcovi nehovorila, predpokladá sa, že opustil rodinu skôr, ako sa narodila.

Keď mala Cindy dva roky, jej matka ich presťahovala na Costa Blanca v Španielsku, kde Cindy navštevovala miestnu základnú školu a potom sa zapísala na strednú školu. Začala snívať o tom, že sa stane modelkou, pričom veľmi športovo hrá futbal a volejbal, aby sa stala fit pre svoju kariéru modelky.

Predtým, ako sa stanete slávnym na Instagrame, pracovala ako opatrovateľka , zarábať len 3,80 $ za hodinu. Po imatrikulácii v roku 2016 sa Cindy rozhodla nepokračovať na vysokej škole, ale zamerať sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Cindy získala uznanie po tom, čo Justin Bieber nahral jej fotku na svoj instagramový účet a pridal k nej titulok „Omg, kto je toto!!“ – Justin Bieber je jedným z najznámejších a najkontroverznejších modelov a spevákov žijúcich v USA, hoci pochádza z Kanady. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Cindy Kimberly (@wolfiecindy)

Neskôr sa ukázalo, že dievča na obrázku bolo Cindy a asi mesiac na to oznámila na svojom instagramovom účte a iných sociálnych sieťach, že sa chystá kráčať po móle prvýkrát na Madridskom týždni módy. Odvtedy sa stala slávnou modelkou, pózovala pre mnohé značky vrátane UNO Models, pričom sa objavila aj na titulných stránkach slávnych časopisov, ako sú El Estilo, Vogue a Harper's Bazaar – Cindy v súčasnosti slúži ako Very.co. ambasádor značky Spojeného kráľovstva.

V roku 2018 sa objavila na titulnej stránke španielskeho magazínu GQ. Dnes je Cindy podpísaná s The Lions, Uno Models a Untitled Management.

Je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach, vrátane Facebooku, na ktorom získala viac ako 5 000 sledovateľov, a je aktívna aj na Twitteri, na ktorom ju sleduje viac ako 650 000 ľudí. Cindy je pomerne populárna v službe na zdieľanie krátkych videí TikTok, pretože na tejto stránke ju tiež sleduje približne 650 000 ľudí, pričom nazbierala približne 3,4 milióna hodnotení Páči sa mi všetkých svojich videí a obrázkov dokopy – väčšina ľudí používa TikTok na nahrávanie komédií a videá na synchronizáciu pier, zatiaľ čo Cindy ho používa na nahrávanie videí o móde a životnom štýle.

Milovať život a priateľa

Cindy chodila s niekoľkými mužmi a povráva sa, že chodila (alebo len spala) s Justinom Bieberom po tom, čo jej pomohol rozbehnúť kariéru modelky.

V roku 2016 začala Cindy randiť so Xavierom Serranom, španielskym modelom a hviezdou Instagramu, ktorú v súčasnosti sleduje viac ako 930 000 ľudí – títo dvaja sa rozišli už po niekoľkých mesiacoch, keď sa Cindy zamilovala do Neelsa Vissera, slávneho amerického modela a herca. Neels a Cindy mohli byť videní, ako sa navzájom navštevujú a trávia spolu čas pomerne často a mnohí fanúšikovia boli presvedčení, že si nakoniec vymenia sľuby, avšak v polovici roku 2018 oznámili, že sa rozišli.

V roku 2019 Cindy chodila s Lewisom Hamiltonom, britským pilotom F1, ale len asi dva mesiace, a potom pokračovala s Tygom, americkým rapperom, spevákom a hercom, ale vzťah trval len niekoľko týždňov.

Od októbra 2020 je Cindy slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Plastická operácia

Cindy prezradila, že podstúpila plastickú operáciu a priznala, že si dala urobiť rinoplastiku, čo znamená, že si zväčšila nos (zmenila jeho veľkosť a tvar) – tiež sa verí (ale nepotvrdené), že si vstrekla do pier výplne.

Záľuby a iné záujmy

Cindy je veľkou milovníčkou zvierat, pričom mačky sú jej obľúbené a donedávna žila so svojou domácou mačkou Mimi, ktorá bola jej najlepšou kamarátkou a bola s ňou sedem rokov. Mimi zomrela z neznámych dôvodov a Cindy odovzdal obrázok, na ktorom je Mimi na svoj instagramový účet a rozlúčila sa s ňou.

Cindy rada chodí na párty so svojimi priateľmi a rada pije koktaily a popri pití jedáva zmrzlinu.

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada býva v drahých hoteloch, predvádza svoje telo na pláži a opaľuje sa. Je vášnivou maliarkou a o niektoré diela sa podelila so svojimi fanúšikmi.

Cindy vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Russell Crowe, Will Smith a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dobrý rok, I Am Legend a Leon: Profesionál.

Koľko má rokov?

Cindy má 21 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 55 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 800 000 dolárov.