Koľko rokov má Chachi Gonzales? Vek, manžel, deti, výška

ObsahKto je Chachi Gonzales? Wiki Bio

Olivia Irene Hilden – profesionálne známa ako Chachi Gonzales – sa narodila v Houstone, Texas, USA 23. januára 1996 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je herečkou, tanečnicou a choreografkou, možno najznámejšou členkou skupiny tanečný súbor I.aM.me , ktorý vyhral šiestu sezónu americkej súťažnej tanečnej reality show America's Best Dance Crew v roku 2011.

Raný život a vzdelanie

Chachi bola vychovávaná v Houstone ako jediné dieťa jej matkou, ktorá je tanečnica, a jej otcom, ktorý je právnik.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tu trochu v strese, pretože Tom Nook očakáva, že postavím všetok tento nábytok pre budúcich obyvateľov, zatiaľ čo ty dievča stále spí v hojdacej sieti. POTREBUJEM LEN ZÁSOBY. ...ak vieš, tak vieš. #animalcrossingnewhorizons

Príspevok zdieľaný používateľom Chachi Hildén (@chachigonzales) 8. mája 2020 o 6:57 PDT

O tanec sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a keď mala šesť rokov, matka ju prihlásila do miestneho tanečného štúdia, kde sa naučila tancovať balet. Chachi mala deväť rokov, keď prvýkrát videla ľudí tancovať hip hop a niekoľko ľudí, ktorých sledovala tancovať so skupinou Marvelous Motion, s ňou neskôr vytvorilo tanečnú skupinu I.aM.me.

Študovala na Stredná škola Lanier kde začala cvičiť hip hop a po roku ju matka prihlásila do Marvelous Motion Studios, kde zdokonalila svoje schopnosti.

Kariéra tanečníka

V roku 2011 boli Chachi a jej kolegovia tanečníci pozvaní tancovať na udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2011 ako pocta Britney Spears a nasledujúci rok získala cenu World of Dance 2012 Industry Award pre tínedžerskú choreografku roka. sa objavila v hudobnom videu School Girl od Adama Irigoyena.

V roku 2013 bolo možné Chachi vidieť tancovať v hudobnom videu Thank You od Jasona Chena, pričom bola tiež pozvaná pracovať ako choreografka tanca pre pieseň We Are Monster High v podaní Madison Beer.

V roku 2014 tancovala vo videoklipe Lips are Movin v podaní Meghan Trainor.

V máji 2015 pôsobil Chachi ako porotca na súťaži Jagthug World Dance-Off organizovanej v Manile na Filipínach.

Kariéra herečky

Chachi odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2012, keď sa objavila v epizóde Wrestle It Up komediálneho seriálu Shake It Up, v ktorom si zahrali Bella Thorne, Zendaya a Davis Cleveland, a ktorý je o dvoch dospievajúcich dievčatách, ktoré snívajú o tom, že sa stanú populárnymi tanečnicami. Séria bola úspešná, vyhrala tri ocenenia, pričom bola nominovaná na 18 ďalších.

V roku 2014 stvárnila Chachi Bishop v filmový triler The Legend of DarkHorse County , ktorý režíroval Shawn Welling a v ktorom si zahrali Michael Biehn, Lee Majors a Jennifer Blanc-Biehn. Film sleduje dvoch ľudí – Jona a Joy – ktorí sa presťahujú do mesta, ktoré je domovom monštra, a keď unesie ich dve netere, pretekajú sa, aby ho našli skôr, ako zabije dievčatá. Film bol hitom a získal deväť ocenení.

Chachi získala uznanie, keď bola pozvaná hrať vedľajšiu postavu Jasmine v druhom a

tretia séria tínedžerského dramatického webového seriálu East Los High, v ktorom hrali Danielle Vega, Gabriel Chavarria a Alicia Sixtos a je o skupine tínedžerov žijúcich vo východnom Los Angeles, séria získala Sentinel Award za najlepšiu seriálovú drámu v roku 2015. Chachi's next Úlohou bola v jej vlastnej reality webseriálu Chachi's World, v ktorom hrala do roku 2017 a medzitým sa v roku 2016 objavila ako Olivia Gonzales v epizóde Summer Splash Spectacular kanadského hudobného komediálneho seriálu Make It Pop.

Chachi hrala Addyho v štyroch epizódach hororového webového seriálu Freakish, v ktorom hrali Leo Howard, Liza Koshy a Adam Hicks a ktorý je o niekoľkých tínedžeroch zo strednej školy, ktorí bojujú s mutantmi, ktorí vznikli v chemickej továrni v ich rodnom meste.

Potom stvárnila hlavnú postavu Briannu Wheeler v krátkom dramatickom seriáli Guidance, v ktorom si zahrali aj Crawford Collins a George Todd McLachlan a ktorý priniesol Sheryl Levine nomináciu na cenu Artios za mimoriadny úspech v castingu – krátka forma alebo webový seriál na Casting Society of Amerika, USA 2017.

Niektoré z najnovších úloh Chachi boli v epizóde We've All Got a Screw Loose z dobrodružnej série Ultimate Expedition v roku 2018, vo webovom seriáli o nadprirodzenom trileri Svetlo ako pierko, v ktorom stvárnila Noreen Listerman v roku 2018, a v komediálnom muzikálovom seriáli. Posse v roku 2019.

Miluj život a manžela. Má nejaké deti?

Chachi začala randiť s Jukkou Hilden, fínskou kaskadérkou a hercom, v roku 2018, krátko po tom, čo ich zoznámil spoločný priateľ na svadbe, a o necelý polrok neskôr sa v auguste 2018 zasnúbili. Chachi použila svoje účty na sociálnych sieťach oznámiť, že bola 29. mája 2019 tehotná, pričom ich svadba sa konala 28.9.2019 v Laponsku vo Fínsku za účasti najbližších priateľov a rodiny oboch. Dva mesiace po svadbe 25. novembra 2019 Chachi porodila ich prvé dieťa.

Jukka Hilden sa narodil v Helsinkách vo Fínsku 3. augusta 1980 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má fínsku národnosť.

V súčasnosti je členom štvorčlennej kaskadérskej skupiny The Dudesons a je hercom azda najznámejším vďaka úlohám v americkom 3D komediálnom filme pre dospelých Jackass 3D z roku 2010, v americkom 3D akčnom fantasy filme Hercules: Legenda začína v roku 2014. , a komediálny akčný sci-fi film Iron Sky: The Coming Race v roku 2016. Jukka bol raz ženatý predtým, ako stretol Chachi – v roku 2010 s Outi Haapasalmi a ich rozvod bol dokončený vo februári 2018.

Záľuby a iné záujmy

Chachi rada cestuje a tancovala po celom svete. Niektoré z jej obľúbených miest, ktoré doteraz navštívila, sú New York City, Filipíny v Ázii a Paríž, Francúzsko v Európe.

pridané Chachi Gonzales na Sobota 27. januára 2018

Je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, pričom niekoľkokrát dobrovoľne pracovala v miestnom útulku pre zvieratá – Chachi je zástankyňou ochrany ohrozených druhov. Má záujem hrať rôzne športy, ako je tenis a golf, pričom sa o nej hovorí, že je aj vášnivou korčuliarkou.

Chachi rada pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Jim Carrey, Emma Watson a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Klamár, klamár, Bruce Almighty a franšízový Harry Potter. Je tiež fanúšikom komediálnych televíznych seriálov a jej obľúbeným je Family Guy.

Koľko rokov má Chachi Gonzales? Vzhľad a čistý majetok

Chachi má 24 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,63 metra a váži okolo 55 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.