Kimberley Sustad Vek, miery, výška, Wiki. tehotná?

ObsahKto je Kimberley Sustad?

Kimberly Sustad sa narodila v Ottawe v kanadskom Quebecu 27. mája, pričom svoj rok narodenia pred pozornosťou médií tajila, no zrejme v polovici 80. rokov – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má kanadskú národnosť. Je herečka a filmová spisovateľka , ktorú možno najlepšie preslávila stvárnenie Joanne Yatesovej v mysterióznom sci-fi seriáli Travelers, ktorý vytvoril Brad Wright a v ktorom si zahrali Eric McCormack, MacKenzie Porter a Nesta Cooper. Sleduje niekoľko ľudí, ktorí môžu cestovať späť v čase a ktorí sa snažia ‚zmeniť cestu ľudstva‘ – film získal štyri ceny a bol nominovaný na 16 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Kimberley Sustad (@kimberleysustad)

Detstvo a vzdelanie

Kimberley bola vychovaná v Ottawe a Winnipegu v Manitobe, ale nezdieľala žiadne podrobnosti o svojich súrodencoch a rodičoch, predpokladá sa však, že jej matka a otec boli obaja divadelní herci.

Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o herectvo, a objavila sa v mnohých hrách, ktoré sa tam hrali – Kimberley si svoje zručnosti precvičila aj v miestnom divadle a objavila sa v niekoľkých divadelných hrách. Po imatrikulácii, zapísala sa na Trinity Western University a absolvoval bakalársky titul v odbore herectvo.

Úlohy vo filmoch

Kimberley debutovala vo filme v roku 2009, keď hrala jednu z troch hlavných postáv v krátkej dráme Live Henry Live, ktorú napísal a režíroval Alec Whittle a v ktorej si zahrali aj Lisa Reynolds a Harry Calbom – sleduje muža, ktorý nie je kreatívny. a ako to ovplyvňuje jeho rodinu.

V roku 2011 stvárnila Nikki v komédii Thunderballs a niekoľko jej ďalších úloh bolo v roku 2012 v romantickej komédii A Bride for Christmas, v rodinnom filme Super Buddies a v dráme Baby Sellers, obe v roku 2013 – v tom istom roku objavila sa v dráme Down River, ktorá je o životoch troch mladých žien a napísal ju aj režíroval Benjamin Ratner.

V roku 2014 hrala Kimberley Marilee White, jednu z hlavných postáv romantickú komédiu Deväť životov Vianoc a niekoľko jej ďalších pozoruhodných výkonov bolo v romantickej komédii All Things Valentine z roku 2016, romantickej komédii Walking the Dog z roku 2017 a komédii Varenie s láskou z roku 2018.

Tri z jej najnovších úloh vo filmoch boli v romantickom filme Sense, Sensibility & Snowmen z roku 2019, v ktorom si zahrala po boku Erin Krakow a Luke Macfarlane, v romantickej komédii z roku 2020 Wedding Every Weekend s hlavnou postavou Brooke Etheridge a v romantickej komédii z roku 2020. dráma Christmas od Starlight, v hlavnej úlohe Annie Park.

Úlohy v televíznych seriáloch

Kimberley debutovala v televíznom seriáli v roku 2012, keď bola obsadená ako Charlotte v epizóde Clarence Montgomeryho z akčnej kriminálnej drámy Alcatraz.

Niekoľko z jej nasledujúcich úloh bolo v troch epizódach Primeval: New World a jednotlivých epizódach Motive a Continuum.

Uznanie získala v roku 2013, keď bola obsadená do úlohy Madeline Templetonovej v piatich epizódach akčnej dobrodružnej fantasy Spooksville, ktorú vytvorili Dan Angel a Billy Brown a v ktorej hrali Keean Johnson, Katie Douglas a Nick Purcha – sleduje dieťa, ktoré má kľúč k poraziť zlo v malom meste raz a navždy. Séria získala päť ocenení a bola nominovaná na 23 ďalších. V nasledujúcich rokoch sa Kimberley objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých sérií, ako napríklad Čarodejnice z East Endu, Gourmet Detective and Signed, Sealed, Delivered, a potom hrala ako Kelly Hadler v dráme The Romeo Section, ktorá bola úspešným sedem. ceny, pričom bol nominovaný na 14 ďalších.

V roku 2019 bola pozvaná, aby si zahrala jednu z hlavných postáv, Caitlyn Hartley v historickej dráme z roku 2019 Unspeakable, v ktorej si zahrali aj Sarah Wayne Callies a Shawn Doyle, a ktorá sleduje prepuknutie HIV v Kanade v 80. rokoch. Tri z jej najnovších úloh v televíznych seriáloch boli v mysterióznej dráme Morning Show Mysteries, v romantickej komédii You Me Her v roku 2019 a vo fantasy hororovej dráme Supernatural z roku 2020.

Ocenenia a nominácie

Kimberley bola v roku 2019 nominovaná na dve ceny Leo: za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v televíznom filme za film A Godwink Christmas a za najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli za film Unspeakable.

Miluj život a manžela. tehotná?

Kimberley je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a o manželstve so Scotom Sustadom toho veľa nezdieľala – Scot je kanadský podnikateľ a budovateľ komunity , ktorý môže byť známy tým, že založil Digital Hot Sauce, agentúru na vývoj webových stránok, a The Arrival Store, v ktorom dnes pracuje ako generálny riaditeľ.

Nehovorili o tom, ako a kde sa zoznámili, ale predpokladá sa, že to bolo začiatkom roku 2000 – po niekoľkých rokoch randenia sa v roku 2004 zosobášili na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny. Dnes sú rodičmi troch detí, vrátane dvojčiat Ari a Vienna, zatiaľ čo zvesti šíriace sa internetom naznačujú, že Kimberley by mohla byť opäť tehotná, ale to sa nepotvrdilo.

Od decembra 2020 je Kimberley vydatá za Scota Sustada a majú spolu tri deti.

Záľuby a iné záujmy

Kimberley miluje cestovanie a jej kariéra herečky ju zaviedla do mnohých kanadských miest a do niekoľkých amerických štátov vrátane New Yorku, Kalifornie a Nevady. Navštívila aj niekoľko európskych krajín vrátane Francúzska a Talianska.

Je módna a snaží sa držať krok so všetkými najnovšími trendmi, a tak je tak trochu shopaholic, zvyčajne nakupuje oblečenie aspoň raz za týždeň.

Kimberley je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, ktorého občas môžete vidieť na jej obrázkoch na Instagrame.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je zvyčajne neskoro v noci, Kimberley rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Sandra Bullock, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Bruce Almighty, Yes Man a Ace Ventura: Pet Detective.

Vek, výška a miery

Predpokladá sa, že Kimberley má okolo 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m), váži okolo 130 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-25-35.

Od decembra 2020 jej čistý majetok Zdroje odhadujú na takmer 1 milión dolárov.