• Hlavná
  • Herci
  • Kim Hawthorne – vek, manžel, národnosť, dcéra, Wiki

Kim Hawthorne – vek, manžel, národnosť, dcéra, Wiki

ObsahKto je Kim Hawthorne a akej je jej národnosti?

Kim Hawthorne sa narodila v Jersey City, New Jersey USA, 19. apríla 1968 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu hlavnej postavy Kerissy Greenleaf v dramatickom seriáli Greenleaf, ktorý sa vysielal v rokoch 2016 až 2020 a hrali v ňom aj Merle Dandridge a Desiree Ross. Príbeh sleduje rodinu Greenleafovcov, ich najtemnejšie tajomstvá a lži – séria získala päť ocenení a bola nominovaná na deväť ďalších.

Raný život a vzdelanie

Kim bola vychovávaná ako jediné dieťa v Jersey City jej otcom, ktorý bol divadelným hercom, a jej matkou, ktorá bola v domácnosti – Kim a jej matka sa často chodili pozerať na Kimovho otca vystupovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vychádzajúc z tejto diskusie ako... HLASUJTE. #hlasujte #thekimhawthorne #agape

Príspevok zdieľaný používateľom Kim Hawthorne (@thekimhawthorne) 30. septembra 2020 o 3:53 PDT

Vo veku 12 rokov začala Kim študovať operu a venovať sa herectvu a nakoniec jej bolo udelené hudobné štipendium na Birmingham-Southern College v Alabame. V roku 1990 ukončila bakalársky titul v odbore hudobné divadlo a potom začala svoju kariéru ako divadelná herečka, keď stvárnila Minnie Dove Charlesovú v hre Flyin’ West, hranej v Alliance Theatre v Atlante v Georgii. Kim sa potom presťahovala do New Yorku, kde sa presťahovala sa objavila vo svojej prvej broadwayskej hre Život , stvárňujúci hlavnú postavu Queen.

Úlohy v televíznych seriáloch

Kim sa následne objavila vo viac ako 80 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Kim debutovala v televíznom seriáli v roku 1991, keď bola pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Mladá žena v epizóde Hello and Goodbye dramatického seriálu I'll Fly Away, a odtiaľ sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako napríklad policajná procedurálna dráma In the Heat of the Night, Soul Man a Cosby.

Kim získala uznanie v roku 1996, keď bola pozvaná hrať vedľajšiu postavu Belindy Keefer telenovela Všetky moje deti , ktorý sa vysielal v rokoch 1970 až 2011 a je o Erice Kane a jej niekoľkých manželoch – séria mala obrovský úspech, pretože získala 191 ocenení, vrátane jednej Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 573 ďalších. V nasledujúcich rokoch Kim hosťovala v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad v kanadskej sci-fi First Wave v roku 1999, v kanadsko-americkom vojenskom sci-fi dobrodružstve Stargate SG-1 v roku 2000 a v sci-fi dráme Mysterious Ways v roku 2001.

Nádrže MNEFST čoskoro do predajne. Akú veľkosť preferujete?

pridané Kim Hawthorne na štvrtok 30. apríla 2020

Debutovala hlasovým prejavom, keď nahovorila Karen O'Malley v krátkodobom animovanom seriáli Spider-Man Unlimited, a potom koncom roka 2001 hosťovala v troch epizódach sci-fi drámy Dark Angel.

V roku 2002 Kim vyjadrila svoj hlas Bernice Shaw v animovanom seriáli pre deti Mary-Kate a Ashley in Action!, pričom jej ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 2003, keď hrala vedľajšiu postavu Thea v akčnom sci-fi seriáli Jeremiah, v ktorom hrali Luke Perry, Malcolm. -Jamal Warner a Peter Stebbings a je o smrtiacom víruse, ktorý zabil väčšinu ľudí v postapokalyptickej budúcnosti.

V rokoch 2000 až 2005 Kim stvárnila detektívku Rose Williamsovú, jednu z hlavných postáv v kanadskej kritikou uznávanej dráme Da Vinci’s Inquest, a za svoj výkon bola v roku 2004 nominovaná na cenu Leo za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe.

postavy v sitcome Lucky Louie v roku 2006 a tínedžerskej dráme Whistler v roku 2007 a v roku 2011 bola Kim obsadená, aby stvárnila vedľajšiu postavu Judge Welchert v oceňovanej telenovele The Young and the Restless.

V nasledujúcich rokoch sa objavila v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad v lekárskej dráme Private Practice v roku 2011, v kriminálnej dráme Rizzoli & Isles v roku 2012 a v kriminálnej dráme Southland v roku 2013.

Ďalšie dva pozoruhodné výkony boli v roku 2014, keď stvárnila Gloriu Barzmann v 10 epizódach komediálnej drámy Rake, a v roku 2015 ako Hope v tínedžerskej rodinnej dráme Switched at Birth. Tri z jej najnovších úloh v televíznom seriáli boli v epizóde Deň predtým, než zomrel v právnom thrilleri How to Get Away with Murder v roku 2018, v epizóde Bad Apple z akčnej kriminálnej drámy NCIS: New Orleans v roku 2019 a v epizóde Hurt z lekárskej drámy Dobrý doktor.

Úlohy vo filmoch

Kim debutovala vo filme v roku 1994, keď bola pozvaná, aby stvárnila Harriet v dramatickom filme Drop Squad, v ktorom hrali Eriq La Salle, Vondie Curtis-Hall a Ving Rhames, a je o militantnej skupine, ktorá unesie niekoľko Afroameričanov, ktorí údajne predali z vlastnej rasy.

V roku 1999 sa objavila v dráme Behind the Mask s Donaldom Sutherlandom a Matthewom Foxom v hlavných úlohách, ktorá bola nominovaná na dve ceny, a nasledujúci rok Kim stvárnila dôstojníčku Lyndu Byron v mysteriózny dramatický thriller A Vision of Murder: The Story of Donielle , ktorý získal zmiešané recenzie. Neskôr v tom istom roku Kim hrala pani Tennysonovú v kriminálnom thrilleri Deadlocked s populárnym hercom Davidom Carusom v hlavnej úlohe, ktorý však nepritiahol veľkú pozornosť. V roku 2001 Kim stvárnila Panel Operator v kriminálnom filme 3000 Miles to Graceland, v ktorom hrali Kevin Costner, Kurt Russell a Courteney Cox, a v tom istom roku sa objavila v komédii See Spot Run a v dráme Voyage of the Unicorn.

Mala príležitosť stretnúť sa s Morganom Freemanom pri obsadení, aby sa objavila v neo-noirovom psychologickom thrilleri Along Came a Spider, v ktorom hral, ​​a Kim bola potom videná ako Laura Rodericks v romantickej dráme The Wedding Dress, v ktorej hral Neil Patrick Harris.

V roku 2003 si zahrala po boku Patricka Dempseyho a Kimberly Williams v dráme Lucky 7 a v tom istom roku bola pozvaná, aby stvárnila Karen Chandler v dráme Lightning: Bolts of Destruction. Kim bola ocenená za stvárnenie Jajjuna v akčnom sci-fi filme The Chronicles of Riddick, v ktorom hral slávny herec Vin Diesel, a niekoľko jej ďalších úloh bolo v mysterióznom filme Murder at the Presidio v roku 2005, horore Voodoo Moon v roku 2005. 2006 a dráma Broken Kingdom v roku 2012.

Tri z jej najnovších úloh vo filmoch boli v romantickej komédii Playing for Keeps z roku 2012, v ktorej stvárnila recepčnú ESPN, ako Tonya v komediálnej dráme z roku 2014 Hľadá sa pán Right a v životopisnej dráme I Am Somebody's Child: The Regina Louise Story v roku 2014. 2019, v ktorom hrala Gwen Ford.

Manžel a dcéra

Kim bola vydatá za muža známeho len ako Curt a boli spolu viac ako desať rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli – internetom kolujú klebety, že Kim je stále so svojím manželom, pretože si zachováva dátumy. ich svadba aj rozvod sú tajné. Krátko po tom, čo sa vydala za Curta, porodila ich prvého syna Juliana , pričom ich druhý syn Tobias nasledoval o dva roky neskôr.

Internetom kolujú aj zvesti, že Kim má dcéru, ale len kvôli dievčaťu, ktoré hralo jej dcéru v seriáli Greenleaf – je všeobecne známe, že Kim má iba dvoch synov. Nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť pred alebo po Curtovi, a od októbra 2020 je slobodná, bola raz vydatá a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Kim je navrhovanie šperkov a niektoré kúsky, ktoré vytvorila, nosila pri rôznych príležitostiach.

Fyzicky je aktívna aj dnes, pretože má každý týždeň aspoň jeden tréning v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že sa vyhýba konzumácii rýchleho občerstvenia a cukru.

Kim je filantrop, ktorý sa zúčastnil mnohých charitatívnych podujatí a daroval peniaze mnohým charitatívnym organizáciám.

Miluje cestovanie a aspoň raz bola na každom kontinente okrem Antarktídy, pričom jej dve vysnívané cestovateľské destinácie sú New York a Benátky v Taliansku.

Kimovi obľúbení herci a herečky sú Will Smith, Tom Hanks a Angelina Jolie a medzi jej obľúbené filmy patrí Seven Pounds, Independence Day a You’ve Got Mail.

Vek

Kim má 52 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 59 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov.