KidBehindACamera Wiki: Vek, skutočné meno, čistá hodnota, dom

ObsahKto je KidBehindACamera?

KidBehindACamera je len jedným z mnohých prezývok a kanálov YouTube, ktoré vlastní a prevádzkuje Michael Green. YouTuber, ktorý sa preslávil nahrávaním vtipných videí, ktoré zahŕňajú jeho otca, známeho ako Angry Grandpa, do komunity YouTube, nazbieral na svojich kanáloch YouTube milióny sledovateľov a je jednou z najpopulárnejších hviezd YouTube.

KidBehindACamera Wiki- Vek, skutočné meno, tvár, detstvo

Michael Green sa narodil 2. júna 1987 v North Charleston v Južnej Karolíne USA a je synom Charlesa Greena Jr. a jeho druhej manželky Tiny.

pridané KidBehindACamera na Sobota 16. februára 2019

Je najmladším dieťaťom v rodine a má troch súrodencov, Charlesa, Jennifer a Kim. Jeho rodičia sa rozišli v januári 2012 a ich rozvod bol ukončený v máji toho istého roku. Jeho otec a hviezda Nahnevaného dedka zomreli v roku 2017 na cirhózu pečene – mal 67 rokov.

Začiatky kariéry

The AngryGrandpaShow začala v roku 2007, keď Micahel prvýkrát založil kanál. Začal hrať žarty zo svojho otca, no čoskoro mu tie isté žarty naservíroval jeho vlastný otec. To pritiahlo verejnosť, ale kanál bol, žiaľ, pozastavený samotnou službou YouTube z dôvodu porušenia zmluvných podmienok.

Keď si však uvedomil, že jeho videá sú populárne, presťahoval sa na inú mediálnu platformu Break.com. Pokračoval tam, kde skončil, a okamžite si získal svoju popularitu na YouTube. Tri roky po počiatočnom pozastavení sa Michael a Charles vrátili na YouTube s nový kanál , ale obsah zostal rovnaký. V prvom videu nahnevaný dedko kričal na YouTube a jeho predstaviteľov, že im prvýkrát zakázali prístup na platformu. Video sa stalo veľmi populárnym a komentáre fanúšikov vyjadrovali iba podporu vtipkárom. Obaja pokračovali v podobných videách, žartovali jeden druhého, pričom dedko kričal tie najhnusnejšie nadávky na Michaela, jeho súrodencov a dokonca aj veci okolo domu.

png

Nanešťastie, Angry Grandpa zomrel v roku 2017, ale Michael pokračoval vo svojom odkaze a stále nahráva videá na kanál, pričom najnovšie je začiatkom júla 2020 a obsahuje Nahnevaný dedko, keď si robí vlastnú taco pizzu . Počet odberateľov na kanáli sa zvyšuje, keď Michael odovzdáva nové nevydané veci, ktoré boli natočené, keď bol jeho otec ešte nažive.

KidBehindACamera

S rastúcou popularitou AngryGrandpaShow sa Michael v roku 2011 rozhodol založiť si vlastný kanál, na ktorý bude nahrávať osobnejšie veci. Jeho prvé video bolo jeho názormi a názormi na Prípad Casey Marie Anthony a verdikt poroty, že nie je vinná zo smrti svojho dieťaťa.

Začal nahrávať častejšie, priťahoval ľudí na svoj kanál a dokonca začal natáčať videá zo zákulisia pre svoje žarty o Angry Grandpa. To mu prinieslo väčšiu slávu, ale viac sa zameral na osobné videá a zdieľal príbeh ako spoznal svoju priateľku a teraz už manželku Bridgette . Pri vytváraní videí pre svoj kanál si vyslúžil prezývku Pickle Boy, ktorá je teraz len jedným z jeho ďalších prezývok. Príbeh za prezývkou je, že hádzal ohorky na svojho otca, ktorý naňho začal kričať – ‚Pickleboy, Pickleboy‘.

KidBehindACamera Čistá hodnota, dom, výška, hmotnosť a vzhľad

S miliónmi fanúšikov na jeho kanáloch YouTube sa Michael stal hviezdou a jeho bohatstvo sa výrazne zvýšilo. Podľa zdrojov sa čistý majetok KidBehindACamera odhaduje na 6 miliónov dolárov od polovice roku 2020. Podľa správ zarába okolo 2 200 dolárov denne prostredníctvom svojich kanálov YouTube. Do roku 2015 žila rodina v obytnom prívese, no odvtedy sa Michael a Bridgette presťahovali do nového domu a natočil video o prestupe .

V posledných rokoch začal mať Michael problémy so svojím zdravím a začiatkom júla 2020 sa podelil o príbeh o tom, ako život je ohrozený a že musí podstúpiť operáciu . Je známe, že bojuje s obezitou a v súčasnosti váži približne 370 libier ~ 167 kg, zatiaľ čo kedysi vážil viac ako 410 libier alebo 185 kg. Je vysoký 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a má modré oči, zatiaľ čo jeho vlasy už zošediveli.

KidBehindACamera Osobný život, manželstvo, manželka, deti

Michael nerobil veľa pre to, aby skrýval svoj osobný život pred médiami, a vo veľkej miere zdieľal informácie.

Hoci ešte nie je ženatý, je zasnúbený so svojou dlhoročnou priateľkou Bridgette West. Dvojica sa zoznámila v roku 2008 a odvtedy sú spolu. V novembri 2019 sa im narodilo prvé spoločné dieťa, dcéra Mia Nicole. Jeho snúbenica je tiež hviezdou YouTube a má na nej viac ako 20 miliónov videní oficiálny kanál YouTube . Títo dvaja spolu často natáčajú a objavujú sa vo videách, čo ich ešte viac zblížilo. Jej kanál však už nejaký čas nie je aktívny.

Fakty KidBehindACamera

Michael celý život bojoval so svojou váhou a po smrti svojho otca upadol do depresie a pribral cez 50 kíl, čo viedlo k tomu, že mu vo veku 30 rokov diagnostikovali cukrovku 2. typu. Odvtedy sa mu podarilo trochu schudnúť, no problém s cukrovkou pretrváva. Je známy tým, že nedodržiava hygienu, vrátane umývania zubov, čo malo za následok zhnité zuby okrem inych problemov, ale zrejme sa vyhyba aj kupaniu.

Michael je veľkým fanúšikom WWE (wrestling) a tiež má rád hudbu a vystupuje pod alias Lyricold. V decembri 2018 vydal jeden album s názvom Ashes.