• Hlavná
  • Herci
  • Khalyla Kuhn – Kto je manželka Bobbyho Leeho? Vek, výška, telo

Khalyla Kuhn – Kto je manželka Bobbyho Leeho? Vek, výška, telo

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Herečka a youtuberka Khalyla Kuhn sa narodila 31. októbra 1984 v Cebu na Filipínach. Jej matka Marites Kuhn ju a jej sestru Juliannu vychovávala – zdá sa, že otec v ich výchove nehral žiadnu rolu. Jej otec je Egypťan a vyrastal v Paríži, takže sa identifikuje ako Francúz. Marites má filipínsky pôvod.

Khalyla vyštudovala biochémiu a pracovala ako súkromná učiteľka, kde vyučovala anatómiu, mikrobiológiu a fyziológiu.

Kto je Bobby Lee?

Americký komik a herec , Robert Young ‚Bobby‘ Lee Jr. sa narodil 17. septembra 1971 v San Diegu v Kalifornii v USA a má kórejský pôvod.

Vychovali ho v Poway v Kalifornii jeho rodičia Robert a Jeanie Lee spolu s mladším bratom.

Navštevoval základnú školu Painted Rock a potom nastúpil na strednú školu Twin Peaks a nakoniec zmaturoval na strednej škole v Poway. Počas štúdia na strednej škole bol súčasťou ich tímu breakdance. Keď mal 18 rokov, odsťahoval sa z domu svojich rodičov a navštevoval Palomar College, ale neskôr odišiel. Počas štúdia na vysokej škole pracoval v kaviarňach a reštauráciách v San Diegu.

Okolo 12 rokov začal zneužívať drogy ako marihuana a metamfetamín – trikrát išiel na odvykaciu kúru kvôli drogovej závislosti a nakoniec so zneužívaním návykových látok skončil, keď mal 17 rokov.

Povedal, že keď užíval drogy, vyhral zápasový turnaj, keď bol pod vplyvom LSD a metamfetamínu.

Keď začal pracovať na MADtv, jeden z producentov povedal Bobbymu, že 'nebol vtipný' a že 'nebudú ho používať v šou veľmi často.' Tlak v práci spôsobil, že po 12-tke znovu začal užívať Vicodin. rokov triezvosti. Znovu vytriezvel po tom, čo sa ho zastala iná producentka MADtv Lauren Dombrowski a bojovala o jeho pozíciu po tom, čo ho už druhýkrát vyhodili zo šou. Bohužiaľ, Lauren zomrela vo veku 51 rokov, keď 8. októbra 2008 v Los Angeles prehrala boj s rakovinou.

Bobby údajne povedal, že jeden z mála prípadov, keď plakal, bolo na pohrebe Lauren.

Na 224thepizóde TigerBelly sa priznal hosťovi šou Theo Vonovi, že sa vrátil v auguste 2019 po smrti svojho otca. V čase vysielania epizódy bol Bobby triezvy 11 dní a nedávno odišiel z rehabilitácie. Hovorí o sebe aj ako o uzdravujúcom sa alkoholikovi.

V rokoch 2001 až 2009 bol pravidelným účastníkom komediálneho televízneho seriálu MADtv. Objavil sa aj v niekoľkých filmoch vrátane filmov Harold & Kumar Go to White Castle z roku 2004, Pineapple Express v roku 2008 a The Dictator v roku 2012. Naposledy sa objavil po boku Olivera Hudsona a Jenny Fischerovej v komediálnom seriáli ABC Splitting Up Together z roku 2018.

Jeho ročný príjem sa odhaduje na približne 500 000 dolárov a začiatkom roku 2020 má približnú čistú hodnotu 1 milión dolárov.

Kariéra

Khalyla o podrobnostiach týkajúcich sa jej kariéry veľmi mlčala. Podľa viacerých zdrojov pracovala ako čašníčka v plážovom bare blízko jej domu. Popularitu a slávu si získala až vtedy, keď sa vydala za YouTubera a komika Bobbyho Leeho.

V roku 2016 začali Khalyla a Bobby spolu hosťovať video podcast s názvom TigerBelly. Diskutujú o rôznych témach vrátane americko-ázijských otázok týkajúcich sa sveta zábavy, politiky, ázijskej kultúry, rasizmu, popkultúry, sexuality, dospievania a mnohých ďalších. Odvážne hovoria svoj názor a často vyjadrujú kontroverzné názory. Ich video podcast sa vysiela každý štvrtok na stránkach YouTube, iTunes, Spotify a ďalších významných serveroch, ktoré poskytujú podcasty.

Vo svojej show mali známych hostí, vrátane Jordana Peeleho a komika a herca v Modern Family, Erica Stonestreeta. Začiatkom roku 2020 má ich kanál YouTube viac ako 400 000 odberateľov.

Medzi ich najsledovanejšie videá patria Hila a Ethan Klein z H3, ktoré má viac ako 700 000 zhliadnutí, Tom Segura zdieľa svoju limuzínu s viac ako 580 000 zhliadnutiami a Chris D’Elia & Toki the Dumdum s viac ako 600 000 zhliadnutiami. Ich druhým kanálom YouTube je TigerBellyClips, na ktorom zverejňujú najdôležitejšie momenty a chyby zo svojho hlavného podcastového kanála. Khalyla sa objavila aj na MADtv.

Osobný život

Khalyla sa s Bobbym zoznámila v populárnej zoznamovacej aplikácii Tinder. Obaja uviedli, že na začiatku ich vzťahu to ani jeden z nich nemyslel vážne, pretože Tinder je známy tým, že sa používa ako aplikácia, ktorá pomáha nastavovať „prepojenia“ alebo „výzvy na korisť“.

Ich intenzívna chémia ich viedla k tomu, že začali spolu chodiť v októbri 2013 a v auguste 2016 sa zosobášili v New Yorku. Nemajú spolu žiadne deti a neprejavili záujem o založenie rodiny.

Hoci sa zdá, že sú šťastní, Bobbyho fanúšikovia sú podozriví z ich manželstva a na dôkaz svojich argumentov používajú klipy zo série podcastov. Khalyla je známa tým, že sa darí v kontroverziách na internete, pričom na svojich sociálnych sieťach často robí nejednoznačné a nejasné komentáre. Takéto komentáre zahŕňajú, že svojho manžela nazývajú „prvým lesbickým priateľom“, otvorene hovoria, že nechcú monogamný vzťah a že chcú vidieť iných ľudí, nielen svojho manžela. Často hovorí o svojej láske a posadnutosti peniazmi a chváli sa minulými záležitosťami a vzťahmi.

Na sociálnych sieťach ju často obviňujú, že je zlatokopka, dáva najavo, že miluje drahé materiálne veci, ako sú autá, oblečenie a šperky, a rada zverejňuje fotky svojich luxusných vecí. Napriek povestiam Khalyla nesúhlasí s niektorými Bobbyho fanúšikmi a hovorí, že žila pohodlne predtým, ako spoznala Bobbyho, takže sa vlastne nič nezmenilo.

Dňa 14. marca 2018 sa verejne bránila na svojich sociálnych médiách a zverejnila toto: „Mala som dobrú prácu, pekný domov na pláži, úžasných priateľov, skromný, ale pohodlný život, to všetko som si vymyslela predtým, ako som spoznala Bobbyho. Som sebestačný od svojich 17 rokov. Napriek tomu sa všetko, čím som, zredukovalo na 40-sekundový klip vytrhnutý z kontextu. Dobre, internet, vyhral si, ja?.“

Khalyla momentálne žije v San Diegu v Kalifornii s Bobbym.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Má rada zmiešané bojové umenia (MMA) a hranie videohier UFC, najmä hranie hier so svojím manželom, a často streamuje ich hru na svojich účtoch na sociálnych sieťach. Má obzvlášť rada psov – rada zachraňuje a adoptuje ohrozené psy a na svojich účtoch na sociálnych sieťach propaguje ľudí, aby robili to isté. Tiež si nájde čas na propagáciu dôveryhodných organizácií a žiada svojich nasledovníkov, aby našli bezpečný domov pre týraných a opustených psov. Jej instagramový kanál je plný fotografií psov a Khalylinho psa Gobitrona.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vyzývam vás, aby ste to zjedli vrece a neprdli 9 hodín v kuse.

Príspevok zdieľaný používateľom Khalyla (@khalamityk) 8. apríla 2018 o 16:37 PDT

Je to Bobbyho prvý verejný vzťah – predtým, ako spolu začali chodiť, Bobby nikdy otvorene nehovoril o žiadnom vzťahu alebo žene, kvôli čomu bol obvinený z toho, že je gay.

Vzhľad

Khalyla má hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m). Má rada tetovania a jedno má na ľavej ruke a druhé na ľavej strane hornej časti trupu.

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 1 milión dolárov – jej ročný príjem je okolo 200 000 dolárov. Podľa marketingového centra pre influencerov zarobí až 395 dolárov za sponzorovaný príspevok na Instagrame. Jej kanál YouTube má viac ako 412 000 odberateľov a podľa zdroja jej to zarobí okolo 6 400 dolárov mesačne, čo predstavuje viac ako 75 000 dolárov ročne.