• Hlavná
  • Herci
  • Kerith Atkinson – vek, výška, manžel, čistá hodnota – životopis

Kerith Atkinson – vek, výška, manžel, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Kerith Atkinson?

Kerith Atkinson sa narodila v Brisbane v austrálskom Queenslande 21. marca 1987 – jej znamenie zverokruhu je Baran a má austrálsku národnosť. Ona je herečka , ktorý je možno najznámejší tým, že stvárnil hlavnú postavu Ritu Santos v 57 zo 68 epizód dobrodružného komediálneho seriálu Mako Mermaids, ktorý vytvorili Jonathan M. Shiff, Mark Shirrefs a Sam Carroll a v ktorom si zahrali aj Chai Hansen, Dominic Deutscher a Gemma. Forsyth.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

krásne ✨. . . #kerithatkinson #kerith #atkinson #ritasantos #makomermaids #materland #australianska herečka #aussie #brisbane #love #likeforlikes #likeforfollow

Príspevok zdieľaný používateľom ILLI 𝐯 𝐡 𝐀 ILLI (@onlykerith) 15. júla 2020 o 6:35 PDT

Príbeh sleduje mladého muža premeneného na morského muža, ktorý na ostrove Mako stretne tri morské panny – séria bola nominovaná na cenu Screen Music Award za najlepšiu hudbu pre detskú televíziu v rokoch 2014 a 2016.

Raný život a vzdelanie

Kerith bola vychovávaná ako jediné dieťa v Brisbane jej otcom, ktorý bol divadelným hercom, a jej matkou, ktorá bola pokladníčkou v miestnom supermarkete. Vyrastala pri sledovaní filmov a televíznych seriálov so svojou matkou a počas svojho pôsobenia na základnej škole sa objavil v niekoľkých hrách, ktoré sa tam odohrali .

Navštevovala miestnu strednú školu a počas prvého ročníka začala svoju hereckú kariéru hosťovaním ako Shreena v dvoch epizódach akčného dobrodružného seriálu Farscape. Aby zostala fit pre svoje úlohy, bola Kerith v škole fyzicky veľmi aktívna, keďže po imatrikulácii v roku 2005 hrala futbal a tenis, rozhodla sa neštudovať vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Kariéra herečky

Po svojom debutovom vystúpení v roku 2001 si Kerith zahrala v jednotlivých epizódach akčného kriminálneho seriálu Water Rats a dramatického seriálu All Saints, potom sa v roku 2003 objavila vo svojom prvom filme – krátkom trileri Missing Pieces, v ktorom hrala po boku. Natasha Yantsch.

V roku 2007 sa jej objavila hviezda ako Farmer's Wife v krátkom dramatickom filme Walking Off, v roku 2010 sa objavila vo svojom prvom celovečernom filme – komédii Girl Clock! v ktorom stvárnila Čašníčku.

V roku 2011 hosťovala ako sestra v dvoch epizódach dobrodružnej mysterióznej série Terra Nova ao dva roky neskôr si Kerith zahrala Fionu v jedinej epizóde dobrodružnej série Reef Doctors. V roku 2014 sa objavila vo svojom druhom celovečernom filme s názvom Talking Back at Thunder, ktorý napísal a režíroval Aaron Davison a v ktorom si zahrali Steven Tandy a Melanie Zanetti.

V roku 2015 hosťovala Kerith ako Bar Women v prvej epizóde mini-série Texas Rising: The Lost Soldier a v tom istom roku hrala ako mama v krátkom filme Imagination Game, ktorý napísal a režíroval Alister Grierson.

V roku 2017 zahviezdila ako Detektív bordelu v dramatickom filme Deň Austrálie, v ktorom si zahrali aj Miah Madden, Elias Anton a Jenny Wu a je o troch ľuďoch, ktorých spájajú rasové predsudky a pomsta.

Tri z najnovších úloh Kerith boli v romantickej komédii sci-fi z roku 2019 Sprievodca randením na konci sveta, v ktorej stvárnila Alex, hosťujúcu ako Dr. Beatrix Henshall v epizóde Facilis Descensus zo seriálu o záhadných zločinoch. Harrow v roku 2019 a objaví sa ako Loren Diaz v jedinej epizóde kriminálneho seriálu Reef Break.

Miluj život a manžela

Internetom kolujú zvesti, že Kerith je vydatá žena a že si v roku 2016 vymenila sľuby so svojím manželom na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina – niektorí z jej fanúšikov uviedli, že sa na obrad zúčastňujú, ale neboli poskytnuté žiadne obrázky ako dôkaz týchto tvrdení. Povráva sa tiež, že Kerith je lesbička, keďže nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a jej výzor tiež prispel k šíreniu týchto klebiet, no Kerith tieto fámy nekomentovala ani na jej sexualite.

Všeobecne sa verí, že Kerith bola v mnohých krátkodobých vzťahoch a že žiadny nebol taký dobrý, aby sa rozhodla zaviazať sa mužovi/žene. Od augusta 2020 je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Kerith je veľká milovníčka zvierat a má domáceho maznáčika maltézskeho psa, ktorého často vidieť na jej fotkách na Instagrame .

Je podporovateľkou hnutia Black Lives Matter a zúčastnila sa niekoľkých nenásilných protestov organizovaných po celých USA.

Leto je Kerithino obľúbené obdobie, pretože sa rada opaľuje na pláži aj pláva v oceáne – nemá rada chlad, čo je jeden z dôvodov, prečo rada naďalej žije v Austrálii.

Kerith sa vyhýba veľkým mestám, pretože uprednostňuje prírodu obklopenú stromami a zvieratami a rozhodla sa žiť niekde blízko pláže, ďaleko od ľudí, než zostať vo veľkých austrálskych mestách.

Má svojho obľúbeného herca a herečku, ktorými sú Hugh Jackman a Cate Blanchett, pričom niektoré z jej obľúbených filmov, v ktorých hrajú, sú The Greatest Showman, Les Miserables a Blue Jasmine.

Vek, výška a čistý majetok

Kerith má 33 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1,57 metra a váži okolo 52 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.